Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Любознательная писав: Як платнику, який постачає товари неплатнику ПДВ заповнити графи розділу І Реєстру виданих та отриманих податкових накладних?
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» Реєстру податкових накладних, що виписані при постачанні товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований платником ПДВ:
- у графі 1 записується порядковий номер податкової накладної;
- до граф 2, 3 переносять відповідні реквізити податкової накладної;
- у графі 4 «вид документа» проставляється позначення «ПНП02» (постачання неплатнику податку);
- у графі 5 «найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи – підприємця) покупця» записується «Поставка неплатнику податку» або «Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам» тощо;
- у графі 6 «Індивідуальний податковий номер платника податку – покупця» проставляється нуль «O»;
- у графах 7 - 13 відображаються вартісні показники щодо поставки товарів/послуг.
З цим та іншими роз’ясненням можна ознайомитися на офіційному веб-порталі Міндоходів у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі (дане роз’яснення у категорії 101.21).
Источник: minrd.gov.ua
надо же... а я с 1С8 УТП импортирую все в Медок и там только названия, а слов поставка не платнику податку нету
встречный вопрос..
как это все можно настроить в программе??? или все ручками???

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Dfcbkbcf писав:
Тюша писав:
olesya-zdes писав: спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?
Да, но я все равно указываю, кому конкретно: Поставка неплатнику податку (Иванов И.И.).
а обязательно это писать??? я название или ФОП или имя.. смотря кому отгружаем..
Не обязательно, но я просто для себя так решила делать и делаю. Т.к. эти НН все равно остаются у нас, то писать там в этой графе можно, как по мне, что угодно, в пределах разумного и в реквизитах покупателя.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

101.21
Який порядок заповнення платником податку граф розділу І Реєстру виданих та отриманих податкових накладних у разі здійснення операцій з поставки товарів/послуг неплатникам ПДВ?
Коротка та повна відповіді ідентичні:
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр) затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за № 2118/24650.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» Реєстру податкових накладних, що виписані при постачанні товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований платником ПДВ:
у графі 1 записується порядковий номер податкової накладної;
до граф 2, 3 переносять відповідні реквізити податкової накладної;
у графі 4 «вид документа» проставляється позначення «ПНП02» (постачання неплатнику податку);
у графі 5 «найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи – підприємця) покупця» записується «Поставка неплатнику податку» або «Натуральна виплата в рахунок оплати праці фізичним особам» тощо;
у графі 6 «Індивідуальний податковий номер платника податку – покупця» проставляється «400000000000»;
у графах 7 - 13 відображаються вартісні показники щодо поставки товарів/послуг.

P.S. Обращаю внимание на то, что ответ изменен!!!

Тот ответ, который я давала первоначально, от мая 2014 года.
Сейчас в базе уже ответ, который я тут привела.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Dfcbkbcf писав: надо же... а я с 1С8 УТП импортирую все в Медок и там только названия, а слов поставка не платнику податку нету
встречный вопрос..
как это все можно настроить в программе??? или все ручками???
А зачем?
Не слышала ни разу, чтобы на ЭТО кто-то обращал внимание.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Dfcbkbcf писав:
olesya-zdes писав:
Dfcbkbcf писав: да все правильно в реестре НН номер выписанной НН название не плательщика ИНН 400000000000, сумма с НДС, без НДС и НДС
спасибо! хочу уточнить - в ПІБ писати ПОСТАВКА НЕПЛАТНИКУ ПОДАТКУ, а в інд под номере - 400000000000?
я пишу название контрагента...
все смешалось... в реестре НН
даааа 4 столбик - ПНП02
5 столбик - название контрагента и у меня был вопрос как настроить что бы к названию еще и писалось поставка не платнику податку - автоматически
6 столбик - 40000000000


и еще к этому встречный вопрос при покупке у неплательщика НДС, без НДС я тоже показываю в реестре (то тоже нужно писать покупка у неплатника податку + название контрагента )

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Любознательная писав:
Dfcbkbcf писав: надо же... а я с 1С8 УТП импортирую все в Медок и там только названия, а слов поставка не платнику податку нету
встречный вопрос..
как это все можно настроить в программе??? или все ручками???
А зачем?
Не слышала ни разу, чтобы на ЭТО кто-то обращал внимание.
те слова поставка не платнику податку и покупка у неплатника податку не обязательны?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Dfcbkbcf писав:
Любознательная писав:
Dfcbkbcf писав: надо же... а я с 1С8 УТП импортирую все в Медок и там только названия, а слов поставка не платнику податку нету
встречный вопрос..
как это все можно настроить в программе??? или все ручками???
А зачем?
Не слышала ни разу, чтобы на ЭТО кто-то обращал внимание.
те слова поставка не платнику податку и покупка у неплатника податку не обязательны?
А где вы пишите про "покупку у неплатника полатку". В этом случае в нреестре просто НП и все.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

101.21
Як заповнюються графи р.ІІ Реєстру виданих та отриманих податкових накладних у разі придбання товарів/послуг у неплатників ПДВ?

Коротка та повна відповіді ідентичні
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних затверджений наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.12.2013 №708, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.12.2013 за №2118/24650 (далі – Порядок).
У розділі II Реєстру відображаються отримані податкові накладні, розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (додаток 2 до податкової накладної), МД на ввезення товарів, а також інші документи, на підставі яких здійснюється облік операцій з придбання товарів/послуг
Облік придбаних товарів/послуг на митній території України в осіб,
які не зареєстровані як платники податку на додану вартість, ведеться на підставі документів, що засвідчують постачання таких товарів/послуг. (п.1 р.IV Порядку).
При занесенні до розділу ІІ Реєстру документів, що засвідчують придбання товарів/послуг в осіб, які не зареєстровані як платники ПДВ:
у графі 1 проставляється номер запису документа, який засвідчує факт придбання товарів. Указаний номер запису переноситься на зазначений документ.
у графі 2 вказується дата отримання документа;
до граф 3, 4 переносяться відповідні реквізити документа;
у графі 5 проставляється позначення «НП» - документ, що засвідчує придбання товарів/послуг на митній території України в осіб, які не зареєстровані як платники податку на додану вартість;
у графі 6 вказується найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи - підприємця) постачальника;
у графі 7 відображається умовний ІПН ”400000000000”.
у графі 8 вказується загальна сума, включаючи ПДВ;
у графах 9, 11, 13 та 15 зазначається вартість товарів/послуг та необоротних активів без ПДВ;
у графах 10, 12, 14 та 16 проставляється нуль.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

Тюша писав: А где вы пишите про "покупку у неплатника полатку". В этом случае в нреестре просто НП и все.
ссори.. пустила в ход фантазию.. #blush#
та не пишу я это
там изначально вопрос относительно этого был...

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

Прошу сказати ви показуєте в декларації та реєстрі придбання коду шифрування медка? якщо так - то в деці це рядок 11.1? а в реєстрі який рядок 9 чи 11?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”