НК при одновременном ведении облагаемых и льготируемых операций

Розділ V ПКУ
MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Добрый день! подскажите, если оплачиваем за МЕДОК это льготируемая операция?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! подскажите, если оплачиваем за МЕДОК это льготируемая операция?
у Вас это строка 10.3 в декларации, у поставщика льготируемая

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Dfcbkbcf писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! подскажите, если оплачиваем за МЕДОК это льготируемая операция?
у Вас это строка 10.3 в декларации, у поставщика льготируемая
Спасибо за ответ))) ЧВ расчитывать не нужно?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

MOROZ-MOROZ писав:
Dfcbkbcf писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! подскажите, если оплачиваем за МЕДОК это льготируемая операция?
у Вас это строка 10.3 в декларации, у поставщика льготируемая
Спасибо за ответ))) ЧВ расчитывать не нужно?
Ну не путайтесь вы. Это если у вас одновременно и облагаемые и необлагаемые операции-то надо распределять. А если вы кому-то проплачиваете без НДС-это другая песня и не имеет никакого отношения к распределению.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

MOROZ-MOROZ писав:
Dfcbkbcf писав:
MOROZ-MOROZ писав:Добрый день! подскажите, если оплачиваем за МЕДОК это льготируемая операция?
у Вас это строка 10.3 в декларации, у поставщика льготируемая
Спасибо за ответ))) ЧВ расчитывать не нужно?
Ели у Вас нет реализации по нельготируемых операциях, то ЧВ рассчитывать не нужно и так же распределять

MOROZ-MOROZ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 13 серпня 2012, 08:44
Дякував (ла): 60 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення MOROZ-MOROZ »

Dfcbkbcf писав:
MOROZ-MOROZ писав:
Dfcbkbcf писав: у Вас это строка 10.3 в декларации, у поставщика льготируемая
Спасибо за ответ))) ЧВ расчитывать не нужно?
Ели у Вас нет реализации по нельготируемых операциях, то ЧВ рассчитывать не нужно и так же распределять
Добрый день! Подскажите пожалуйста, если я оплатили ПО (ключи медок) мне нужно сдавать отчет по льготам? (КАК Я БОЮСЬ ЭТИХ ЛЬГОТ!!!!#g_cray2# )

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

MOROZ-MOROZ писав:
Dfcbkbcf писав:
MOROZ-MOROZ писав: Спасибо за ответ))) ЧВ расчитывать не нужно?
Ели у Вас нет реализации по нельготируемых операциях, то ЧВ рассчитывать не нужно и так же распределять
Добрый день! Подскажите пожалуйста, если я оплатили ПО (ключи медок) мне нужно сдавать отчет по льготам? (КАК Я БОЮСЬ ЭТИХ ЛЬГОТ!!!!#g_cray2# )
Нет, это если бы вы оказали услуги без НДС-тогда "волокита" с распределением и т.п., а если получили-то при чем вы?

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Доброго дня! Допоможіть розібратись: в мене були неоподатковані операції в 2015 році, розприділення под. кредиту, робила річний перерахунок ЧВ, в січні 2016 останній раз заповнила дод. 7 з рядком 1. Домовились з директором, що в 2016 не буде неоподаткованих операцій і розприділяти пдв не будем. Але так сталося, що в липні виграли тендер на поставку ПЗ...я в шоці як згадаю про це розприділення.... Питання: Тепер в липні 2016 мені потрібно примінити той перерахований коефіцієнт ЧВ за 2015 рік? І заповнити додаток 7 які рядки? а додаток 6 теж?

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Ksushka писав:Доброго дня! Допоможіть розібратись: в мене були неоподатковані операції в 2015 році, розприділення под. кредиту, робила річний перерахунок ЧВ, в січні 2016 останній раз заповнила дод. 7 з рядком 1. Домовились з директором, що в 2016 не буде неоподаткованих операцій і розприділяти пдв не будем. Але так сталося, що в липні виграли тендер на поставку ПЗ...я в шоці як згадаю про це розприділення.... Питання: Тепер в липні 2016 мені потрібно примінити той перерахований коефіцієнт ЧВ за 2015 рік? І заповнити додаток 7 які рядки? а додаток 6 теж?
Ви в липні тільки виграли тендер, або вже встигли поставити ПЗ або витрати є пов'язані з цим? Якщо була поставка або аванс, то додаток6, якщо витрати для розподілення - то додаток 7, з коефіцієнтом за 2015р рядок1,(якщо в січні вже був цей додаток, то мабуть вже не треба подавати) та донарахувати ПДВ, виписати ПН останнім числом липня, та зареєструвати.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

LiK@ писав:
Ksushka писав:Доброго дня! Допоможіть розібратись: в мене були неоподатковані операції в 2015 році, розприділення под. кредиту, робила річний перерахунок ЧВ, в січні 2016 останній раз заповнила дод. 7 з рядком 1. Домовились з директором, що в 2016 не буде неоподаткованих операцій і розприділяти пдв не будем. Але так сталося, що в липні виграли тендер на поставку ПЗ...я в шоці як згадаю про це розприділення.... Питання: Тепер в липні 2016 мені потрібно примінити той перерахований коефіцієнт ЧВ за 2015 рік? І заповнити додаток 7 які рядки? а додаток 6 теж?
Ви в липні тільки виграли тендер, або вже встигли поставити ПЗ або витрати є пов'язані з цим? Якщо була поставка або аванс, то додаток6, якщо витрати для розподілення - то додаток 7, з коефіцієнтом за 2015р рядок1,(якщо в січні вже був цей додаток, то мабуть вже не треба подавати) та донарахувати ПДВ, виписати ПН останнім числом липня, та зареєструвати.
Так вже продали ПЗ 29.07.16. Додаток 6 заповнюю з табл. 3, а що з Додатком 7?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”