Лист від ДПС про завищення ПК

Розділ V ПКУ
Anna_90
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 03 липня 2019, 10:30
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Anna_90 »

Доброго дня! Отримали «лист щастя» від ДПС, що ТОВ вказав суму ПК в декларації, по яким не зареєстровані ПН. І тепер просять надати всі всі підтверджуючі документи + документи по компанії
Але, справа в тому, що ПН від контрагента буди зареєстровані вчасно та відображаються в ЄРПН :stars:
Що робити в такій ситуації?

Bulavochka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 200
З нами з: 07 лютого 2013, 07:19
Дякував (ла): 79 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення Bulavochka »

вы проверяли декларацию, нигде очепятки не сделали? НН от поставщика проверьте все реквизиты. Если все правильно - я бы не переживала и подал бы им

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Anna_90 писав:
25 грудня 2022, 13:34
Доброго дня! Отримали «лист щастя» від ДПС, що ТОВ вказав суму ПК в декларації, по яким не зареєстровані ПН. І тепер просять надати всі всі підтверджуючі документи + документи по компанії
Але, справа в тому, що ПН від контрагента буди зареєстровані вчасно та відображаються в ЄРПН :stars:
Що робити в такій ситуації?
За який період? Військовий час?
Перевіртесь.
Я б подала відповідь з квитанціями, хоча б реєстраційними номерами по пк. З підтверджуючими доками в мене б «погуляли» , бо можна дуба дати по їх хотєлках. Є перша подія - є зареєстрована вчасно пн.

Anna_90
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 03 липня 2019, 10:30
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення Anna_90 »

Так, за серпень
Nelli-Nelli писав:
25 грудня 2022, 20:07
Anna_90 писав:
25 грудня 2022, 13:34
Доброго дня! Отримали «лист щастя» від ДПС, що ТОВ вказав суму ПК в декларації, по яким не зареєстровані ПН. І тепер просять надати всі всі підтверджуючі документи + документи по компанії
Але, справа в тому, що ПН від контрагента буди зареєстровані вчасно та відображаються в ЄРПН :stars:
Що робити в такій ситуації?
За який період? Військовий час?
Перевіртесь.
Я б подала відповідь з квитанціями, хоча б реєстраційними номерами по пк. З підтверджуючими доками в мене б «погуляли» , бо можна дуба дати по їх хотєлках. Є перша подія - є зареєстрована вчасно пн.

Бомба Пистолетовна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 19 січня 2023, 16:49
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Бомба Пистолетовна »

Вчора також отримала лист щастя, тільки про заниження ПЗ. За даними ДПС, в ЄРПН зареєстровано на 270грн ПДВ більше ніж показано в декларації за червень. в мене електронному кабінеті дані ЄРПН збігаються з даними декларації, навіть не уявляю де шукати ті злосчастні 270грн і як відповідати на такий лист :dash: може хтось ще отримував подібні листи? я вже і перевірила свої РК зареєстровані з 16 по 18,07, думаю може в них вони потрапляють в липень - ні, сума не сходиться....

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Бомба Пистолетовна писав:
08 серпня 2023, 15:59
Вчора також отримала лист щастя, тільки про заниження ПЗ. За даними ДПС, в ЄРПН зареєстровано на 270грн ПДВ більше ніж показано в декларації за червень. в мене електронному кабінеті дані ЄРПН збігаються з даними декларації, навіть не уявляю де шукати ті злосчастні 270грн і як відповідати на такий лист :dash: може хтось ще отримував подібні листи? я вже і перевірила свої РК зареєстровані з 16 по 18,07, думаю може в них вони потрапляють в липень - ні, сума не сходиться....
У вас не було несвоэчасно зареэстрованих ПН за попередній період наприклад ?
Більш нічого не приходить в голову...
Я б написала відповідь, звісно прикріпивши в додатки все типу реєстра податкових+скріна-розвертки з кабінету і тд

Бомба Пистолетовна
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 15
З нами з: 19 січня 2023, 16:49
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Бомба Пистолетовна »

Tasa писав:
08 серпня 2023, 16:10


У вас не було несвоэчасно зареэстрованих ПН за попередній період наприклад ?
Більш нічого не приходить в голову...
Я б написала відповідь, звісно прикріпивши в додатки все типу реєстра податкових+скріна-розвертки з кабінету і тд
були плюсові РК від 08,05, зареєстровані 01-05,06. якраз на 269,90грн, включені в травень. мабуть це воно :wacko:

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”