Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Бомба Пистолетовна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 19 січня 2023, 16:49
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Бомба Пистолетовна »

хто знає, систему СЕА ПДВ переналаштували з врахуванням нових сроків реєстрації?
в мене з'явилось якесь перевищення в лютому, я РК зареєстровані 16-17 лютого не включила в деку.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Бомба Пистолетовна писав:
13 квітня 2023, 14:00
хто знає, систему СЕА ПДВ переналаштували з врахуванням нових сроків реєстрації?
в мене з'явилось якесь перевищення в лютому, я РК зареєстровані 16-17 лютого не включила в деку.
Мали переналаштувати... Це РК мінусовий до ваших ПЗ я так розумію..
То уточніть лютий, якщо хочете щоб зникло перевищення )

Ірина metiz
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 15 квітня 2023, 08:40

Повідомлення Ірина metiz »

Таблиця платника податків врахована автоматично на регіональному рівні.
Потім комісія центр.рівня її неврахувала.
Питання: якщо відправити ПН на реєстрацію одразу після автрматичного врахування таблиці і до неврахування комісією центр.рівня, ВОНА ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ ЧИ НІ :help:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Ірина metiz писав:
15 квітня 2023, 08:46
Таблиця платника податків врахована автоматично на регіональному рівні.
Потім комісія центр.рівня її неврахувала.
Питання: якщо відправити ПН на реєстрацію одразу після автрматичного врахування таблиці і до неврахування комісією центр.рівня, ВОНА ЗАРЕЄСТРУЄТЬСЯ ЧИ НІ :help:
На скільки я розумію прийняття/неприйняття, то тільки регіональний рівень спочатку приймає, а потім відміняє прийняття.
Отже, поки не відмінено прийняття таблиці ви можете реєструвати пн , і в теорії, вони не повинні блокуватись.

O_range
Гений
Гений
Повідомлень: 450
З нами з: 12 листопада 2013, 08:46
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 225 разів

Повідомлення O_range »

Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, хто стикався з закриттям електронного рахунку при анулюванні ПДВ реєстрації. Цікавить, куди будуть списані кошти з електронного ПДВ рахунку при його закритті - просто в "загальний" бюджет чи в рахунок оплати ПДВ? Це питання цікавить в контексті оплати податку по останній ПДВ декларації. Якщо декларація буде подана в дату анулювання чи пізніше, то кошти з ел рахунку спишуться в оплату декларації чи вони спишуться в "загальний" бюджет і по декларації доведеться платити окремо напряму з банківського рахунку?

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”