Покупка у неплательщика НДС

Розділ V ПКУ
AnnaA
Знаток
Повідомлень: 15
З нами з: 12 квітня 2018, 10:11
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення AnnaA »

Пдіскажіть, будь ласка #wall#
А як з реєстрацією ПН. Якщо придбали у неплатника ПДВ, наприклад, 100 кг продукції і продаємо 100 кг продукції.
Чи не буде блокування ПН через те, що для нас ця кількість не проходила ? #help# #help#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8631
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2019 разів
Подякували: 5205 разів

Повідомлення Тюша »

AnnaA писав:Пдіскажіть, будь ласка #wall#
А як з реєстрацією ПН. Якщо придбали у неплатника ПДВ, наприклад, 100 кг продукції і продаємо 100 кг продукції.
Чи не буде блокування ПН через те, що для нас ця кількість не проходила ? #help# #help#
На этот вопрос никто вам не сможет ответить. Регить надо. А там-как карта ляжет.
Это аналогично полученным авансам- у кого-то проходит спокойно, у кого-то блок.

buh201520
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 09 грудня 2015, 10:43
Дякував (ла): 29 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення buh201520 »

Здравствуйте! не знаю к какой теме отнести вопрос, пишу здесь, может кто то подскажет как быть. ООО на ед налоге с НДС хочет купить у физ лица оборудование в качестве металлолома, потом еще отремонтировать и использовать оборудование в хоз деятельности. Возможна ли такая операция? Должны будем выплатить НДФЛ и ВЗ с покупки? что то еще?

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Колеги, доброго дня!

Ми платники ПДВ (ТОВ). Вперше продали товар на ТОВ платника Єдиного податку.

Комусь не складно скинути фото, як ви реєструєете податкову? Я інфо знайшла, але трохи вона суперечна. Хочеться наглядно подивитися, як люди реєструють на неплатника?

Дуже дякую за інфо.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7757
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1688 разів
Подякували: 6057 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Светлана Анатольевна Ш. писав:Колеги, доброго дня!
Ми платники ПДВ (ТОВ). Вперше продали товар на ТОВ платника Єдиного податку.
Комусь не складно скинути фото, як ви реєструєете податкову? Я інфо знайшла, але трохи вона суперечна. Хочеться наглядно подивитися, як люди реєструють на неплатника?
Дуже дякую за інфо.

Це якраз той випадок, коли змін по виписці самих таки пн було мало за останні роки )))

https://www.buh24.com.ua/yak-sklasti-po ... tnika-pdv/

Светлана Анатольевна Ш.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 11 грудня 2018, 15:36
Дякував (ла): 26 разів

Повідомлення Светлана Анатольевна Ш. »

Tasa писав:
Светлана Анатольевна Ш. писав:Колеги, доброго дня!
Ми платники ПДВ (ТОВ). Вперше продали товар на ТОВ платника Єдиного податку.
Комусь не складно скинути фото, як ви реєструєете податкову? Я інфо знайшла, але трохи вона суперечна. Хочеться наглядно подивитися, як люди реєструють на неплатника?
Дуже дякую за інфо.

Це якраз той випадок, коли змін по виписці самих таки пн було мало за останні роки )))

https://www.buh24.com.ua/defekty-v-perv ... ty-dohody/
Думаю, посилання - це не для мене.

Не можу оцінти кількість змін, так як я вперше буду реєструвати таку ПН. Все-таки, якщо б поділились актуальною інформацією - була б вдячна.

Аватар користувача
Cipollino
Оракул
Оракул
Повідомлень: 270
З нами з: 10 березня 2019, 16:56
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 154 рази

Повідомлення Cipollino »

Светлана Анатольевна Ш. писав:Все-таки, якщо б поділились актуальною інформацією - була б вдячна.
[b
Особливості заповнення ПН:[/b]]
Постачання неплатникові ПДВ, тобто будь-якому СГ (юрособі або підприємцеві), у тому числі нерезиденту
(крім одержувачів при постачанні товарів на експорт або постачанні послуг нерезидента з місцем постачання на території України).

У цьому випадку при заповненні ПН зазначається (п. 10, 12 Порядку № 1307):
тип причини «02»;
у рядку «Одержувач (покупець)» – «Неплатник»;
умовний ІПН «100000000000», податковий номер покупця не зазначається!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7757
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1688 разів
Подякували: 6057 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Светлана Анатольевна Ш. писав:
Скрытый текст
Tasa писав:
Светлана Анатольевна Ш. писав:Колеги, доброго дня!
Скрытый текст
Ми платники ПДВ (ТОВ). Вперше продали товар на ТОВ платника Єдиного податку.
Комусь не складно скинути фото, як ви реєструєете податкову? Я інфо знайшла, але трохи вона суперечна. Хочеться наглядно подивитися, як люди реєструють на неплатника?
Дуже дякую за інфо.

Це якраз той випадок, коли змін по виписці самих таки пн було мало за останні роки )))

https://www.buh24.com.ua/yak-sklasti-po ... tnika-pdv/

Думаю, посилання - це не для мене.
[/spoiler]
Не можу оцінти кількість змін, так як я вперше буду реєструвати таку ПН. Все-таки, якщо б поділились актуальною інформацією - була б вдячна.
посилання і справді не те вам відправила)))
Скрытый текст
Зображення
вже виправила, але не дякуйте

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7757
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1688 разів
Подякували: 6057 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Із видаленої теми
технократ писав:Здравствуйте, уважаемые бухгалтеры форума #ok#
Помогите разобраться в такой ситуации:
Мы покупаем товар по безналу у ФОПа 3й группы без НДС. Продаем дальше с НДС. Товар специфический (импортные комплектующие, но наша сборка).
Вопрос 1: НН регистрируется в таком случае как на наш товар? Или все-таки импорт?
Вопрос 2: При продаже возникает НДС обязательство. К примеру ситуация: товар с НДС стоит 10000 грн (в т.ч. НДС 1666.67 грн). Входящий НДС кредит у нас 2000 грн (от других закупов). В таком случае обязаны ли мы оплачивать всю сумму НДС (1666.67 грн) на казначейский счет? И обязаны ли вообще при позитивном значении НДС кредит-НДС обязательство?

Спасибо

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7757
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1688 разів
Подякували: 6057 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Tasa писав:Із видаленої теми
технократ писав:Здравствуйте, уважаемые бухгалтеры форума #ok#
Помогите разобраться в такой ситуации:
Мы покупаем товар по безналу у ФОПа 3й группы без НДС. Продаем дальше с НДС. Товар специфический (импортные комплектующие, но наша сборка).
Вопрос 1: НН регистрируется в таком случае как на наш товар? Или все-таки импорт?
Вопрос 2: При продаже возникает НДС обязательство. К примеру ситуация: товар с НДС стоит 10000 грн (в т.ч. НДС 1666.67 грн). Входящий НДС кредит у нас 2000 грн (от других закупов). В таком случае обязаны ли мы оплачивать всю сумму НДС (1666.67 грн) на казначейский счет? И обязаны ли вообще при позитивном значении НДС кредит-НДС обязательство?

Спасибо
1) Як на наш
2) Не має значення як ви купили - продаєте все з ПДВ
ПДВ платите по результату місячного декларування ПЗ-ПК - ваша сума до сплати

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”