Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

STO Iryna писав:
14 січня 2022, 15:03
Нататуся писав:
14 січня 2022, 14:57
STO Iryna писав:
14 січня 2022, 14:44


у нас АЦСК если правильно я понимаю
Можливо вам треба видалити старі ключі, а потім відправити Запит. Сам так в мене було .
Дозвонилась кое как на гарячую линию сказали на серверах у них "панические" атаки - ждите, и не переживайте за то, что последний день регистрации, налоговые все равно не регистрируются
положим, последний день регистрации завтра, хотя Вам от етого вряд ли легче. А на серверах у них действительно дурня полная, сегодня утром сдавала отчет через ел.кабинет с ключами налоговой, директором подписала, печатью - ни в какую, ошибка "не имеет права подписи", так и отправила с одной подписью.

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

OlenaNik писав:
14 січня 2022, 15:06
STO Iryna писав:
14 січня 2022, 15:03
Нататуся писав:
14 січня 2022, 14:57


Можливо вам треба видалити старі ключі, а потім відправити Запит. Сам так в мене було .
Дозвонилась кое как на гарячую линию сказали на серверах у них "панические" атаки - ждите, и не переживайте за то, что последний день регистрации, налоговые все равно не регистрируются
положим, последний день регистрации завтра, хотя Вам от етого вряд ли легче. А на серверах у них действительно дурня полная, сегодня утром сдавала отчет через ел.кабинет с ключами налоговой, директором подписала, печатью - ни в какую, ошибка "не имеет права подписи", так и отправила с одной подписью.
через кабинет как-то проскочило этот запит и даже ответ на него пришел, но дальше ничего не изменилось :stars: больше ничего не отправдяет. Приеду завтра попробую

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

хто-небудь вчора поповнював рахунок ПДВ?
в реєстрі транзакцій кошти надійшли, а ліміт не збільшується :(

Olena2025
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 грудня 2021, 17:02

Повідомлення Olena2025 »

доброго дня.
допоможіть розібратися з цим СЕА пдв.
по декларації за грудень до сплати, кинула 200тис.на електронний рахунок пдв, гроші бачу на ньому, але вони не списуються в рахунок боргу.
висить і борг і гроші на рахунку. Також навпроти грошей в електронному кабінеті вказаний такий тип відмови - 4-відмова прийнятті списаних коштів по СЕП. Я телефонувалаі гарячу лінію і в свою податкову, сказали чекати, що я не перша телефоную. Чи є в когось саме зараз таке в кабінеті?

OlenaNik
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 103
З нами з: 10 лютого 2021, 10:10
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення OlenaNik »

Ребекка писав:
25 січня 2022, 09:09
хто-небудь вчора поповнював рахунок ПДВ?
в реєстрі транзакцій кошти надійшли, а ліміт не збільшується :(
а витяг по лимиту тоже не подтверждает? у нас неделю назад такое бьіло, в ЕК не отображалось увеличение лимита, а в ответе на запрос отображалось. Так и регистрировали.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

OlenaNik писав:
25 січня 2022, 10:08
Ребекка писав:
25 січня 2022, 09:09
хто-небудь вчора поповнював рахунок ПДВ?
в реєстрі транзакцій кошти надійшли, а ліміт не збільшується :(
а витяг по лимиту тоже не подтверждает? у нас неделю назад такое бьіло, в ЕК не отображалось увеличение лимита, а в ответе на запрос отображалось. Так и регистрировали.
немає і в витягу, робила вже три рази запит

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

нарешті ліміт поповнився, а то замовник нервує, вимагає ПК :)

laris
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 18 травня 2012, 08:07
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення laris »

Nelli-Nelli писав:
26 жовтня 2021, 19:07
_oksana_ писав:
26 жовтня 2021, 18:23
Подскажите, кто сталкивался. Как работает система? Буду делать УР на уменьшение суммы к оплате, средства по предыдущей декларации уже сняты с электронного счета. Они так и остатнутся как просто переплата по лицевому счету или при следующем снятии по декларации их зачтут в уменьшение?
Система працює так.
По деклараціі списуються ПЗ.
По УР на збільшення потрібно сплатити кошти на ел.рахунок пдв , кошти в подальшому теж списуються.
По УР на зменшення виникає переплата на бюджетному рахунку. Кошти що вже списані в бюджет автоматично не повертаються і ні в які взаємозаліки не йдуть. Потрібно заповнювати Заяву на повернення коштів з бюджету. Якщо заяву інспектор вчасно обробить, то кошти на рахунок СЕА повертаються в 5-денний термін. Які строки повернення коштів з бюджету на р/рахунок я не знаю.
Я б порадила, якщо просто не включили якісь вхідні пн, включіть їх в декларацію наступного періоду.
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, а в вищезгаданій ситуації при поверненні коштів з бюджету на рахунок СЕА рег ліміт збільшиться?
і ще:
Якщо по УР виникає від"ємне значення = ряд.19 (графа 6) = 200 , як заповнюється ряд19 і ряд. 19.1, якщо в "віконці "рег лімит на час подання "= -150 ? і як працює система ? Я зможу скористатися ряд 20 : 20.1, 20.2.1 чи 20.3 чи тільки якщо в "віконці рег ліміт" буде 400 ?

Tatianat
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 22
З нами з: 25 грудня 2020, 22:50
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення Tatianat »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста как снимаются начисленные по декларации обязательства со счета СЕА автоматически? для регистрации я пополняла счет, но сумма начисленных по декларации обязательств больше, мне доплатить на свой счет СЕА разницу, а спишутся сами?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Tatianat писав:
11 лютого 2022, 10:56
Здравствуйте, подскажите пожалуйста как снимаются начисленные по декларации обязательства со счета СЕА автоматически? для регистрации я пополняла счет, но сумма начисленных по декларации обязательств больше, мне доплатить на свой счет СЕА разницу, а спишутся сами?
Доплатити на рахунок СЕА, кошти самі списуються

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”