НК при одновременном ведении облагаемых и льготируемых операций

Розділ V ПКУ
LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Ksushka писав:
LiK@ писав:
Ksushka писав:Доброго дня! Допоможіть розібратись: в мене були неоподатковані операції в 2015 році, розприділення под. кредиту, робила річний перерахунок ЧВ, в січні 2016 останній раз заповнила дод. 7 з рядком 1. Домовились з директором, що в 2016 не буде неоподаткованих операцій і розприділяти пдв не будем. Але так сталося, що в липні виграли тендер на поставку ПЗ...я в шоці як згадаю про це розприділення.... Питання: Тепер в липні 2016 мені потрібно примінити той перерахований коефіцієнт ЧВ за 2015 рік? І заповнити додаток 7 які рядки? а додаток 6 теж?
Ви в липні тільки виграли тендер, або вже встигли поставити ПЗ або витрати є пов'язані з цим? Якщо була поставка або аванс, то додаток6, якщо витрати для розподілення - то додаток 7, з коефіцієнтом за 2015р рядок1,(якщо в січні вже був цей додаток, то мабуть вже не треба подавати) та донарахувати ПДВ, виписати ПН останнім числом липня, та зареєструвати.
Так вже продали ПЗ 29.07. А хіба не потрібно заповнювати Додаток 6 Табл. 3?
додаток 6 треба,да, то я про податок 7 сомневаюсь. А что за таблица 3 в додатке6?, у меня только 2 их. Заполняю только 1-ю

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Тюша писав:
Ksushka писав:
Тюша писав:Да, а в конце 2016г.опять перерасчет.
Який коефіцієнт приміняєте на іншому підприємстві , де будуть неоподатковані операції?
По обоим предприятиям в деке за январь 2016г. я покажу в дод.7 коэф., который получился по результатам 2015г. Только по одной распределяю, а по второй-нет. По ней не будет необлагаемых операций.
Я заповнила в січні Додаток 7 з перерах. коєфіцієнтом за 2015 рік, а в липні 2016 року, ми продали ПЗ ( хоча планували не проводити неоподатковані операції в 2016 році) як бути ? чи потрібно заповняти Додаток 7?

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

LiK@ писав:
Ksushka писав:
LiK@ писав: Ви в липні тільки виграли тендер, або вже встигли поставити ПЗ або витрати є пов'язані з цим? Якщо була поставка або аванс, то додаток6, якщо витрати для розподілення - то додаток 7, з коефіцієнтом за 2015р рядок1,(якщо в січні вже був цей додаток, то мабуть вже не треба подавати) та донарахувати ПДВ, виписати ПН останнім числом липня, та зареєструвати.
Так вже продали ПЗ 29.07. А хіба не потрібно заповнювати Додаток 6 Табл. 3?
додаток 6 треба,да, то я про податок 7 сомневаюсь. А что за таблица 3 в додатке6?, у меня только 2 их. Заполняю только 1-ю
Дивлюсь деку за 2015 рік, заповнювала табл 3 " Операції, які звільнені від оподаткування...." ПН виписую з типом 09? ІПН ставлю 6000000.....?

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Ksushka, у меня распределение началось только в 2016 - 1квартал, в таблице1 "подтабличка" 3 ))) Операції, які звільнені від оподаткування. Заполнять,да. А додаток7 не знаю подавать или нет, если подавать, то дублировать за 1квартал(январь), потому что процент будет пересчитываться только в конце года.
ПН виписую з типом 09? ІПН ставлю 6000000....., да

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

LiK@ писав:Ksushka, у меня распределение началось только в 2016 - 1квартал, в таблице1 "подтабличка" 3 ))) Операції, які звільнені від оподаткування. Заполнять,да. А додаток7 не знаю подавать или нет, если подавать, то дублировать за 1квартал(январь), потому что процент будет пересчитываться только в конце года.
ПН виписую з типом 09? ІПН ставлю 6000000....., да
Поняла. Дякую. Маю теж сумніви з приводу дод. 7... Я мала на увазі "підтаблицю" 3.

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Ksushka писав:
Тюша писав:
Ksushka писав: Який коефіцієнт приміняєте на іншому підприємстві , де будуть неоподатковані операції?
По обоим предприятиям в деке за январь 2016г. я покажу в дод.7 коэф., который получился по результатам 2015г. Только по одной распределяю, а по второй-нет. По ней не будет необлагаемых операций.
Я заповнила в січні Додаток 7 з перерах. коєфіцієнтом за 2015 рік, а в липні 2016 року, ми продали ПЗ ( хоча планували не проводити неоподатковані операції в 2016 році) як бути ? чи потрібно заповняти Додаток 7?
#wall#

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Ksushka писав:
LiK@ писав:Ksushka, у меня распределение началось только в 2016 - 1квартал, в таблице1 "подтабличка" 3 ))) Операції, які звільнені від оподаткування. Заполнять,да. А додаток7 не знаю подавать или нет, если подавать, то дублировать за 1квартал(январь), потому что процент будет пересчитываться только в конце года.
ПН виписую з типом 09? ІПН ставлю 6000000....., да
Поняла. Дякую. Маю теж сумніви з приводу дод. 7... Я мала на увазі "підтаблицю" 3.
А потрібно виписувати податкову "без пдв" і реєструвати її на продаж ПЗ?

LiK@
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 189
З нами з: 04 травня 2016, 11:30
Дякував (ла): 169 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення LiK@ »

Ksushka писав:
Ksushka писав:
LiK@ писав:Ksushka, у меня распределение началось только в 2016 - 1квартал, в таблице1 "подтабличка" 3 ))) Операції, які звільнені від оподаткування. Заполнять,да. А додаток7 не знаю подавать или нет, если подавать, то дублировать за 1квартал(январь), потому что процент будет пересчитываться только в конце года.
ПН виписую з типом 09? ІПН ставлю 6000000....., да
Поняла. Дякую. Маю теж сумніви з приводу дод. 7... Я мала на увазі "підтаблицю" 3.
А потрібно виписувати податкову "без пдв" і реєструвати її на продаж ПЗ?
У меня услуги на экспорт не "освобождены от НДС", а "не являются обьектом" - я не выписываю. а "освобожденных" не знаю...наверное надо, смотрю, что поставщики нам выписывают НН и на операции без ндс

Ksushka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 125
З нами з: 05 квітня 2013, 04:26
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Ksushka »

Я заповнила в січні Додаток 7 з перерах. коєфіцієнтом за 2015 рік, а в липні 2016 року, ми продали ПЗ ( хоча планували не проводити неоподатковані операції в 2016 році) як бути ? чи потрібно заповняти Додаток 7? Допоможіть хто як робить?

vala1982
Гений
Гений
Повідомлень: 451
З нами з: 11 грудня 2012, 06:02
Дякував (ла): 118 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення vala1982 »

Добрый день! У предприятия есть облагаемые и освобожденные поставки (ст. 197.1.25) в Июле впервые были поставки без ндс, июле НО без ндс.я продала книги ,т.е книги я продала без ндс ,больше НО в июле з ндс не було , ПК ( ком.послуги. охорона.) скажить пожалуйста нужно мне делать розрахунок частки в июле? или зведеную налоговою и как ее делать? подскажите пожалуйста....

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”