пдв при імпорті товарів

Розділ V ПКУ
Net_2016
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 листопада 2016, 09:47
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Net_2016 »

Добрий день. Допоможіть будь ласка. #help#
Ситуація: клієнт робить передплату за товар, який знаходиться за межами України. У мене виникає податкове зобов'язання. Для реєстрації податкової накладної вносимо кошти на спец.рахунок. При ввезенні товару платимо суму ПДВ на митницю (це як я розумію, буде мій податковий кредит?). У випадку податкового кредиту, як можна повернути кошти з спец.рахунку (виходить ми двічі поповняєм спец.рахунок?) Не можу нічого зроуміти.
Для мене ця ситуація вперше, роз'ясніть будь ласка всю цю схему.
Завчасно дякую всім хто відгукнеться допомогти.





Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Net_2016 писав:Добрий день. Допоможіть будь ласка. #help#
Ситуація: клієнт робить передплату за товар, який знаходиться за межами України. У мене виникає податкове зобов'язання. Для реєстрації податкової накладної вносимо кошти на спец.рахунок. При ввезенні товару платимо суму ПДВ на митницю (це як я розумію, буде мій податковий кредит?). У випадку податкового кредиту, як можна повернути кошти з спец.рахунку (виходить ми двічі поповняєм спец.рахунок?) Не можу нічого зроуміти.
Для мене ця ситуація вперше, роз'ясніть будь ласка всю цю схему.
Завчасно дякую всім хто відгукнеться допомогти.
Вы все правильно понимаете, вернуть деньги со спец.счета на свой текущий это проблема, мы стараемся брать предоплату тогда, когда уверены что растаможимся в теч. 15 дней со дня предоплаты, т.е. сначала платим ндс на таможне, а потом уже регистрируем н.н. Но это не всегда получается...

Net_2016
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 03 листопада 2016, 09:47
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Net_2016 »

Спасибо за ответ. А еще один вопрос:в чем заключается проблема возврата денег на текущий счет? Объясните пожалуйста.

Вита 12
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 24 вересня 2016, 01:03
Дякував (ла): 530 разів
Подякували: 44 рази

Повідомлення Вита 12 »

В том что это только при бюджетном возмещении возможно по результатам камеральной проверке (если минус тянется до июля 2015, то выездной документальной). Если Вас это не пугает - попробуйте, потом расскажите. Желающих вроде не много, в основном все потихоньку этот минус на НО будущих периодов расходуют. Если клиенту доверяете работайте с ним по постоплате или аванс на возмещение тамож.расходов, а остальное при/после растаможке.

Shim
Гений
Гений
Повідомлень: 356
З нами з: 17 лютого 2016, 17:35
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 111 разів

Повідомлення Shim »

Если товар ввозится на территорию Украины нерезидентом для министерства здравоохранения - ему начисляют оплату НДС по ГТД так же, как и нам? Или тут особые условия?
Ответьте, пожалуйста! нужно очень срочно!

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Shim писав:Если товар ввозится на территорию Украины нерезидентом для министерства здравоохранения - ему начисляют оплату НДС по ГТД так же, как и нам? Или тут особые условия?
Ответьте, пожалуйста! нужно очень срочно!
Звільнення від оподаткування ПДВ застосовується до 31 березня 2019 року, якщо ввезення здійснюється на підставі договорів зі спеціалізованими організаціями, що здійснюють закупівлі, перелік яких визначено Законом України № 1197, укладених на виконання угод між МОЗ України і відповідною спеціалізованою організацією, що здійснює закупівлі, в рамках виконання бюджетних програм в сфері охорони здоров'я.

Оподаткування ПДВ лікарських засобів, що ввозяться на митну територію України на підставі будь-яких інших зовнішньоекономічних договорів купівлі-продажу, укладених без спеціалізованої організації, здійснюється в загальному порядку.


Андрей Швагер
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 лютого 2011, 10:35
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Андрей Швагер »

Подскажите, как быть!!!!! Потеряли ГТД!!!!! Как возобновить утерянную ГТД????

tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

Андрей Швагер писав:Подскажите, как быть!!!!! Потеряли ГТД!!!!! Как возобновить утерянную ГТД????
К брокеру обращайтесь... Сейчас все ГТД электронные, поэтому восстановить печатную форму ГТД, думаю, труда не составит.

Андрей Швагер
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 92
З нами з: 16 лютого 2011, 10:35
Дякував (ла): 16 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Андрей Швагер »

tdovgal писав:
Андрей Швагер писав:Подскажите, как быть!!!!! Потеряли ГТД!!!!! Как возобновить утерянную ГТД????
К брокеру обращайтесь... Сейчас все ГТД электронные, поэтому восстановить печатную форму ГТД, думаю, труда не составит.
А если это ГТД 2014 года и была не электронная?

tdovgal
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 624
З нами з: 13 травня 2013, 05:38
Дякував (ла): 99 разів
Подякували: 253 рази

Повідомлення tdovgal »

Андрей Швагер писав:
tdovgal писав:
Андрей Швагер писав:Подскажите, как быть!!!!! Потеряли ГТД!!!!! Как возобновить утерянную ГТД????
К брокеру обращайтесь... Сейчас все ГТД электронные, поэтому восстановить печатную форму ГТД, думаю, труда не составит.
А если это ГТД 2014 года и была не электронная?
На этот вопрос Вам абсолютно точно ответит только брокер, я думаю всё востановить можно просто придёться повозиться.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”