Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

cherryeyes писав:
LyudMila76 писав:До 01.07.2015р, ми працюємо без застосування формули, зараз просто сплачуєте ПДВ по скороченій Декларації, якщо у Вас вийшло до сплати за лютий на електронняй рахунок, маємо надію, що потім його швидко повернуть на Ваш спец.рахунок. Так що Ви трошки перемудрили, якщо є реалізація вже за березень, реєструєте ПН і все. Ну а з 01.07.2015 вже почнеться весь цей дурдом.#smile3#
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де можна дізнатися номер електронного рахунку в казначействі для ПДВ. В податковій не можуть підказати, а лист-повідомлення ми чомусь не отримали...
в Мєдок довідки державних установ-інформаційна довідка-запит про відомості з електронного рахунку-вам прийде витяг в якому буде зазначено ваш рахунок

cherryeyes
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 16 лютого 2013, 04:57
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення cherryeyes »

hleboprodukt писав:
cherryeyes писав:
LyudMila76 писав:До 01.07.2015р, ми працюємо без застосування формули, зараз просто сплачуєте ПДВ по скороченій Декларації, якщо у Вас вийшло до сплати за лютий на електронняй рахунок, маємо надію, що потім його швидко повернуть на Ваш спец.рахунок. Так що Ви трошки перемудрили, якщо є реалізація вже за березень, реєструєте ПН і все. Ну а з 01.07.2015 вже почнеться весь цей дурдом.#smile3#
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де можна дізнатися номер електронного рахунку в казначействі для ПДВ. В податковій не можуть підказати, а лист-повідомлення ми чомусь не отримали...
в Мєдок довідки державних установ-інформаційна довідка-запит про відомості з електронного рахунку-вам прийде витяг в якому буде зазначено ваш рахунок
Дякую Вам! Розібралась...

Julidem
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 10 березня 2015, 20:50
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Julidem »

hleboprodukt писав:
Julidem писав:LyudMila76,hleboprodukt дуже вам дякую за пояснення,#love# тепер я починаю розбиратися.#ok#
Тобто мені потрібно виписувати дві податкові, одну на продані обіди, іншу на різницю між собівартістю та сумою реалізації.#sigh#
Продукти для їдальні закупляємо в супермаркеті- це що стосується макарон, круп, чаю і т.д. А овочі купляємо у населення. М"ясо з власної ферми.
Просто в лютому виникла така ситуація, що столова не робила, але опалювалася. Коли я включила в ПК загальної деки ПН на постачання газу, виник той мінус, оскільки ПЗ не було зовсім. Ну і відразу получила крик з боку податкової.#g_crazy#
Виписуєте дві податкові одну на суму реалізації працівникам за пільговою ціною, а іншу на різницю в собівартості на підприємство. А у вас столова знаходиться у окремому приміщенні?, бо у нас в приміщенні кантори яку опалюємо дровами (таємно), і в період міжсезоння у нас немає ПК.
Так, наша їдальня знаходиться в окремому приміщенні#sigh# Взагалі одні збитки від неї, газ в цьому місяці по ціні 11300 грн.!
Дівчата, а у вас на підприємствах є спецхарчування (видача молока) за роботу в складних умовах? Виписуєте зобов"язання?
Я бачу, що в нас ПН на таку операцію виписувалась і включалась до спец. деки, але я вичитала в журналі, що цього робити не потрібно, оскільки спецхарчування є частиною виробничого процесу і складовою охорони праці, і це зафіксовано в кол.договорі, КЗоТі, то ПЗ не повинно виникати.

Kioksa1
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 23 квітня 2014, 10:03

Повідомлення Kioksa1 »

Подскажите, для регистрации н/н я отправляю сумму ндс на ндс счет, как мне вернуть деньги по результатам месяца на спец счет при положительном результате Я это делаю сама или казначейство автоматом?

Rfnz
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 24 вересня 2013, 13:52
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Rfnz »

Колеги, підскажіть будь-ласка як бути з авансовим внеском на спеціальний рахунок??? ми внесли суму яка включає і лютий. А тепер податкова просить перерахувати за лютий на електронний рахунок. Що робити??? у нас був авансовий перерахунок на спец рахунок відразу.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Kioksa1 писав:Подскажите, для регистрации н/н я отправляю сумму ндс на ндс счет, как мне вернуть деньги по результатам месяца на спец счет при положительном результате Я это делаю сама или казначейство автоматом?
Поки що до 01.07. Ви робите безастосування формули. Якщо у Вас наприклад вийшло за лютий до сплати, то сьогодні останній день сплати на Ваш електронний рахунок в казначействі, коли останнє поверне на Ваш спец.рахунок я не знаю, мені ще не повернулися.

лалариса
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 20 жовтня 2014, 16:13
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення лалариса »

Підкажіть, я здала спец.декл. за лютий 2015 06.03.2015, суму,яка підлягала сплаті, в тий же день перерахувала на спец.рахунок, але не на казначейський, а на свій спец.рахунок, копію платіжки з супроводжувальним листом подала до ДПІ, і тільки сьогодні , завдяки нашому форуму, зрозуміла, що зробила не правильно. Можливо хтось знає як мені тепер вирулити з цієї ситуації, і які санкції до мене будуть запроваджені? Платить по другому разу не маю можливості, сума велика (180 тис.) і я за ці кошти вже купила сівалку.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Rfnz писав:Колеги, підскажіть будь-ласка як бути з авансовим внеском на спеціальний рахунок??? ми внесли суму яка включає і лютий. А тепер податкова просить перерахувати за лютий на електронний рахунок. Що робити??? у нас був авансовий перерахунок на спец рахунок відразу.
Забудьте, все платите на електронний. Я зараз відмовилася від авансових платежів, сенсу не бачу, реєстри податкова формує в останніх числах місяця, наступних за звітним, а щоб кошти просто бовталися на казначейському рахунку як для мене взвагалі не доцільно.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

лалариса писав:Підкажіть, я здала спец.декл. за лютий 2015 06.03.2015, суму,яка підлягала сплаті, в тий же день перерахувала на спец.рахунок, але не на казначейський, а на свій спец.рахунок, копію платіжки з супроводжувальним листом подала до ДПІ, і тільки сьогодні , завдяки нашому форуму, зрозуміла, що зробила не правильно. Можливо хтось знає як мені тепер вирулити з цієї ситуації, і які санкції до мене будуть запроваджені? Платить по другому разу не маю можливості, сума велика (180 тис.) і я за ці кошти вже купила сівалку.
Ну що тут сказати, попали Ви по повній програмі. Будуть штрафні санкції, пеня, адмінштраф, адже сьогодні останній день. Щоб зробити розстрочку, за один день Ви не зробити, а що Ваша податкова радить.

лалариса
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 20 жовтня 2014, 16:13
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення лалариса »

Навіть боюся туди ( в податкову) потикатися. Раніше на кошти невчасно перераховані на спец.рахунок не нараховувались штр.саннкції, адже вони не призводили до непоповнення бюджета, а зараз не так? Добре вони для себе зробили, начебто ці кошти як пільга залишаються у сільгоспвиробника, а самі ними якийсь час користуються, я так зрозуміла з переписки, що Вам кошти на спец.рахунов ще не повернулися?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”