Новый бланк НДС

Розділ V ПКУ
Balan
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 лютого 2011, 01:13
Дякував (ла): 248 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Balan »

Вопрос:
В феврале подали уточнёнки, увеличиваем налоговый кредит. Раньше эти суммы указывались в декларации следующего отчётного периода в стр.23.3. В новой декларации я не вижу аналога такой строки. Ой, боюсь, что новый бланк надо будет сдавать за март, и я потеряю свой кредит#-o

Tatyan
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 02 березня 2011, 04:56

Повідомлення Tatyan »

Вчера сдавала НДС в старом бланке, скорее всего она будет с марта.

Balan
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 лютого 2011, 01:13
Дякував (ла): 248 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Balan »

Tatyan писав:Вчера сдавала НДС в старом бланке, скорее всего она будет с марта.
Ну так вот за март и боюсь, ведь мои февральские уточнёнки в март и попадут...

pit
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 18 лютого 2011, 15:14
Подякували: 1 раз

Повідомлення pit »

Balan писав:Вопрос:
В феврале подали уточнёнки, увеличиваем налоговый кредит. Раньше эти суммы указывались в декларации следующего отчётного периода в стр.23.3. В новой декларации я не вижу аналога такой строки. Ой, боюсь, что новый бланк надо будет сдавать за март, и я потеряю свой кредит#-o
К новой декларации, как я понимаю, предусмотрена Довідка про залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (Д2). Додаток 2

Balan
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 лютого 2011, 01:13
Дякував (ла): 248 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Balan »

pit писав:
Balan писав:Вопрос:
В феврале подали уточнёнки, увеличиваем налоговый кредит. Раньше эти суммы указывались в декларации следующего отчётного периода в стр.23.3. В новой декларации я не вижу аналога такой строки. Ой, боюсь, что новый бланк надо будет сдавать за март, и я потеряю свой кредит#-o
К новой декларации, как я понимаю, предусмотрена Довідка про залишок суми від'ємного значення попередніх податкових періодів, що залишається непогашеним після бюджетного відшкодування, отриманого у звітному податковому періоді, та підлягає включенню до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (Д2). Додаток 2
так додаток 2 и так был, и в старой декларации, почти в такой же редакции. уточнённые показатели там не предусмотрены, как я понимаю

pit
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 18 лютого 2011, 15:14
Подякували: 1 раз

Повідомлення pit »

Balan писав: так додаток 2 и так был, и в старой декларации, почти в такой же редакции. уточнённые показатели там не предусмотрены, как я понимаю
Вполне себе предусмотрены: и в "старом" (который за январь) и в "новом" (который "не набрав чинності") есть квадратик 013 Уточнюючий

Balan
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 лютого 2011, 01:13
Дякував (ла): 248 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Balan »

Прочитайте пожалуйста вопрос, который я задавала в самом начале, а то сложилось впечатление, что вы вклиниваетесь сами не знаете в какой разговор

pit
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 24
З нами з: 18 лютого 2011, 15:14
Подякували: 1 раз

Повідомлення pit »

Balan писав:Прочитайте пожалуйста вопрос, который я задавала в самом начале, а то сложилось впечатление, что вы вклиниваетесь сами не знаете в какой разговор
Возможно, я и вклинился сам не знаю в какой разговор, это исключительно из-за природной тупости. В свое оправдание хочу заметить, что и Ваш вопрос довольно невнятный. Раз стр.23.3., то Вы - "суднобудування і літакобудування". В НК в Перехдных положениях, раздел 2 есть п.14. При від'ємному значенні сум податку на додану вартість, обрахованого в порядку, передбаченому в пункті 200.1 статті 200 цього Кодексу, по підприємствах суднобудування і літакобудування відшкодування з бюджету здійснюється у податковому періоді, наступному за звітним періодом, у якому виникло від'ємне сальдо податку в порядку і строки, передбачені статтею 200 цього Кодексу.
Если понимать буквально то, что здесь написано, то с 20-го по 30-е Вас должны проверить и вернуть сумму в стр. 23.3 и Вы ничего не потеряете. Если Вам чего-то не вернули в указанные сроки, будет порядок как для остальных смертных, а именно:
4.6. Розділ III "Розрахунки з бюджетом за звітний період"

4.6.2. Якщо в результаті розрахунку значення різниці між сумою податкових зобов'язань і податкового кредиту отримано від'ємне значення, то заповнюється рядок 19 декларації.

4.6.3. Якщо за результатами поточного звітного (податкового) періоду платником податку визначено від'ємне значення різниці між сумою податкових зобов'язань і сумою податкового кредиту (заповнено рядок 19 декларації), така сума враховується у зменшення суми податкового боргу за попередні звітні (податкові) періоди з податку на додану вартість, у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до Кодексу (що значиться на особовому рахунку платника на перше число звітного (податкового) періоду (відображається у рядку 20.1 декларації)), а решта зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (відображається у рядку 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду та переноситься до рядка 21.1 декларації наступного звітного (податкового) періоду).

4.6.4. Якщо в наступному звітному податковому періоді різниця між сумою податкових зобов'язань і сумою податкового кредиту з урахуванням залишку такого від'ємного значення минулого звітного (податкового) періоду, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, має від'ємне значення (рядок 22 декларації), подається (Д2) (додаток 2).

4.6.5. Платники, які відповідно до статті 200 розділу V Кодексу мають право на бюджетне відшкодування податку на додану вартість та заповнили рядок 22 декларації, здійснюють розрахунок бюджетного відшкодування та подають (Д3) (додаток 3).

Значення рядка 3 (Д3) (додаток 3) переноситься до рядка 23 декларації за поточний звітний (податковий) період. Залежно від обраного платником напряму повернення суми бюджетного відшкодування (на рахунок цього платника у банку або у зменшення податкових зобов'язань з податку на додану вартість наступних податкових періодів) така сума вказується або в рядку 23.1, або у рядку 23.2, або частково розподіляється у рядках 23.1 та 23.2 декларації.

При цьому платники податку, які мають право на отримання бюджетного відшкодування та прийняли рішення про повернення суми бюджетного відшкодування на рахунок у банку (заповнено рядок 23.1 декларації), подають (Д4) (додаток 4).

4.6.6. Залишок від'ємного значення після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (відображається у рядку 24 декларації поточного звітного (податкового) періоду та переноситься до рядка 21.2 декларації наступного звітного (податкового) періоду).

4.6.7. Рядок 21.3 передбачений для відображення збільшення або зменшення залишку від'ємного значення, який після бюджетного відшкодування включається до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (рядок 24) за результатами камеральної чи документальної перевірки, проведеної органом державної податкової служби.




Balan
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 14 лютого 2011, 01:13
Дякував (ла): 248 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Balan »

Спасибо за подробную консультацию. Вы случайно не в ГНАУ работаете? только там могут дать подробнейшую консультацию и не ответить на прямо поставленный вопрос. А вопрос был такой, напомню. В феврале подавала уточнёнки, увеличивала налоговый кредит. В старой форме деки эта сумма отображалась в стр. 23.3 (ну при чём здесь судостроение?). В новой форме аналога этой строке нет. Куда заносить уточнённый в феврале кредит? А вы, если не в теме, так и не напрягайтесь, чего уж...

Зося
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 16 лютого 2011, 06:05

Повідомлення Зося »

Balan писав:Спасибо за подробную консультацию. Вы случайно не в ГНАУ работаете? только там могут дать подробнейшую консультацию и не ответить на прямо поставленный вопрос. А вопрос был такой, напомню. В феврале подавала уточнёнки, увеличивала налоговый кредит. В старой форме деки эта сумма отображалась в стр. 23.3 (ну при чём здесь судостроение?). В новой форме аналога этой строке нет. Куда заносить уточнённый в феврале кредит? А вы, если не в теме, так и не напрягайтесь, чего уж...

Ответ вам был дан верен.но вы наверное ошиблись в наз. старой строки 23.3 это действ. литакобудування, наверное стр. просто 23 или точнее 23.1 или23.2 скорее все это будет в новой деке ст.21. но не торопитесь будут еще разяснения

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”