Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

лалариса писав:Навіть боюся туди ( в податкову) потикатися. Раніше на кошти невчасно перераховані на спец.рахунок не нараховувались штр.саннкції, адже вони не призводили до непоповнення бюджета, а зараз не так? Добре вони для себе зробили, начебто ці кошти як пільга залишаються у сільгоспвиробника, а самі ними якийсь час користуються, я так зрозуміла з переписки, що Вам кошти на спец.рахунов ще не повернулися?
Так то було раніше, а тепер усе інакше, просто навпаки, прочитайте ПКУ ст.209.2 , я з усього прочитаного розумію, що будуть штрафні санкції, можливо з часом все проясниться, але поки що одні запитання.
http://www.epravda.com.ua/news/2015/03/ ... _comments/

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Ура!!!! Зачислены деньги на спецсчет с электронного счета. не кинули, спасибо!

Nataska
Оракул
Оракул
Повідомлень: 227
З нами з: 27 січня 2014, 11:54
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Nataska »

Татьяна Т. писав:Ура!!!! Зачислены деньги на спецсчет с электронного счета. не кинули, спасибо!
Неужели не кинули? Вот так удивили #smile3#

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 450
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

Татьяна Т. писав:Ура!!!! Зачислены деньги на спецсчет с электронного счета. не кинули, спасибо!
а у нас денег на сх счете пока нет. у Вас большая сумма была?
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

Julidem
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 10 березня 2015, 20:50
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Julidem »

А у нас сегодня денежки с казначейского счета вернулись на наш банковский спец счет Ура!#g_dance#

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 450
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

Julidem писав:А у нас сегодня денежки с казначейского счета вернулись на наш банковский спец счет Ура!#g_dance#
поздравляю)) а какая у Вас налоговая? и сумма большая была? больше 1 млн?
Персональні податкові консультації (звертайся в приват) // Individual tax advice (contact by direct)

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

O_range писав:
Татьяна Т. писав:Ура!!!! Зачислены деньги на спецсчет с электронного счета. не кинули, спасибо!
а у нас денег на сх счете пока нет. у Вас большая сумма была?
Больше мил.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

Татьяна Т. писав:Ура!!!! Зачислены деньги на спецсчет с электронного счета. не кинули, спасибо!
+1 #yahoo#

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Julidem писав:
hleboprodukt писав:
Julidem писав:LyudMila76,hleboprodukt дуже вам дякую за пояснення,#love# тепер я починаю розбиратися.#ok#
Тобто мені потрібно виписувати дві податкові, одну на продані обіди, іншу на різницю між собівартістю та сумою реалізації.#sigh#
Продукти для їдальні закупляємо в супермаркеті- це що стосується макарон, круп, чаю і т.д. А овочі купляємо у населення. М"ясо з власної ферми.
Просто в лютому виникла така ситуація, що столова не робила, але опалювалася. Коли я включила в ПК загальної деки ПН на постачання газу, виник той мінус, оскільки ПЗ не було зовсім. Ну і відразу получила крик з боку податкової.#g_crazy#
Виписуєте дві податкові одну на суму реалізації працівникам за пільговою ціною, а іншу на різницю в собівартості на підприємство. А у вас столова знаходиться у окремому приміщенні?, бо у нас в приміщенні кантори яку опалюємо дровами (таємно), і в період міжсезоння у нас немає ПК.
Так, наша їдальня знаходиться в окремому приміщенні#sigh# Взагалі одні збитки від неї, газ в цьому місяці по ціні 11300 грн.!
Дівчата, а у вас на підприємствах є спецхарчування (видача молока) за роботу в складних умовах? Виписуєте зобов"язання?
Я бачу, що в нас ПН на таку операцію виписувалась і включалась до спец. деки, але я вичитала в журналі, що цього робити не потрібно, оскільки спецхарчування є частиною виробничого процесу і складовою охорони праці, і це зафіксовано в кол.договорі, КЗоТі, то ПЗ не повинно виникати.
[/quote
Ми видаємо молочні продукти на роботі з міндобривами, ззр, ПЗ виписуємо і ставимо с загальну декларацію. В колдоговорі прописано і це дає змогу не ставити працівникам в заробіток як додаткове благо, що стосується пдв-читали,що потрібно оскільки йде списання тмц, а оскільки придбання так би мовити не стосується виробничого процессу (не є насіння, міндобрива і т.д) то ставимо в загальну. як то так.

Julidem
Мастер
Мастер
Повідомлень: 51
З нами з: 10 березня 2015, 20:50
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Julidem »

[/quote
Ми видаємо молочні продукти на роботі з міндобривами, ззр, ПЗ виписуємо і ставимо с загальну декларацію. В колдоговорі прописано і це дає змогу не ставити працівникам в заробіток як додаткове благо, що стосується пдв-читали,що потрібно оскільки йде списання тмц, а оскільки придбання так би мовити не стосується виробничого процессу (не є насіння, міндобрива і т.д) то ставимо в загальну. як то так.[/quote]
Хм, а у нас ПЗ ставили в спец. декларацію. Молоко з власної ферми, ПК не виникає. Податківці при перевірках в минулих роках розцінили це як с/г діяльність, бо видається працівникам , які зайняті на с/ г роботах і виробляється молоко саме в цій діяльності с/г.
Потім я читаю в одному з останніх номерів журналу " Все про б/о" статтю про це спецхарчування, так там автори стверждують, що ПЗ взагалі не треба виписувати!
І от як їх всіх зрозуміти? Там гроші невеликі і я думаю, а надо воно мені з ними потім сперечатися.... Просто хочу для себе зрозуміти цю логіку.#rtfm#

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”