Спецрежим НДС с/х

Розділ V ПКУ
hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

Julidem писав:[/quote
Ми видаємо молочні продукти на роботі з міндобривами, ззр, ПЗ виписуємо і ставимо с загальну декларацію. В колдоговорі прописано і це дає змогу не ставити працівникам в заробіток як додаткове благо, що стосується пдв-читали,що потрібно оскільки йде списання тмц, а оскільки придбання так би мовити не стосується виробничого процессу (не є насіння, міндобрива і т.д) то ставимо в загальну. як то так.
Хм, а у нас ПЗ ставили в спец. декларацію. Молоко з власної ферми, ПК не виникає. Податківці при перевірках в минулих роках розцінили це як с/г діяльність, бо видається працівникам , які зайняті на с/ г роботах і виробляється молоко саме в цій діяльності с/г.
Потім я читаю в одному з останніх номерів журналу " Все про б/о" статтю про це спецхарчування, так там автори стверждують, що ПЗ взагалі не треба виписувати!
І от як їх всіх зрозуміти? Там гроші невеликі і я думаю, а надо воно мені з ними потім сперечатися.... Просто хочу для себе зрозуміти цю логіку.#rtfm# [/quote]
Якщо у вас молоко з власної ферми то і проблем немає-пз спец.декларація, а у мене молоко покупне.

НатальяСив
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 08 грудня 2014, 10:52
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення НатальяСив »

Добрый день! Уважаемые бухгалтера с/г...Как вы отсноситесь к одному электронному счету? имея две декларации, учитывая что строка 24 в формуле из сг деки не учасствует, додатка 2 по сг деке нет....Как теперь будет следить остатки по Сумме по формуле? о нас явно забыли.....Смысла о вытяге без учета всех цифр вообще не вижу...

hleboprodukt
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 27 березня 2015, 09:14
Подякували: 6 разів

Повідомлення hleboprodukt »

НатальяСив писав:Добрый день! Уважаемые бухгалтера с/г...Как вы отсноситесь к одному электронному счету? имея две декларации, учитывая что строка 24 в формуле из сг деки не учасствует, додатка 2 по сг деке нет....Как теперь будет следить остатки по Сумме по формуле? о нас явно забыли.....Смысла о вытяге без учета всех цифр вообще не вижу...
Согласна на все 100

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Nataska писав:
LyudMila76 писав:
one--** писав:Велике вам дякую!! Перед підписами, в кінці декларації, потрібно заповнювати реквізити спеціального рахунку, тобто той, що відкритий нами в банку?
Так
А якщо рядок 25.2 у лютому пустий - все одно заповнювати? Чи лише тоді, коли там суми?

P.S. Поділетесь враженнями, як швидко суми спец ПДВ будуть повертатися з казначейства на наші спецрахунки
Добрий день ! Я заповнила при пустой графі 25.2 , подала , декларація пройшла , но інспектор позвонив і попередив що в порядку заповнення написано що незаповнювати рахунок коли графа 25.2 пуста , хотів навіть штраф 170 грн. виписати , я почитала порядок : при заповненні гр,25.2 є обовязковим заповнення спец.рахунку , но що незаповнювати нічого несказано ? так що наче обійшлось

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

Допоможіть , підскажіть як добавити вид діяльності в 2015 році до спец.ПДВ ,яку заяву потрібно подать , чи дійсно :
Додаток 8
до Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість
Форма № 1-РС ЗАЯВА ПРО РЕЄСТРАЦІЮ сільськогосподарського підприємства як суб’єкта спеціального режиму оподаткування податком на додану вартість відмінена ? хто чим може , дякую

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Точно не помню, добавляла 2009 году. Сначала к госрегистратору, заполняла форму, где указывала новые виды деятельности, затем в налоговую - 1 РС, галочку ставили в клеточке "перерегистрация". Только теперь старое свидетельство сдадите, а новое уже не дадут, теперь выписка

НатальяСив
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 08 грудня 2014, 10:52
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення НатальяСив »

НатальяСив писав:Добрый день! Уважаемые бухгалтера с/г...Как вы отсноситесь к одному электронному счету? имея две декларации, учитывая что строка 24 в формуле из сг деки не учасствует, додатка 2 по сг деке нет....Как теперь будет следить остатки по Сумме по формуле? о нас явно забыли.....Смысла о вытяге без учета всех цифр вообще не вижу...
Добрый день! У кого из сх-ников, есть строка 24 по сх деке?? Почему молчите?

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

НатальяСив писав:
НатальяСив писав:Добрый день! Уважаемые бухгалтера с/г...Как вы отсноситесь к одному электронному счету? имея две декларации, учитывая что строка 24 в формуле из сг деки не учасствует, додатка 2 по сг деке нет....Как теперь будет следить остатки по Сумме по формуле? о нас явно забыли.....Смысла о вытяге без учета всех цифр вообще не вижу...
Добрый день! У кого из сх-ников, есть строка 24 по сх деке?? Почему молчите?
Добрий день ! строка 24 є заповнюємо , все поки що непомінялось у худшую сторону і це радує , а то що податківці не настроїли звязку рахунока до декларації
це мене мало волнує , а би вони нас на загальну некинули , от тоді й будуть проблеми

НатальяСив
Мастер
Мастер
Повідомлень: 69
З нами з: 08 грудня 2014, 10:52
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення НатальяСив »

Бабушка писав:
НатальяСив писав:
НатальяСив писав:Добрый день! Уважаемые бухгалтера с/г...Как вы отсноситесь к одному электронному счету? имея две декларации, учитывая что строка 24 в формуле из сг деки не учасствует, додатка 2 по сг деке нет....Как теперь будет следить остатки по Сумме по формуле? о нас явно забыли.....Смысла о вытяге без учета всех цифр вообще не вижу...
Добрый день! У кого из сх-ников, есть строка 24 по сх деке?? Почему молчите?
Добрий день ! строка 24 є заповнюємо , все поки що непомінялось у худшую сторону і це радує , а то що податківці не настроїли звязку рахунока до декларації
це мене мало волнує , а би вони нас на загальну некинули , от тоді й будуть проблеми
а то что 1 июля вы уже не сможете зарегистрировать налоговую по сг, пока не кинете "живых денег", и на наш и ваш остаток в строке 24 всем будет безразлично...прийдется то живые денежки вкидывать на электронный счет....а минус наш в строке 24...мертвым грузом и будет переноситься...в нашей деке...

Бабушка
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 25 травня 2014, 15:13
Дякував (ла): 139 разів
Подякували: 120 разів

Повідомлення Бабушка »

НатальяСив писав:
Бабушка писав:
НатальяСив писав: Добрый день! У кого из сх-ников, есть строка 24 по сх деке?? Почему молчите?
Добрий день ! строка 24 є заповнюємо , все поки що непомінялось у худшую сторону і це радує , а то що податківці не настроїли звязку рахунока до декларації
це мене мало волнує , а би вони нас на загальну некинули , от тоді й будуть проблеми
а то что 1 июля вы уже не сможете зарегистрировать налоговую по сг, пока не кинете "живых денег", и на наш и ваш остаток в строке 24 всем будет безразлично...прийдется то живые денежки вкидывать на электронный счет....а минус наш в строке 24...мертвым грузом и будет переноситься...в нашей деке...
Я розумію якщо навіть так як Ви думаєте , то графа 24 буде ураховуватись в деклараціях , а це означає що ті кошти які ми будемо перераховувати для реєстрації податкових , після подачі декларації повинні нам повернути , но як воно буде ? я знаю точно що предугадать що для нас придумають фіскали точно неможливо , а вони в останній день , щось підкинуть , щоб нам веселіше працювалось , будемо рішать проблеми по мірі надходження , ОК

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”