Электронное администрирование НДС

Розділ V ПКУ
ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Татьяна ТС писав:Доброго ранку, колеги.
В кінці вересня директор помилково сплатив ПДВ не на ел.рахунок, а на старий рахунок ПДВ. За серпень виникла недоїмка (добре що хоч сума маленька 568 грн).
Дзвоню інспектору - каже несіть лист на перекидку. Питаю, чи збільшиться мій ліміт при такому пенесенні коштів (сума 9 тис) відповідь - не знаю.
Якщо ліміт не збільшується, то навіщо така перекидка коштів.
Вже як варіант думала завищити зараз у вересневій деці свій ПК, а після 30 подати уточнюючу, щоб кошти для уточнюючої списалися зі старого рахунку ПДВ.
Підкажіть будь-ласка, в кого була така ситуація.
1. Ліміт при перекидці не збільшується
2. Щодо Вашого методу - а як же бути з заборгованістю в системі СЕА?. Да і ШС - нащо вона? і ліміту краще не стане....
3. Якщо у Вас переплата по ПДВ на старому рахунку (тим більше її хочуть повернути) - то недоїмка по ПДВ не може виникати... тільки заборгованість в системі СЕА!

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

ИнспекторПДВ писав:
Татьяна ТС писав:Доброго ранку, колеги.
В кінці вересня директор помилково сплатив ПДВ не на ел.рахунок, а на старий рахунок ПДВ. За серпень виникла недоїмка (добре що хоч сума маленька 568 грн).
Дзвоню інспектору - каже несіть лист на перекидку. Питаю, чи збільшиться мій ліміт при такому пенесенні коштів (сума 9 тис) відповідь - не знаю.
Якщо ліміт не збільшується, то навіщо така перекидка коштів.
Вже як варіант думала завищити зараз у вересневій деці свій ПК, а після 30 подати уточнюючу, щоб кошти для уточнюючої списалися зі старого рахунку ПДВ.
Підкажіть будь-ласка, в кого була така ситуація.
1. Ліміт при перекидці не збільшується
2. Щодо Вашого методу - а як же бути з заборгованістю в системі СЕА?. Да і ШС - нащо вона? і ліміту краще не стане....
3. Якщо у Вас переплата по ПДВ на старому рахунку (тим більше її хочуть повернути) - то недоїмка по ПДВ не може виникати... тільки заборгованість в системі СЕА!
Дякую за відповідь
1. Дуже погано
2. В СЕА зараз заплатимо для погашення і реєстрації податкових
3. Так - переплата, значить штрафів не буде
П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8517
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6487 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Татьяна ТС писав:.......
3. Так - переплата, значить штрафів не буде
П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт
Я втручусь, оскільки знаю за досвідом - переплата на бюджетному рахунку не позбавляє вас штрафних санкцій за невчасно заплачені ПЗ на свій ел.рахунок !
Це перевірено на жаль на гіркому досвіді.
Єдиний плюс - у вас невелика сума 586*10%...

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Татьяна ТС писав: П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт
хм... не могу понять.... Вы его уже потеряли !!! уточненка Вам не поможет )))

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Tasa писав:
Татьяна ТС писав:.......
3. Так - переплата, значить штрафів не буде
П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт
Я втручусь, оскільки знаю за досвідом - переплата на бюджетному рахунку не позбавляє вас штрафних санкцій за невчасно заплачені ПЗ на свій ел.рахунок !
Це перевірено на жаль на гіркому досвіді.
Єдиний плюс - у вас невелика сума 586*10%...

Штрафна санкція не нараховується!!!!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8517
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6487 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

ИнспекторПДВ писав:Штрафна санкція не нараховується!!!!
За невчасно сплачені ПЗ у СЕА за серпень ?
Зараз не знайду формулювання цих самих штрафних санкцій, але мала нещастя їх сплачувати. імхо

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Tasa писав:
ИнспекторПДВ писав:Штрафна санкція не нараховується!!!!
За невчасно сплачені ПЗ у СЕА за серпень ?
Зараз не знайду формулювання цих самих штрафних санкцій, але мала нещастя їх сплачувати. імхо

Так, ми розбираємо ситуацію, що в КОР (старий рахунок) лежить переплата достатня для погашення податкових зобов’язань... А в СЕА коштів немає...

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

ИнспекторПДВ писав:
Татьяна ТС писав: П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт
хм... не могу понять.... Вы его уже потеряли !!! уточненка Вам не поможет )))
Я міркую так. Якщо я перекину кошти зі старого рахунку на електронний - ліміт не поповнюється, податкові реєструвати не можна цими коштами, кошти будуть використовуватись тільки на сплату зобов,язань по деклараціях.
Якщо залишити кошти на старому рахунку, то я їх зможу використати через уточнюючі + штраф 3%
Шкода, що кошти будуть там (на старому рахунку) лежати мертвим грузом, виведені з оборота

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

Татьяна ТС писав:
ИнспекторПДВ писав:
Татьяна ТС писав: П.С. Буду мабуть робити свій варіант (через уточнюючу ) і не повертати кошти, краще втратити штрафи по уточненці ніж втратити ліміт
хм... не могу понять.... Вы его уже потеряли !!! уточненка Вам не поможет )))
Я міркую так. Якщо я перекину кошти зі старого рахунку на електронний - ліміт не поповнюється, податкові реєструвати не можна цими коштами, кошти будуть використовуватись тільки на сплату зобов,язань по деклараціях.
Якщо залишити кошти на старому рахунку, то я їх зможу використати через уточнюючі + штраф 3%
Шкода, що кошти будуть там (на старому рахунку) лежати мертвим грузом, виведені з оборота

Проста арифметика - у Вас там лежить 9 тис.грн. +/- , то 3 % з цієї суми - 180 грн. самоштрафів ))))

А результат той самий .... краще перекинути/повернути на СЕА....

Мотя_1
Оракул
Оракул
Повідомлень: 282
З нами з: 21 січня 2015, 15:12
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Мотя_1 »

Добрый вечер!. Очень прошу Вас помочь мне разобраться с моей проблемой, а то я уже запутала сама себя. Непонятно почему висит Дт 6415, не пойму уже куда мне смотреть, что бы найти ошибку, потому что должен быть 0

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”