Списание товара-ндс???

Розділ V ПКУ
gor4iz@
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 05 вересня 2014, 16:00
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення gor4iz@ »

Якщо я списую товар,я повинна зменшити НК, ПИТАННЯ- а якщо я цей товар купила у ФОП без НДС???#help#

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

gor4iz@ писав:Якщо я списую товар,я повинна зменшити НК, ПИТАННЯ- а якщо я цей товар купила у ФОП без НДС???#help#
вы не обязаны уменьшить налоговый кредит когда списываете товар сверх норм естественной убыли, вы обязаны начислить налоговые обязательства
198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, за товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи починають використовуватися:
то есть по товару, который вы купили у неплательщика НДС и соответственно налоговый кредит не включали, НО не начисляете

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

а если списывается МБП ТМЦ необюходимо начислять обязательства?

ScAudit
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 972
З нами з: 30 грудня 2013, 10:49
Звідки: Київ
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 647 разів
Контактна інформація:

Повідомлення ScAudit »

иск писав:а если списывается МБП ТМЦ необюходимо начислять обязательства?
в целях налогообложения ТМЦ и МБП приравниваются к товарам.
если использовали ТМЦ и МБП в хоз деятельности - доначислять НДС при списании не нужно.
спишите МБП, если можете, до ликвидации вас плательщиком НДС или спишите на хоз деятельность какая там у вас причина.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”