Звільнення від оподаткування ПДВ електрогенераторів та ін...

Розділ V ПКУ
NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 901
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Колеги, не можу все таки зрозуміти як виписувати ВИДАТКОВУ накладну :dash:
Отримана передоплата за товар з кодом УКТ ЗЕД 8535 в розмірі 60% в серпні, відповідно ПН зареєстрована з ПДВ
24.11. отримано 30% оплати, ПН я реєструю без ПДВ, а що з ПДВ в видатковій накл???????????? :bomb: слів бракує....

Мамуська
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 08 липня 2014, 16:33
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Мамуська »

Не знаю наскільки це буде правильно, збираюсь зазначати в видатковій, там де сума ПДВ, ПДВ яке припадає на аванс до 17.11.2022р. Звичайно, це не буде 20% від ціни, але іншого виходу не бачу. Простіше, якщо, наприклад, був аванс 50% і відвантажуємо 4шт товару, можна розбити на 2 видаткові по 2шт.
Можливо є ще ідеї? :?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

NATA888 писав:
12 грудня 2022, 15:26
Колеги, не можу все таки зрозуміти як виписувати ВИДАТКОВУ накладну :dash:
Отримана передоплата за товар з кодом УКТ ЗЕД 8535 в розмірі 60% в серпні, відповідно ПН зареєстрована з ПДВ
24.11. отримано 30% оплати, ПН я реєструю без ПДВ, а що з ПДВ в видатковій накл???????????? :bomb: слів бракує....
Виписуєте ОДНУ видаткову накладну.
в ній товар розбиваєте 60% з пдв, 40% без пдв.
тільки так( навіть якщо не цілі цифри в кількості.
от тільки прийдеться погратись із РОЗукомплектацією товарів на складі :stars: щоб коректно списались.

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1628
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Підкажіть будь ласка, бо сто років не мала справу з пільговим товаром: якщо в накладній і товари 20% і товари Без ПДВ, ПН виписуємо одну, правильно?
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

Asia Svetlova писав:
13 грудня 2022, 16:03
Підкажіть будь ласка, бо сто років не мала справу з пільговим товаром: якщо в накладній і товари 20% і товари Без ПДВ, ПН виписуємо одну, правильно?
виписуєте 2 податкові накладні.. в одній з ПДВ , а іншу без ПДВ

Irishka-Oduvanchik
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 23 липня 2021, 11:41
Подякували: 6 разів

Повідомлення Irishka-Oduvanchik »

Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
теж цікаво. Знайшла лишень, що зверху зліва пишемо "Без ПДВ"
а графі 8 ставимо код 903 і в графі 9 14060544

а що писати знизу у виносці 7 до цього коду?
по довіднику пільг за жовтень, як радять журнали 14060544 - там пише
"Податковий кодекс України пункт 71 підрозділу 2 розділу XX;
Закон України ""Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)"""

але це ж не стосується свіжої постанови, чи туди в кінці додати ще постанову КМУ 1288 ?

До речі прочитала все це питання, то мені в податковій сказали, відносно того, що у мене розетки силові (хоча вони із штеплелем - тож це і звичайні і силові - є штепсельними) - що оскільки вказаний код 8536 - то це стосується всіх товарів того коду.
а другим разом коли я просила розшифрувати цей ПЕРЕЛІК 244 - і де знайти точно мої товари, раз там не пише конкретно, то сказали, що ще будуть офіційні роз'яснення - ось і все - тобто нам поки як хочеш, так і трактуй, а потім будуть корегування, блокування їх - бо на зменшення - штрафи і поповнення пустої казни(((

від постачальників ПН з ПДВ на такі товари вирішила не проводити, от покупців шкода - виходять переплачують і я зробити нічого з цим не можу( :( і головне ж плюнуть і підуть у інших купувати, які не "паряться" :x

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Генераторна пільга: відповіді на найгарячіші запитання: https://buhgalter911.com/uk/news/news-1069026.html

Yuliaso
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 528
З нами з: 18 жовтня 2013, 14:14
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 21 раз

Повідомлення Yuliaso »

Irishka-Oduvanchik писав:
13 грудня 2022, 22:25
Yuliaso писав:
13 грудня 2022, 14:37
Колеги, комусь вже заходили податкові накладні без ПДВ?
Чи може хтось скинути у приват мені якийсь зразок такої податкової? як вірно виписати на пільгові товари без ПДВ?
Якщо не складно, будь-ласка, поділіться шаблоном податкової без пдв :stars: боюсь наробити помилок в своїх пільгових податкових :oops:
теж цікаво. Знайшла лишень, що зверху зліва пишемо "Без ПДВ"
а графі 8 ставимо код 903 і в графі 9 14060544

а що писати знизу у виносці 7 до цього коду?
по довіднику пільг за жовтень, як радять журнали 14060544 - там пише
"Податковий кодекс України пункт 71 підрозділу 2 розділу XX;
Закон України ""Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)"""

але це ж не стосується свіжої постанови, чи туди в кінці додати ще постанову КМУ 1288 ?

До речі прочитала все це питання, то мені в податковій сказали, відносно того, що у мене розетки силові (хоча вони із штеплелем - тож це і звичайні і силові - є штепсельними) - що оскільки вказаний код 8536 - то це стосується всіх товарів того коду.
а другим разом коли я просила розшифрувати цей ПЕРЕЛІК 244 - і де знайти точно мої товари, раз там не пише конкретно, то сказали, що ще будуть офіційні роз'яснення - ось і все - тобто нам поки як хочеш, так і трактуй, а потім будуть корегування, блокування їх - бо на зменшення - штрафи і поповнення пустої казни(((

від постачальників ПН з ПДВ на такі товари вирішила не проводити, от покупців шкода - виходять переплачують і я зробити нічого з цим не можу( :( і головне ж плюнуть і підуть у інших купувати, які не "паряться" :x
Я не весь товар по коду 8536 поставила в пільгові накладні :stars: податківці тричі прокунсультували, що під пільгу підпадає код уктзед + назва товару зі списку. А в тому списку я бачу лише три своїх найменування :wacko: Розумію, що може це й не вірно, але як вчинити якщо вони так консультують. Рука не підіймається весть код 8536 бахнути під пільгу. Хоча митниця без проблем всі товари по цьому коду розмитнює з пільгою. Далі буде ..... :stars:

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Підкажіть, будь ласка, чи правильно зробив постачальник:
1) 17 листопада сплатили зарядний пристрій (рахунок + видаткова з ПДВ).
Зараз зареєстрували податкову накладну - сума та ж, але без ПДВ!
Якщо він правильно зробив, то ціна має бути дешевшою, тобто без ПДВ???
2) У той же час інший постачальник, якому сплатили зарядний пристрій 28 листопада, зареєстрував його з ПДВ.
Востаннє редагувалось 14 грудня 2022, 15:51 користувачем SvitlanaKiev, всього редагувалось 1 раз.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”