бух.проводки НДС

Розділ V ПКУ
ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.

Мира4181
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 13 січня 2021, 13:34

Повідомлення Мира4181 »

ЛюдмилаВас писав:
22 березня 2021, 15:20
Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.
Я не так давно працюю бухгалтером і досвіду у мене буквально пів року. ще не платила, коли було ДО сплати ПДВ. На скільки я розумію, сума від"ємного значення по деці не співпадає з реглімітом, адже це значення постійно переноситься, чим збільшує ПК у наступній декларації, але не збільшує ліміт, тому я його і поповнюю, щоб зареєструвати ПН. Ось буквально в пт я здала деку, де ПЗ більші ніж ПК, але попереднє від"ємне значення збільшило мені "Всього ПК", але ж ліміт не збільшився, тому я і поповнювала ел рахунок. Я розумію, що вже всіх втомила, просто потрібно це все показати онлайн..
А в СЕА ПДВ/ реєстр транзакцій - взагалі для мене магія, дівчата кажуть, що ці 15 тис, що я поповнила 15.01.21 мали списатися десь вкінці лютого, проте я відфільтрувала "Ознака транзакції 2-списання коштів" і в мене списання цієї суми 27.01.21, скоріш за все я неправильно "читаю" це все. Наступне списання 16.03.21, це я ще раз попвнювала ел рахунок...

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Мира4181 писав:
22 березня 2021, 14:23

Так, я в курсі що МД дає мені ліміт, і цим всім я користуюсь. У мене від"ємне значення попереднього звітного періоду постійно збільшує ПК по деці, а по факту у мене ПК менший за ПЗ, тому я і попвнюю регліміт. Чесно, дуже вдячна за вашу терпимість )) і поради :)
Та ми тут такого наладили, що й самі забули про що було питання :stars:
О! Згадала , Ви поповнення ел. Рахунку проводили як оплату ПДВ :)
Отже, якщо у Вас від’ємне значення ПДВ , то Ви тільки накоплюєте кошти на 315 рах. За рахунок поповнення дт315-кт311. Все. Вони там будуть накоплюватись до тих пір, поки не з’явиться у Вас ПДВ до сплати по декларації .
Перевірте у себе в обліку дт 315 повинен = залишок на рахунку (СЕА ПДВ , реєстр трансакцій)

Аватар користувача
Хмель
Гений
Гений
Повідомлень: 453
З нами з: 17 листопада 2011, 00:25
Дякував (ла): 288 разів
Подякували: 160 разів

Повідомлення Хмель »

Мира4181 писав:
22 березня 2021, 16:27
ЛюдмилаВас писав:
22 березня 2021, 15:20
Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.
Я не так давно працюю бухгалтером і досвіду у мене буквально пів року. ще не платила, коли було ДО сплати ПДВ. На скільки я розумію, сума від"ємного значення по деці не співпадає з реглімітом, адже це значення постійно переноситься, чим збільшує ПК у наступній декларації, але не збільшує ліміт, тому я його і поповнюю, щоб зареєструвати ПН. Ось буквально в пт я здала деку, де ПЗ більші ніж ПК, але попереднє від"ємне значення збільшило мені "Всього ПК", але ж ліміт не збільшився, тому я і поповнювала ел рахунок. Я розумію, що вже всіх втомила, просто потрібно це все показати онлайн..
А в СЕА ПДВ/ реєстр транзакцій - взагалі для мене магія, дівчата кажуть, що ці 15 тис, що я поповнила 15.01.21 мали списатися десь вкінці лютого, проте я відфільтрувала "Ознака транзакції 2-списання коштів" і в мене списання цієї суми 27.01.21, скоріш за все я неправильно "читаю" це все. Наступне списання 16.03.21, це я ще раз попвнювала ел рахунок...
не зовсім так дівчата кажуть ;)

ті 15 тис.грн, що Ви поповнили 15.01.21 мали зарахуватись 15.01.21 - є таке у Вас в кабінеті?

а списатись вони мають лише у випадку подання декларації ДО сплати - у Вас, як Ви кажете, такої декл не було, тому зверніть увагу на стовбчик "Залишок на рахунку"- саме стільки у Вас має бути сальдо на 315 і якщо з початку року не було жодної декл до сплати, то і жодної проводки 6412-315 не мало б бути

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ЛюдмилаВас писав:
22 березня 2021, 15:20
Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.
Якщо довго не платиться ПДВ в бюджет , то щокварталу під час перерахунку електронною системою зменшується рег. Ліміт . Сама з таким зіткнулась , так і вичислила якого біса зменшується рег.ліміт :stars:

mbamber
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1097
З нами з: 04 червня 2013, 00:46
Дякував (ла): 271 раз
Подякували: 617 разів

Повідомлення mbamber »

Nelli-Nelli писав:
22 березня 2021, 17:01
Якщо довго не платиться ПДВ в бюджет , то щокварталу під час перерахунку електронною системою зменшується рег. Ліміт . Сама з таким зіткнулась , так і вичислила якого біса зменшується рег.ліміт :stars:
Ліміт в цьому випадку зменшується лише за рахунок зменшення овердрафту. Якого ви фактично і не сплачували.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Nelli-Nelli писав:
22 березня 2021, 17:01
ЛюдмилаВас писав:
22 березня 2021, 15:20
Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.
Якщо довго не платиться ПДВ в бюджет , то щокварталу під час перерахунку електронною системою зменшується рег. Ліміт . Сама з таким зіткнулась , так і вичислила якого біса зменшується рег.ліміт :stars:
Ну це зрозуміло, так уже років 5, ліміт/овердрафт перераховуюється кожен квартал.

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

Мира4181 писав:
22 березня 2021, 16:27
ЛюдмилаВас писав:
22 березня 2021, 15:20
Якщо у вас від"ємне значення, чому не хватає ліміту для реєстрації ПН? Ви вірно поповнюєте рахунок СЕА ПДВ? І по Декларації, коли до сплати виходить, теж на СЕА перераховуєте? Меі здається, у вас десь загубився ліміт.
Я не так давно працюю бухгалтером і досвіду у мене буквально пів року. ще не платила, коли було ДО сплати ПДВ. На скільки я розумію, сума від"ємного значення по деці не співпадає з реглімітом, адже це значення постійно переноситься, чим збільшує ПК у наступній декларації, але не збільшує ліміт, тому я його і поповнюю, щоб зареєструвати ПН. Ось буквально в пт я здала деку, де ПЗ більші ніж ПК, але попереднє від"ємне значення збільшило мені "Всього ПК", але ж ліміт не збільшився, тому я і поповнювала ел рахунок. Я розумію, що вже всіх втомила, просто потрібно це все показати онлайн..
А в СЕА ПДВ/ реєстр транзакцій - взагалі для мене магія, дівчата кажуть, що ці 15 тис, що я поповнила 15.01.21 мали списатися десь вкінці лютого, проте я відфільтрувала "Ознака транзакції 2-списання коштів" і в мене списання цієї суми 27.01.21, скоріш за все я неправильно "читаю" це все. Наступне списання 16.03.21, це я ще раз попвнювала ел рахунок...
Спойлер
Якщо у вас за півроку не було ще до сплати ПДВ по Декларації, то всі ваші кошти, які ви сплачували знаходяться на СЕА ПДВ в реєєстрі транзакцій, і нічого у вас не списувалось і не повинно було, а паралельно тільки змінювався ліміт; при перерахуваанні коштів, при реєстрації Пк і при реєстрації ПЗ. Ми вам тут з різних сторін пишем одне те саме, але дійсно якби 1 раз показати онлайн було б краще.

Мира4181
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 13 січня 2021, 13:34

Повідомлення Мира4181 »

Nelli-Nelli писав:
22 березня 2021, 16:56
Мира4181 писав:
22 березня 2021, 14:23

Так, я в курсі що МД дає мені ліміт, і цим всім я користуюсь. У мене від"ємне значення попереднього звітного періоду постійно збільшує ПК по деці, а по факту у мене ПК менший за ПЗ, тому я і попвнюю регліміт. Чесно, дуже вдячна за вашу терпимість )) і поради :)
Та ми тут такого наладили, що й самі забули про що було питання :stars:
О! Згадала , Ви поповнення ел. Рахунку проводили як оплату ПДВ :)
Отже, якщо у Вас від’ємне значення ПДВ , то Ви тільки накоплюєте кошти на 315 рах. За рахунок поповнення дт315-кт311. Все. Вони там будуть накоплюватись до тих пір, поки не з’явиться у Вас ПДВ до сплати по декларації .
Перевірте у себе в обліку дт 315 повинен = залишок на рахунку (СЕА ПДВ , реєстр трансакцій)

16.03.2021 15:45 2-списання коштів Сума транзакції 40 261,00 Залишок на рахунку 27 239,00 Сума заборгованості 287 197,00
16.03.2021 15:45 2-списання коштів Сума транзакції 27 239,00 Залишок на рахунку 0,00 Сума заборгованості 287 197,00
16.03.2021 15:45 1-зарахування коштів Сума транзакції 67 500,00 Залишок на рахунку 67 500,00 Сума заборгованості 287 197,00
27.01.2021 12:45 2-списання коштів Сума транзакції 15 000,00 Залишок на рахунку 0,00 Сума заборгованості 354 697,00
15.01.2021 11:45 1-зарахування коштів Сума транзакції15 000,00 Залишок на рахунку 15 000,0 Сума заборгованості 345 041,00

Це типу скріншот))Лише зараз бачу, що ці попвнення рахунку зменшують суму боргу, але і залишок на рахунку постійно зменшується. Я навчалася на курсах по бухгалтерії і лектор сказала, що оборотка по 6412 має йти з декларацією, а не з ЕК, тому я і заварила всю цю кашу... а зараз розумію, що сума боргу в мене ніяк не відображається в 1с. Проте ці 2 мої поповнення рег ліміту не мають висіти на 315 рахунку як видно по "скріншоту"

ЛюдмилаВас
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 631
З нами з: 27 жовтня 2015, 15:12
Дякував (ла): 119 разів
Подякували: 286 разів

Повідомлення ЛюдмилаВас »

У вас на СЕА ПДВ- заборгованість, тепер зрозуміло чому не хватає ліміта, хоча від"ємне значення тянеться, шось це я і підозрювала. Більш за все це проблема попереднього бухгалтера, який невірно сплачував ПДВ- не на СЕА, а напряму на бюджетний рахунок, а при такій оплаті ліміт не збільшується. А заборгованість по СЕА висить і при кожному поповненні зразу списується все в бюджет.

Відповісти

Повернутись до “ПДВ”