ПДВ 7 % на лікарські засоби

Розділ V ПКУ
Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

koty писав:"База оподаткування операцій з постачання товарів ввезених платником на митну територію України, визначаються виходячи з фх договірної вартості, але не нижче митної вартості товарів, з якої були визначені податки і збори що справляються пілд час митного оформлення..."

И никто не позволит что бы НО были ниже чем НК. при растаможке.
тем более после вступления в силу НКУ.
И, пожалуйста, нет необходимости использовать большие,толстые буквы.
Я со всем этим работаю с 2007 года.
Долгожители помнят, все время спрашиваю что им во власти дают курить.
С 01.09.2013 части, которую Вы процитировали (выделенная) - в Кодексе нет.
Обычных цен равняемых к таможенной стоимости уже нет.

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Любознательная писав:
koty писав:"База оподаткування операцій з постачання товарів ввезених платником на митну територію України, визначаються виходячи з фх договірної вартості, але не нижче митної вартості товарів, з якої були визначені податки і збори що справляються пілд час митного оформлення..."

И никто не позволит что бы НО были ниже чем НК. при растаможке.
тем более после вступления в силу НКУ.
И, пожалуйста, нет необходимости использовать большие,толстые буквы.
Я со всем этим работаю с 2007 года.
Долгожители помнят, все время спрашиваю что им во власти дают курить.
В пункте 188.1 говорится именно о БАЗЕ, а не о самом налоге на добавленную стоимость...
Мы сейчас впервые столкнулись с тем, что уже не первый год существует в России. Там есть РАЗНЫЕ ставки НДСа. Если мне память не изменяет, то это ставки 10% и 18% процентов...
Теперь и у нас существует две ставки 7% и 20%.
Поэтому положения пункта 188.1 не имеют никакой опасности в описываемой ситуации...
Спасибо.
Будем посмотреть#g_cray#
Просто я как, импортер, всегда впереди планеты всей.
С расходными мы уже реализовались.
Ну а что мне делать с налоговыми?
Я в отпуск собралась, ноут беру с собой.#cray# #cray# #cray#

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Marlboro писав:
koty писав:"База оподаткування операцій з постачання товарів ввезених платником на митну територію України, визначаються виходячи з фх договірної вартості, але не нижче митної вартості товарів, з якої були визначені податки і збори що справляються пілд час митного оформлення..."

И никто не позволит что бы НО были ниже чем НК. при растаможке.
тем более после вступления в силу НКУ.
И, пожалуйста, нет необходимости использовать большие,толстые буквы.
Я со всем этим работаю с 2007 года.
Долгожители помнят, все время спрашиваю что им во власти дают курить.
С 01.09.2013 части, которую Вы процитировали (выделенная) - в Кодексе нет.
Обычных цен равняемых к таможенной стоимости уже нет.
Спасибо, уточню, может быть мы НДС себе зря доначисляем?

Marlboro
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 12590
З нами з: 17 грудня 2012, 02:08
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 4095 разів

Повідомлення Marlboro »

О таможенный ценах, например: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst24608.aspx
По части нормативки закон 408-VII

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

IrinaFar писав:
Agatha писав:Брокер сказав, що митниця розмитнює вироби медпризначення тільки під 20%, оскільки ніяких нових вказівок не отримували. Як отримають, то будуть розмитнювати під 7%.
Не только на изделия медназначения, но и на готовые лекарственные формы сегодня таможня пытается начислить НДС 20%.
И правильно делает, так как 7%, согласно новшествам, внесенным в Налоговый кодекс, распространили только на операции ПОСТАВКИ...
Распространить на ВВОЗ или забыли, или не захотели...

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

koty писав: И, пожалуйста, нет необходимости использовать большие,толстые буквы.
Я со всем этим работаю с 2007 года.
Долгожители помнят, все время спрашиваю что им во власти дают курить.
Вам придется потерпеть и мои подчеркивания, и мои выделения цветом, и мои выделения размера букв.
Это моя особенная черта, которую я не могу изменить. Мне легче, например, прекратить давать ответы, чем отказаться от всех этих выделений.
Это делает мое ПОДСОЗНАНИЕ, и ничего не могу с этим поделать.
По идее, нам типа, запрещено делать особенные выделения в официальных письмах, но....на мои особенности уже "плюнули", и руководство их подписывает с этими "особенностями"...#g_haha#
Главное, что ни разу за много лет никто не написал, что он чего-то не понял, если ответ готовила я...))) А все из-за подчеркиваний, курсивов и размера букв...

Ну, и еще в свое оправдание скажу, что, давая ответ одному человеку на форуме, я всегда думаю о том, что мой ответ почитают еще и менее опытные бухгалтера, и им мои выделения в тексте, как говорится, "стануть у нагоді".

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Ninok писав:Я извиняюсь за глупый вопрос,когда ндс 20 %,делили на 6,чтоб вытянуть НДС, а теперь как при 7%???
Лично я всегда делала так:
180 х 20 : 120 = 30

Теперь:
180 х 7 : 107 = 11, 78

Только так придется "вытягивать изнутри" при ставке 7%.

koty
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1486
З нами з: 21 серпня 2012, 00:07
Дякував (ла): 2263 рази
Подякували: 1729 разів

Повідомлення koty »

Любознательная писав:
Ninok писав:Я извиняюсь за глупый вопрос,когда ндс 20 %,делили на 6,чтоб вытянуть НДС, а теперь как при 7%???
Лично я всегда делала так:
180 х 20 : 120 = 30

Теперь:
180 х 7 : 107 = 11, 78

Только так придется "вытягивать изнутри" при ставке 7%.
И все таки что же делать с налоговыми?#wall# #wall# #wall# #wall#
Понимаю что не убюсь, но я с 9 по 19 в отпуске уже билеты купила....#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
А эти дятлы пока раздуплятся я умом тронусь.
У меня вся дистрибуция сидит на голове, я замордовалась отвечать что моя должность как и прежде не премьер#cray# #cray# #cray# #cray#

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1848
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 898 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

koty писав:
Любознательная писав:
Ninok писав:Я извиняюсь за глупый вопрос,когда ндс 20 %,делили на 6,чтоб вытянуть НДС, а теперь как при 7%???
Лично я всегда делала так:
180 х 20 : 120 = 30

Теперь:
180 х 7 : 107 = 11, 78

Только так придется "вытягивать изнутри" при ставке 7%.
И все таки что же делать с налоговыми?#wall# #wall# #wall# #wall#
Понимаю что не убюсь, но я с 9 по 19 в отпуске уже билеты купила....#g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
А эти дятлы пока раздуплятся я умом тронусь.
У меня вся дистрибуция сидит на голове, я замордовалась отвечать что моя должность как и прежде не премьер#cray# #cray# #cray# #cray#
Сдавайте билеты и переносите отпуск!#cray# Или отпуск с головной болью обеспечен!

Denis@@@
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1848
З нами з: 08 листопада 2013, 21:07
Дякував (ла): 898 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Denis@@@ »

МОЗ інформує про введення ставки ПДВ на постачання ліків

03.04.2014 | 17:00
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

1 квітня 2014 року набрав чинності Закон України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні», яким внесені зміни до Податкового кодексу України.
Цим Законом встановлено ставку податку на додану вартість у розмірі 7% по операціях з постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також з постачання виробів медичного призначення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України.
У зв’язку з чисельними зверненнями суб’єктів господарювання, які здійснюють постачання лікарських засобів і виробів медичного призначення стосовно застосування норм Закону України, 2 квітня 2014 року Міністерство охорони здоров’я України звернулося до Міністерства доходів і зборів України та Міністерства фінансів України з проханням в одноденний термін роз’яснити питання щодо практичного застосування вищезазначених змін.
Про результати цієї роботи суб’єктів господарювання буде поінформовано найближчим часом.
Міністерство охорони здоров’я України, водночас, інформує, що у зв’язку з необхідністю застосування податку на додану вартість на лікарські засоби та медічні вироби, зокрема, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, декларування зміни оптово-відпускних цін на таку продукцію здійснюється згідно Порядку, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.08.2012 р. №794 «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення, які закуповуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів», якою встановлено, що декларуванню зміни оптово-відпускних цін підлягають лікарські засоби і вироби медичного призначення, які закуповуються за бюджетні кошти без урахування мита та податку на додану вартість.
Заклади й установи охорони здоров'я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, закуповують лікарські засоби і вироби медичного призначення за цінами, які не перевищують рівень задекларованих змін оптово-відпускних цін з урахуванням мита, податку на додану вартість та граничних постачальницько-збутових і торговельних (роздрібних) надбавок, установлених постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 року №955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».



Відповісти

Повернутись до “ПДВ”