Звільнення від оподаткування ПДВ електрогенераторів та ін...

Розділ V ПКУ
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ірина S писав:
07 грудня 2022, 11:07
Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2022, 11:02
Добрий день.
У кого які думки з приводу відвантаження товару, по якому було три предоплати за генератор, остання в пільговий період.
Як його відвантажувати?
:cry: Не проходьте мимо.
Можливо,як варіант двомя строками: з ПДВ та Без ПДВ. Розумію, що не дуже гарно 0,7 шт і 0,3 шт, але вихід може бути таким
Я так і зробила, десь бачила стару ІПК вже з ковідними діючими товарами, зараз знайти не можу
А сьогодні поспілкувалась з постачальником - і засумнівалась :?
Бо якраз і вийшло 0,75 і 0,25)) :mocking:

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Всім доброго вечора!
Тільки що отримала консультацію від ДФС стосовно застосування пільги по ПДВ.
У мене згідно Постанови №1260 від 09.11.2022р. під звільнення підпадає єдиний код укт зед 8536.
Гаряча лінія ДФС консультує мене так: Не залежно від того чи є у мене збіг товару по коду УКТ ЗЕД у мене ще має бути повний збіг НАЗВИ товару з цією постановою!!! Тільки в такому випадку я маю право на пільгу!
Тобто до мене має зайти товар від постачальника з відповідністю назви до ПОСАНОВИ№1260 і лише тоді я маю змогу продати з пільгою.
Конкретно у мене товар РОЗЕТКИ.
У мене в моїй назві розетки йде артикул : РОЗЕТКА подвійна 210577.
Це вже не співпадіння назви з Постановою№1260, бо там вказана просто РОЗЕТКА!!!!
Ось така є інформація від податкової. Жодних офіційних роз"яснень на тему співпадіння по назві з Постановою я не бачила.
Може у когось є ще якась інфо? Бо вже трохи тече дах :dash: :dash: :dash:

Мамуська
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 08 липня 2014, 16:33
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Мамуська »

Ми продаєм товар, наприклад, панель оператора (код 8537), у переліку вказано
8537 Пульти, панелі, розподільні щити
Просто назви Панель я не зустрічала (можливо ї є, але це з іншої парафії)
Як бути? :o
Взагалі чекаєм найближче розмитнення і тоді будемо дивитись що з ПДВ робити, так як багато наших кодів потрапило в Перелік.
Поки що виставляєм рахунки з ПДВ, але просимо оплачувати суму без ПДВ по потенційно пільговим товарам.

integra
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 01 липня 2015, 11:16
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення integra »

Yuliaso писав:
07 грудня 2022, 17:20
Всім доброго вечора!
Тільки що отримала консультацію від ДФС стосовно застосування пільги по ПДВ.
У мене згідно Постанови №1260 від 09.11.2022р. під звільнення підпадає єдиний код укт зед 8536.
Гаряча лінія ДФС консультує мене так: Не залежно від того чи є у мене збіг товару по коду УКТ ЗЕД у мене ще має бути повний збіг НАЗВИ товару з цією постановою!!! Тільки в такому випадку я маю право на пільгу!
Тобто до мене має зайти товар від постачальника з відповідністю назви до ПОСАНОВИ№1260 і лише тоді я маю змогу продати з пільгою.
Конкретно у мене товар РОЗЕТКИ.
У мене в моїй назві розетки йде артикул : РОЗЕТКА подвійна 210577.
Це вже не співпадіння назви з Постановою№1260, бо там вказана просто РОЗЕТКА!!!!
Ось така є інформація від податкової. Жодних офіційних роз"яснень на тему співпадіння по назві з Постановою я не бачила.
Може у когось є ще якась інфо? Бо вже трохи тече дах :dash: :dash: :dash:
У Постанові взагалі ось так: "штепсельні вилки і розетки" :dash:

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

integra писав:
07 грудня 2022, 19:16
Yuliaso писав:
07 грудня 2022, 17:20
Всім доброго вечора!
Тільки що отримала консультацію від ДФС стосовно застосування пільги по ПДВ.
У мене згідно Постанови №1260 від 09.11.2022р. під звільнення підпадає єдиний код укт зед 8536.
Гаряча лінія ДФС консультує мене так: Не залежно від того чи є у мене збіг товару по коду УКТ ЗЕД у мене ще має бути повний збіг НАЗВИ товару з цією постановою!!! Тільки в такому випадку я маю право на пільгу!
Тобто до мене має зайти товар від постачальника з відповідністю назви до ПОСАНОВИ№1260 і лише тоді я маю змогу продати з пільгою.
Конкретно у мене товар РОЗЕТКИ.
У мене в моїй назві розетки йде артикул : РОЗЕТКА подвійна 210577.
Це вже не співпадіння назви з Постановою№1260, бо там вказана просто РОЗЕТКА!!!!
Ось така є інформація від податкової. Жодних офіційних роз"яснень на тему співпадіння по назві з Постановою я не бачила.
Може у когось є ще якась інфо? Бо вже трохи тече дах :dash: :dash: :dash:
У Постанові взагалі ось так: "штепсельні вилки і розетки" :dash:
Мені просто цікаво у когось є товар з назвою РОЗЕТКА? без коду, без артикулу, без зазначення кольору чи іншоі інфо :help:
ну це ж якийсь бред нереальний

integra
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 01 липня 2015, 11:16
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 18 разів

Повідомлення integra »

integra писав:
07 грудня 2022, 19:16

У Постанові взагалі ось так: "штепсельні вилки і розетки"
Більш того, весь їхній код 8536 (у Постанові 1260) взятий дослівно з Довідника кодів УКТЗЕД.

Податківці дають таку консультацію виходячи з того, що у "ковідній" постанові є Перелік № 224 - дуже розширений і дуже детальний. І там дійсно далеко не все з коду УКТЗЕД попадало під пільгу. Тобто, були вказані конкретні назви товарів з прив"язкою до коду УКТЗЕД, і багато чого з даного коду в Переліку не вказані.

А тут Кабмін просто дав розділ "Інше", дослівно скопіювавши 8636 з Довідника кодів УКТЗЕД. Оптом все)))

Чомусь вони блокують ПН по коду УКТЗЕД, а не по конкретній назві (штепсельна - не штепсельна, розетка - не розетка) :aggressive:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

integra писав:
07 грудня 2022, 19:38
integra писав:
07 грудня 2022, 19:16

У Постанові взагалі ось так: "штепсельні вилки і розетки"
Більш того, весь їхній код 8536 (у Постанові 1260) взятий дослівно з Довідника кодів УКТЗЕД.

Податківці дають таку консультацію виходячи з того, що у "ковідній" постанові є Перелік № 224 - дуже розширений і дуже детальний. І там дійсно далеко не все з коду УКТЗЕД попадало під пільгу. Тобто, були вказані конкретні назви товарів з прив"язкою до коду УКТЗЕД, і багато чого з даного коду в Переліку не вказані.

А тут Кабмін просто дав розділ "Інше", дослівно скопіювавши 8636 з Довідника кодів УКТЗЕД. Оптом все)))

Чомусь вони блокують ПН по коду УКТЗЕД, а не по конкретній назві (штепсельна - не штепсельна, розетка - не розетка) :aggressive:
Розмитнювали на днях товар (електро комплектуючі) Весь товар з кодом укт зед 8536 митниця розмитнила без мита і сплати пдв. Штепсельних вилок не ввозили, але Модульні розетки були.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2022, 20:31
integra писав:
07 грудня 2022, 19:38
integra писав:
07 грудня 2022, 19:16

У Постанові взагалі ось так: "штепсельні вилки і розетки"
Більш того, весь їхній код 8536 (у Постанові 1260) взятий дослівно з Довідника кодів УКТЗЕД.

Податківці дають таку консультацію виходячи з того, що у "ковідній" постанові є Перелік № 224 - дуже розширений і дуже детальний. І там дійсно далеко не все з коду УКТЗЕД попадало під пільгу. Тобто, були вказані конкретні назви товарів з прив"язкою до коду УКТЗЕД, і багато чого з даного коду в Переліку не вказані.

А тут Кабмін просто дав розділ "Інше", дослівно скопіювавши 8636 з Довідника кодів УКТЗЕД. Оптом все)))

Чомусь вони блокують ПН по коду УКТЗЕД, а не по конкретній назві (штепсельна - не штепсельна, розетка - не розетка) :aggressive:
Розмитнювали на днях товар (електро комплектуючі) Весь товар з кодом укт зед 8536 митниця розмитнила без мита і сплати пдв. Штепсельних вилок не ввозили, але Модульні розетки були.
Тут теж питання після розмитнення: весь товар, що був на залишках по коду 8536 брати і продавати з пільгою після 17.11.22, не зважаючи на те, що цей товар раніше був розмитнений з пдв?
Чи застосовувати пільгу лише на той товар, який до нас зараз зайшов при розмитненні з нульвою ставкою?
У мене просто мій мозок відмовляється щось розуміти у цьому "покращенні"

SAAT
Гуру
Гуру
Повідомлень: 84
З нами з: 29 березня 2018, 16:32
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 38 разів

Повідомлення SAAT »

Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2022, 11:02
Добрий день.
У кого які думки з приводу відвантаження товару, по якому було три предоплати за генератор, остання в пільговий період.
Як його відвантажувати?
:cry: Не проходьте мимо.
Все просто. Ціна без ПДВ -це константа. Наприклад, вона дорівнює 1000 грн. А вам сплатили до пільги 600 грн., Тобто 50% , в т.ч. 100 грн. пдв, а після введення пільги другі 50%- 500 грн.без Пдв. То реалізація виписується 1 шт.х 1000 грн. =1000 грн.без ПДВ + 100 грн. ПДВ. Загальна сума реалізації --1100 грн. А якщо Вам сплатили у другому платежі 600 грн ,то 100 грн.це вже переплата.

Мамуська
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 08 липня 2014, 16:33
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Мамуська »

SAAT писав:
08 грудня 2022, 07:05
Nelli-Nelli писав:
07 грудня 2022, 11:02
Добрий день.
У кого які думки з приводу відвантаження товару, по якому було три предоплати за генератор, остання в пільговий період.
Як його відвантажувати?
:cry: Не проходьте мимо.
Все просто. Ціна без ПДВ -це константа. Наприклад, вона дорівнює 1000 грн. А вам сплатили до пільги 600 грн., Тобто 50% , в т.ч. 100 грн. пдв, а після введення пільги другі 50%- 500 грн.без Пдв. То реалізація виписується 1 шт.х 1000 грн. =1000 грн.без ПДВ + 100 грн. ПДВ. Загальна сума реалізації --1100 грн. А якщо Вам сплатили у другому платежі 600 грн ,то 100 грн.це вже переплата.
Також так думала оформляти видаткові, іншого варіанту не бачу. Писали, що можна повернути аванс, зробити РК, покупець знову перераховує кошти, а потім робити повністю пільгову ПН, але це залежить від сум та відносин з покупцем + блокування мінусових РК.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”