Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Ура,заработало. Пришли.#g_crazy# Arina-Arina своими деньгами "пропихнула" наши вперед.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Тюша писав:Ура,заработало. Пришли.#g_crazy# Arina-Arina своими деньгами "пропихнула" наши вперед.
УРААА! Точно заработало!#dance#

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Поставщик зарегил ндс на 2500 грн, а лимит увеличился на 600грн. В налоговой говорят про овердрафт по окончании квартала. Что это? Почему лимит не увеличен на все 2500?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

buh_vika писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Поставщик зарегил ндс на 2500 грн, а лимит увеличился на 600грн. В налоговой говорят про овердрафт по окончании квартала. Что это? Почему лимит не увеличен на все 2500?
Зробіть витяг щодо суми податку....і подивіться строчку з овердрафтом - швидше за все вам вірно сказали - був перерахунок овердрафту і він у вас зменшився...Подивіться і звірте різницю зі старим витягом.

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Tasa писав:
buh_vika писав:Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Поставщик зарегил ндс на 2500 грн, а лимит увеличился на 600грн. В налоговой говорят про овердрафт по окончании квартала. Что это? Почему лимит не увеличен на все 2500?
Зробіть витяг щодо суми податку....і подивіться строчку з овердрафтом - швидше за все вам вірно сказали - був перерахунок овердрафту і він у вас зменшився...Подивіться і звірте різницю зі старим витягом.
овердрафт уменьшился по сравнению с 01.07.2016г.

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Доброго ранку, колеги.
В кінці вересня директор помилково сплатив ПДВ не на ел.рахунок, а на старий рахунок ПДВ. За серпень виникла недоїмка (добре що хоч сума маленька 568 грн).
Дзвоню інспектору - каже несіть лист на перекидку. Питаю, чи збільшиться мій ліміт при такому пенесенні коштів (сума 9 тис) відповідь - не знаю.
Якщо ліміт не збільшується, то навіщо така перекидка коштів.
Вже як варіант думала завищити зараз у вересневій деці свій ПК, а після 30 подати уточнюючу, щоб кошти для уточнюючої списалися зі старого рахунку ПДВ.
Підкажіть будь-ласка, в кого була така ситуація.

bidnenka
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 12 жовтня 2016, 11:29
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення bidnenka »

Подскажите как можно прочитать уведомления их медка ещё раз?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Татьяна ТС писав:Доброго ранку, колеги.
В кінці вересня директор помилково сплатив ПДВ не на ел.рахунок, а на старий рахунок ПДВ. За серпень виникла недоїмка (добре що хоч сума маленька 568 грн).
Ви ж сплатили вже на ел.рахунок ПЗ за серпень?
Якшо у вас на бюджетному рахунку не було переплат, то саме з цієї недоїмки знімуться штрафні санкції за несовєчасну сплату ПДВ за серпень
Татьяна ТС писав:Дзвоню інспектору - каже несіть лист на перекидку. Питаю, чи збільшиться мій ліміт при такому пенесенні коштів (сума 9 тис) відповідь - не знаю.
Якщо ліміт не збільшується, то навіщо така перекидка коштів.
У мене у такій ситуації ліміт не зібльшився, здається. Але в мене суми були "дитячі", тому я не морочила голову цим
Татьяна ТС писав:Вже як варіант думала завищити зараз у вересневій деці свій ПК, а після 30 подати уточнюючу, щоб кошти для уточнюючої списалися зі старого рахунку ПДВ.
Підкажіть будь-ласка, в кого була така ситуація.
Я може шось упустила у вашому питанні.. Ви писали про недоїмку 568грн, чому перенесення коштів 9ти ?
Ваш варіант в любому випадку має право на життя ))) а шо робити...


Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Tasa писав:
Татьяна ТС писав:Доброго ранку, колеги.
В кінці вересня директор помилково сплатив ПДВ не на ел.рахунок, а на старий рахунок ПДВ. За серпень виникла недоїмка (добре що хоч сума маленька 568 грн).
Ви ж сплатили вже на ел.рахунок ПЗ за серпень?
Якшо у вас на бюджетному рахунку не було переплат, то саме з цієї недоїмки знімуться штрафні санкції за несовєчасну сплату ПДВ за серпень
Татьяна ТС писав:Дзвоню інспектору - каже несіть лист на перекидку. Питаю, чи збільшиться мій ліміт при такому пенесенні коштів (сума 9 тис) відповідь - не знаю.
Якщо ліміт не збільшується, то навіщо така перекидка коштів.
У мене у такій ситуації ліміт не зібльшився, здається. Але в мене суми були "дитячі", тому я не морочила голову цим
Татьяна ТС писав:Вже як варіант думала завищити зараз у вересневій деці свій ПК, а після 30 подати уточнюючу, щоб кошти для уточнюючої списалися зі старого рахунку ПДВ.
Підкажіть будь-ласка, в кого була така ситуація.
Я може шось упустила у вашому питанні.. Ви писали про недоїмку 568грн, чому перенесення коштів 9ти ?
Ваш варіант в любому випадку має право на життя ))) а шо робити...
На ел рахунку було 18, за серпень до спдати 586, не вистачило 568. Поповнили (не на той рахунок) на 9 тис. для сплати і реєстрації податкових
От і цікавить чи збільшується ліміт в СЕА, якщо ні - то краще пожертвувати штрафор за уточнену

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

ИнспекторПДВ , підкажіть будь-ласка
Перенесення коштів зі старого рахунку ПДВ на електронний збільшує ліміт в СЕА чи ні??

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”