Возврат денег с эл. счёта

Розділ V ПКУ
Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Доброго! Очень хочется получить часть суммы с эл. счёта, но вот процедура возврата несколько озадачила... Излишки появились по причине положительного решения ВАСУ по ППР. Насколько я поняла, для того, чтобы в декларации указать сумму желаемого возврата, у меня на день подачи деки в вытяге по первой строке должна быть не меньшая сумма, иначе дека не пойдёт. Может кто-то более сведущ в этом вопросе?

drpatso
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 березня 2015, 16:36
Подякували: 29 разів

Повідомлення drpatso »

Если не разобрались в этом вопросе - могу помочь, эсто опыт возврата. Пишите в личку.

Shik
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 липня 2016, 13:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Shik »

В Податковій декларації з ПДВ за лютий 2016року вказана стр.18. – 9723,00, а ст.. 18.1 не вказана, виходячи з цього кошти ел.рахунку не зняли.
В квітні 2016р.подали уточнюючий розрахунок за лютий 2016р.
По рекомендації ДПІ кошти перерахував прямо в казначейство минуючи ел.рахунок і також сплатив 3% від суми за невчасну оплату.. В зв”язку з цим в реєстраційна сума не відповідає дійсності і нижча на 9723,00.
В декларації за червень 2016р я намагаюсь здати дод,4 на поверненя коштів але при цій дії знову зменшується реєстраційна сума і це не дає результату.
Як виправити цю ситуацію. Писала лист в ДПІ але результату ніякого.Допоможіть............

Shik
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 липня 2016, 13:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Shik »

Відповідь в податковій:ми розуміємо але нічим не можемо допомогти, можливо будуть зміни в законодавстві..........

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8487
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1873 рази
Подякували: 6470 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Shik писав:В Податковій декларації з ПДВ за лютий 2016року вказана стр.18. – 9723,00, а ст.. 18.1 не вказана, виходячи з цього кошти ел.рахунку не зняли.
В квітні 2016р.подали уточнюючий розрахунок за лютий 2016р.
По рекомендації ДПІ кошти перерахував прямо в казначейство минуючи ел.рахунок і також сплатив 3% від суми за невчасну оплату.. В зв”язку з цим в реєстраційна сума не відповідає дійсності і нижча на 9723,00.
В декларації за червень 2016р я намагаюсь здати дод,4 на поверненя коштів але при цій дії знову зменшується реєстраційна сума і це не дає результату.
Як виправити цю ситуацію. Писала лист в ДПІ але результату ніякого.Допоможіть............
Ну у вас і катавасія...
Те, що ви заплатили напряму в бюджет кошти задекларовані по деці лютого - погано, дуже... ДПІ вас просто "кинула".. Не буду вдаватися в подробиці - але всі суми до сплати по деці ПДВ мають йти через ваш ел.рахунок...
не зрозуміло навіщо ви подавали УР за лютий ?
Ви в кабінет заходили ? Як відображаються ваші проплати по особовій картці ? Я б дуже гарно подивилась шо там... (особливо зверніть увагу на суми нараховані по деці - сплачені казначейством з вашого ел.рахунку, оскільки цілком ймовірно отримаєте штраф за несвоєчасну сплату ПЗ, при цьому у вас "висітиме" переплата...)
Рекомендувати вам щось дуже важко, можна тільки поспівчувати.
Намалюйте ще раз лист на торимання податкової консультації по вашому питанню..

Shik
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 08 липня 2016, 13:34
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Shik »

Офіційно лист ми ще не отримали, але я була на прийомі ДПІ і розумію що там "вода" так як ніхто з податківців не знає як це виправити. Думки в голову лізуть різні але геніальної нема.#beee# #beee# #beee#

drpatso
Мастер
Мастер
Повідомлень: 60
З нами з: 05 березня 2015, 16:36
Подякували: 29 разів

Повідомлення drpatso »

Shik писав:В Податковій декларації з ПДВ за лютий 2016року вказана стр.18. – 9723,00, а ст.. 18.1 не вказана, виходячи з цього кошти ел.рахунку не зняли.
В квітні 2016р.подали уточнюючий розрахунок за лютий 2016р.
По рекомендації ДПІ кошти перерахував прямо в казначейство минуючи ел.рахунок і також сплатив 3% від суми за невчасну оплату.. В зв”язку з цим в реєстраційна сума не відповідає дійсності і нижча на 9723,00.
В декларації за червень 2016р я намагаюсь здати дод,4 на поверненя коштів але при цій дії знову зменшується реєстраційна сума і це не дає результату.
Як виправити цю ситуацію. Писала лист в ДПІ але результату ніякого.Допоможіть............
В такій ситуації у вас на особовому рахунку має бути переплата в сумі 9723,00, повернути їх через додаток 4 не вийде, оскільки через додаток 4 ви можете або здійснити відшколування ПДВ з бюджету, або повернути кошти зайво (помилково) перераховані на рахунок системи електронного адміністрування ПДВ. В вашому випадку, ви можете перконатися що у вас дійсно є ця сумма переплати на особовому рахунку провевши звірку з ДФС та зарахувати її в погашення зобовязань перед бюджетом.

cand
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 01 жовтня 2013, 09:45
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення cand »

Добрый день, подскажите, пожалуйста как быть с оплатой по безналу: покупатель оплатил на 100грн. больше чем было указано в счете, но в назначении платежа указал правильную сумму НДС согласно счету, какими должны быть мои дальнейшие действия?

Монголка
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 142
З нами з: 26 грудня 2012, 10:51
Дякував (ла): 45 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Монголка »

cand писав:Добрый день, подскажите, пожалуйста как быть с оплатой по безналу: покупатель оплатил на 100грн. больше чем было указано в счете, но в назначении платежа указал правильную сумму НДС согласно счету, какими должны быть мои дальнейшие действия?
Я бы выписала на всю сумму НН,а если будете возвращать деньги- РК днем возврата...

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Монголка писав:
cand писав:Добрый день, подскажите, пожалуйста как быть с оплатой по безналу: покупатель оплатил на 100грн. больше чем было указано в счете, но в назначении платежа указал правильную сумму НДС согласно счету, какими должны быть мои дальнейшие действия?
Я бы выписала на всю сумму НН,а если будете возвращать деньги- РК днем возврата...
Если вы вложитесь в 5 дней возврат+ письмо, то выписываете НН без учета переплаты 100 грн, если не вложитесь, то отдельно НН на предоплату, то что в пп указана неверная сумма НДС ни на что не влияет.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”