Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Nataska писав:
LyudMila76 писав:
one--** писав:Велике вам дякую!! Перед підписами, в кінці декларації, потрібно заповнювати реквізити спеціального рахунку, тобто той, що відкритий нами в банку?
Так
А якщо рядок 25.2 у лютому пустий - все одно заповнювати? Чи лише тоді, коли там суми?

P.S. Поділетесь враженнями, як швидко суми спец ПДВ будуть повертатися з казначейства на наші спецрахунки
Якщо у Вас виходить до сплати то Ви заповнюєте р.25 і відповідно р.25.2. З приводу того як швидко будуть повертатись кошти нам на спец.рахунок, на семінарі нам розповідали , що з 27 числа будуть готуватись реєстри по платникам, які передаються до казначейства, і в ідеалі, ті сходу перекидають їх, але щось мені мало віриться.

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

LyudMila76 писав:
Nataska писав:
LyudMila76 писав: Так
А якщо рядок 25.2 у лютому пустий - все одно заповнювати? Чи лише тоді, коли там суми?

P.S. Поділетесь враженнями, як швидко суми спец ПДВ будуть повертатися з казначейства на наші спецрахунки
Якщо у Вас виходить до сплати то Ви заповнюєте р.25 і відповідно р.25.2. З приводу того як швидко будуть повертатись кошти нам на спец.рахунок, на семінарі нам розповідали , що з 27 числа будуть готуватись реєстри по платникам, які передаються до казначейства, і в ідеалі, ті сходу перекидають їх, але щось мені мало віриться.
Мені теж.
Як же нам було добре до цих усіх нововведень.

В будь-якому випадку, поінформуйте, будь-ласка, як насправді це все відбуватиметься. У мене поки що продаж до липня не буде (спродались до нового року), однак хотілося б бути в курсі тенденцій

лулу2000
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 17 березня 2015, 17:37
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення лулу2000 »

Подскажите пожалуйста! Сельхоз на спецрежиме. Декларация скорочена. Первый минус в 02/2015 (пока; еще не уточняла) стр 19 =335 Как правильно заполнить в III разделе все остальное? 19=22=23=23,3=24 или 19=22=24 Или еще есть варианты? Например 19=22=22,1=24. Я совсем запуталась.

Julidem
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 10 березня 2015, 20:50
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Julidem »

Nataska писав:
LyudMila76 писав:
Nataska писав: А якщо рядок 25.2 у лютому пустий - все одно заповнювати? Чи лише тоді, коли там суми?

P.S. Поділетесь враженнями, як швидко суми спец ПДВ будуть повертатися з казначейства на наші спецрахунки
Якщо у Вас виходить до сплати то Ви заповнюєте р.25 і відповідно р.25.2. З приводу того як швидко будуть повертатись кошти нам на спец.рахунок, на семінарі нам розповідали , що з 27 числа будуть готуватись реєстри по платникам, які передаються до казначейства, і в ідеалі, ті сходу перекидають їх, але щось мені мало віриться.
Мені теж.
Як же нам було добре до цих усіх нововведень.

В будь-якому випадку, поінформуйте, будь-ласка, як насправді це все відбуватиметься. У мене поки що продаж до липня не буде (спродались до нового року), однак хотілося б бути в курсі тенденцій
А мне, девочки, проще всех #g_crazy# Я не знала как было, зато сейчас разбираю как стало #rtfm# У нас главбухша ушла на пенсию и я у разбитого корыта вообще, ни сном, ни духом чего куда подавалось. Чайнику вообще тяжко.#cray#
Я вот пролистала декларации и общие, и спец за 2014 год, гляжу что бывшая бухгалтер минуса по загальной деке не допускала, клепала так, чтоб был всегда плюс #wink# , ну я так понимаю просто мудрила с НН, включая их в разные периоды.
У меня за февраль по общей деке вышел минус, по спец плюс. Мне нужно на электронный счет кинуть только сумму что по спец деке или как?

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

лулу2000 писав:Подскажите пожалуйста! Сельхоз на спецрежиме. Декларация скорочена. Первый минус в 02/2015 (пока; еще не уточняла) стр 19 =335 Как правильно заполнить в III разделе все остальное? 19=22=23=23,3=24 или 19=22=24 Или еще есть варианты? Например 19=22=22,1=24. Я совсем запуталась.
Ви запонюєте р.19 =355 р.22 =355 р.24=355 , це якщо маєте тільки мінус по лютнеій Декларації.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Julidem писав: А мне, девочки, проще всех #g_crazy# Я не знала как было, зато сейчас разбираю как стало #rtfm# У нас главбухша ушла на пенсию и я у разбитого корыта вообще, ни сном, ни духом чего куда подавалось. Чайнику вообще тяжко.#cray#
Я вот пролистала декларации и общие, и спец за 2014 год, гляжу что бывшая бухгалтер минуса по загальной деке не допускала, клепала так, чтоб был всегда плюс #wink# , ну я так понимаю просто мудрила с НН, включая их в разные периоды.
У меня за февраль по общей деке вышел минус, по спец плюс. Мне нужно на электронный счет кинуть только сумму что по спец деке или как?
На скільки я зрозуміла Ви платите на електронний рахунок, потім там вже в казначействі, згідно поадних реєстрів зроблять розподіл та сума що по загальній піде до бюджету, та що по спец.декі повернуть на Ваш спец.рахунок по ПДВ, який відкритий в установі банку. Можливо колеги мене підправлять, бо туту вже ні вчому не можна бути впевненим.

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Доброго дня.

Забігаючи наперед, ми у березні проадали трактор, в яку декларацію це включити? Я, так думаю, в загальну?

kameta
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 08 жовтня 2012, 02:26
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення kameta »

Татьяна Т. писав:
one--** писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка, п-во на спецрежимі,як заповнити декларацію по ПДВ за лютий,розділ ІІІ та ІV, якщо і в січні був мінус і в лютому мінус , куди ті суми ставити??? ато чим більше читаю, тим більше запутуюсь...(( Дякую!!
Тоже интересует этот вопрос. Инспектор ничего не знает. Додаток 2 спецдекларация не формирует. И еще, есть переплата по спецсчету. Тоже вопрос, как быть? Забыть о ней?
У меня такая ситуация, инспектор подтвердила мои действия, строку января ставим 20,1 и накапливаем в строке 24, пока будет строка 18
Дод 2 заполняется только по общей декларации
Со спецсчетом пока ничего мне не понятно и инспектор толкового ничего не сказал
Как в бух учете быть с этим счетом??? новый заводить?

kameta
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 101
З нами з: 08 жовтня 2012, 02:26
Дякував (ла): 62 рази
Подякували: 12 разів

Повідомлення kameta »

kameta писав:
Татьяна Т. писав:
one--** писав:Доброго дня! Підкажіть будь ласка, п-во на спецрежимі,як заповнити декларацію по ПДВ за лютий,розділ ІІІ та ІV, якщо і в січні був мінус і в лютому мінус , куди ті суми ставити??? ато чим більше читаю, тим більше запутуюсь...(( Дякую!!
Тоже интересует этот вопрос. Инспектор ничего не знает. Додаток 2 спецдекларация не формирует. И еще, есть переплата по спецсчету. Тоже вопрос, как быть? Забыть о ней?
У меня такая ситуация, инспектор подтвердила мои действия, строку января ставим 20,1 и накапливаем в строке 24, пока будет строка 18
Дод 2 заполняется только по общей декларации
Со спецсчетом пока ничего мне не понятно и инспектор толкового ничего не сказал
Как в бух учете быть с этим счетом??? новый заводить?
строка 23 в сх декларации не заполняется вообще сказал инспектор

Ksena_K
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 160
З нами з: 03 лютого 2012, 02:43
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 43 рази

Повідомлення Ksena_K »

LyudMila76 писав:
лулу2000 писав:Подскажите пожалуйста! Сельхоз на спецрежиме. Декларация скорочена. Первый минус в 02/2015 (пока; еще не уточняла) стр 19 =335 Как правильно заполнить в III разделе все остальное? 19=22=23=23,3=24 или 19=22=24 Или еще есть варианты? Например 19=22=22,1=24. Я совсем запуталась.
Ви запонюєте р.19 =355 р.22 =355 р.24=355 , це якщо маєте тільки мінус по лютнеій Декларації.
Формировала декларацию в Медке, так вот, если ставлю 22, то чтобы значение попало в 24 заполняла рядок 22.1, если его не заполять, то 19-22-23-23.3-24

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”