Звільнення від оподаткування ПДВ електрогенераторів та ін...

Розділ V ПКУ
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Я не хочу їх пільги коряво прописаної! :cry: :cry: :cry:
і жду подлянки від ДФС-ників :x
однозначно, буде. не сумніваюсь :evil:

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Nelli-Nelli писав:
08 грудня 2022, 13:21
Я не хочу їх пільги коряво прописаної! :cry: :cry: :cry:
і жду подлянки від ДФС-ників :x
однозначно, буде. не сумніваюсь :evil:
Я вирішила, що друга половина Листопада будуть всі податкові з пдв :swoon:
Я ніде не можу знайти жодного нормального розяснення чи маю я право на пільгу, чи не маю.
Те, як консультує податкова, вибачте, на голову не натягнеш.
Вкотре телефоную на гарячу лінію ДФС і відповідь єдина: назва товару і код уктзед мають чітко співпадати з Постановою №1260.
Тобто назва товару РОЗЕТКА - це повне співпадіння з Постановою, а РОЗЕТКА 2550 black - це не спывпадіння :x
Другий тиждень смикається око від нервової перенапруги.
І я розумію,що у будь-якому випадку я зроблю невірно.
Хоч зроблю всі податкові з пдв і потім буду коригувати.
Хоч зроблю без пдв і виявиться, що я не мала права на таку пільгу, бо вийде якась писюлька від ДФС
Хто як вирішив робити, поділіться :swoon:
:stars: :stars: :stars:

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yuliaso писав:
08 грудня 2022, 14:28
Спойлер
Я вирішила, що друга половина Листопада будуть всі податкові з пдв :swoon:
Я ніде не можу знайти жодного нормального розяснення чи маю я право на пільгу, чи не маю.
Те, як консультує податкова, вибачте, на голову не натягнеш.
Вкотре телефоную на гарячу лінію ДФС і відповідь єдина: назва товару і код уктзед мають чітко співпадати з Постановою №1260.
Тобто назва товару РОЗЕТКА - це повне співпадіння з Постановою, а РОЗЕТКА 2550 black - це не спывпадіння :x
Другий тиждень смикається око від нервової перенапруги.
І я розумію,що у будь-якому випадку я зроблю невірно.
Хоч зроблю всі податкові з пдв і потім буду коригувати.
Хоч зроблю без пдв і виявиться, що я не мала права на таку пільгу, бо вийде якась писюлька від ДФС
Хто як вирішив робити, поділіться :swoon:
:stars: :stars: :stars:
Ділюсь.
товар із з кодом 8536 , благо що було на днях пільгове розмитнення майже всієї лінійки , весь товар переробляєм документи - без пдв. Правда, гризня із замовниками, не всі розуміють, що постанова 1288 нас Зобов‘язує :cry: Гризня із директором , не розуміє як це, залишити ціни без пдв, а пдв повертати чи залишати в рахунок наступних поставок :cry:
Код 8504 НЕ трансформатори та інвертори (як написано в постанові 1260) - в підвішеному стані. Думаю що з пдв, боюсь що буде пільга.
П‘ю заспокійливе і таблетки , і розливне, щоб не покусати домашніх :o

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Nelli-Nelli писав:
08 грудня 2022, 15:29
Yuliaso писав:
08 грудня 2022, 14:28
Спойлер
Я вирішила, що друга половина Листопада будуть всі податкові з пдв :swoon:
Я ніде не можу знайти жодного нормального розяснення чи маю я право на пільгу, чи не маю.
Те, як консультує податкова, вибачте, на голову не натягнеш.
Вкотре телефоную на гарячу лінію ДФС і відповідь єдина: назва товару і код уктзед мають чітко співпадати з Постановою №1260.
Тобто назва товару РОЗЕТКА - це повне співпадіння з Постановою, а РОЗЕТКА 2550 black - це не спывпадіння :x
Другий тиждень смикається око від нервової перенапруги.
І я розумію,що у будь-якому випадку я зроблю невірно.
Хоч зроблю всі податкові з пдв і потім буду коригувати.
Хоч зроблю без пдв і виявиться, що я не мала права на таку пільгу, бо вийде якась писюлька від ДФС
Хто як вирішив робити, поділіться :swoon:
:stars: :stars: :stars:
Ділюсь.
товар із з кодом 8536 , благо що було на днях пільгове розмитнення майже всієї лінійки , весь товар переробляєм документи - без пдв. Правда, гризня із замовниками, не всі розуміють, що постанова 1288 нас Зобов‘язує :cry: Гризня із директором , не розуміє як це, залишити ціни без пдв, а пдв повертати чи залишати в рахунок наступних поставок :cry:
Код 8504 НЕ трансформатори та інвертори (як написано в постанові 1260) - в підвішеному стані. Думаю що з пдв, боюсь що буде пільга.
П‘ю заспокійливе і таблетки , і розливне, щоб не покусати домашніх :o
Мій єдиний і головний Постачальник дає мені код 8536 за 2 половину Листопада з ПДВ.
Його нічого не засмучує, ніякі пільги по цьому коду його не турбують. Постачальник чекає розьяснення податкової і тільки після адекватних розяснень буде використовувати пільгу.
Заспокійливе мені не допомогає
Гризня з Покупцями, гризня з Постачальником, про інших учасників цього шаленого ланцюжка взагалі мовчу :wacko:
Востаннє редагувалось 08 грудня 2022, 15:50 користувачем Yuliaso, всього редагувалось 1 раз.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Форумчани, поділіться досвідом та порадьте як вірно виписати пн.
На звільнені від пдв товари зайшли кошти 24.11, рахунок був виписаний 1.11. Звичайно ж, зайшла сума з пдв.
Як в такому разі виписати пн?
Я схиляюсь до думки, що ПН пільгова датою першої події і на всю суму, хай, навіть і з зайвою якоюсь номенклатурою. Але сума пн = сплачена сума.
Мої колеги виписують в такій ситуації пільгову пдв, а сплачений надлишок пдв в них зависає на окремому рахунку. Пн виписують не на всю суму оплати. Я ніде не можу знайти пояснення про такі випадки. Чи так можна робити? Як пояснювати контролюючим органам, що задекларована не вся сума по першій події?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Yuliaso писав:
08 грудня 2022, 15:48

Мій єдиний і головний Постачальник дає мені код 8536 за 2 половину Листопада з ПДВ.
Його нічого не засмучує, ніякі пільги по цьому коду його не турбують. Постачальник чекає розьяснення податкової і тільки після адекватних розяснень буде використовувати пільгу.
Спойлер
Заспокійливе мені не допомогає
Гризня з Покупцями, гризня з Постачальником, про інших учасників цього шаленого ланцюжка взагалі мовчу :wacko:
Я в думках вже розпрощалась з таким ПК, по крайній мірі з 17.11 точно :cry:
Сама нарахований пдв повертаю. Правда ще не знаю як буду реєструвати пн чи на всю суму предоплати :wacko:
В моїй роботі засмучує те, що один із таких постачальників почав коригувати заднім числом 11-те, а я вже пореєструвала з пдв той товар. Казать директору, ще й те коригувать - боюсь; телефонувать замовнику, що може бути проблема з вхідним пдв - боюсь. У мене настала Ж..а :cry:

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Nelli-Nelli писав:
08 грудня 2022, 16:08
Yuliaso писав:
08 грудня 2022, 15:48

Мій єдиний і головний Постачальник дає мені код 8536 за 2 половину Листопада з ПДВ.
Його нічого не засмучує, ніякі пільги по цьому коду його не турбують. Постачальник чекає розьяснення податкової і тільки після адекватних розяснень буде використовувати пільгу.
Спойлер
Заспокійливе мені не допомогає
Гризня з Покупцями, гризня з Постачальником, про інших учасників цього шаленого ланцюжка взагалі мовчу :wacko:
Я в думках вже розпрощалась з таким ПК, по крайній мірі з 17.11 точно :cry:
Сама нарахований пдв повертаю. Правда ще не знаю як буду реєструвати пн чи на всю суму предоплати :wacko:
В моїй роботі засмучує те, що один із таких постачальників почав коригувати заднім числом 11-те, а я вже пореєструвала з пдв той товар. Казать директору, ще й те коригувать - боюсь; телефонувать замовнику, що може бути проблема з вхідним пдв - боюсь. У мене настала Ж..а :cry:
Господи, як не тронутися мізками, коли податкових приблизно 500 штук за другу половину Листопада і товар йде в видатковій змішано - пільга/не пільга :help: крик душі, чесне слово

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Колеги, податкова все ж таки наголошує, що ваш товар який попав під пільгу у Постановах №1260, №1288 має співпадати не лише по коду
УКТ ЗЕД, а ще й збігатися з назвою товару з Постанови.
Тобто, якщо ви маєте товарні залишки по коду 8507, то ви дивитесь які конкретно назви вашого товару потрапили до Постанови, а не берете взагалі весь товар по коду уктзед.

Izuzumka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 115
З нами з: 25 січня 2012, 06:30
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Izuzumka »

Вітаю всіх
В мене не генератори, але ситуація така сама...
При чому продавці за листопад розбили видаткові та податкові на дві частини - з ПДВ та без ПДВ. В мене є підписані видаткові з ПДВ, які виходить, були виписані невірно. Повернути не можуть - в них все проведено та закрито. пропонують просто замінити накладні...але як? Якщо частина товару була реалізована з ПДВ кінцевому споживачу.
Як мені бути? Повертати весь товар, що був відвантажений з ПДВ та брати товар без ПДВ? Як відстежити постачання товару зараз без ПДВ та того, що був відвантажений з ПДВ? І як продавати товар без ПДВ, коли прийшов він мені з ПДВ ще в минулому періоді...
Всі злі та на нервах...

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Izuzumka писав:
10 грудня 2022, 00:28
Вітаю всіх
В мене не генератори, але ситуація така сама...
При чому продавці за листопад розбили видаткові та податкові на дві частини - з ПДВ та без ПДВ. В мене є підписані видаткові з ПДВ, які виходить, були виписані невірно. Повернути не можуть - в них все проведено та закрито. пропонують просто замінити накладні...але як? Якщо частина товару була реалізована з ПДВ кінцевому споживачу.
Як мені бути? Повертати весь товар, що був відвантажений з ПДВ та брати товар без ПДВ? Як відстежити постачання товару зараз без ПДВ та того, що був відвантажений з ПДВ? І як продавати товар без ПДВ, коли прийшов він мені з ПДВ ще в минулому періоді...
Всі злі та на нервах...
Я так розумію, що незалежно від того, як раніше зайшов товар з пдв, чи без - з якоїсь дати ми продаємо без пдв певний вид товару згідно списку Постанови)
Смішно, але кожен бухгалтер сам для себе вирішив які це будуть дати))))))
Хтось з 09.11.22 продає без пдв товар по відповідному коду уктзед.
Інші бухи кричать, що 09.11.22 у Постанові 1260 діяла прив"язка до техрегламенту і необхідності щось там затверджувати у Міненерго, по суті, ніхто ж цього не робив і пільгу не застосовували.
Майже всі з ким спілкуюся обрали для себе дату з якої будуть застосувавати пільгу - 17.11.2022р., після виходу чергової Постанови №1288 від 16.11.22 в якій був скасований той самий тех.регламент.
Інфо від податківців нуль, у людей паніка та гризня. Чесно я такого "Покращення" давно не пам"ятаю :swoon:
Конкретної дати з якої застосовувати пільгу - нема;
Чіткого списку товару, чи просто роз"яснення, що це має бути конкретний код уктзед без прив"язки до назви товару - також нема;
Митниця тупо дивиться на код уктзед і до назви зовсім не додовбується, а податкова гарлає, що повинен співпадати код уктзед + назва з Постанови :angry:
і шо робити ніхто не знає, бред сивої кобили та і все.
Та я вже і не знаю чи треба шось робити :help: бо тих, хто не прилип на ту довбану пільгу, податкова тупо положили в блок

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”