Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

Inna Medvetska писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
ставлять номер по-порядку з реєстра або номер з дод. 8, тобто 1, 2 і т. д.
ну... и ...?
ставьте, жалуйтесь...
чего нарываться из-за идиотов?
подумайте вместе насчет виртуальной отгрузки-возврата в конце-концов
есть же на этом предприятии хоть кто-то вменяемый?

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
В этом случае номер не ставится никакой. В дод.8 заполняем первую табличку, там нужно указать номер и дату документа, що засвідчує відмову

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

Inna Medvetska писав:
Татка в тапках писав:честно - не знаю - Таке коригування здійснюється незалежно від факту отримання розрахунку - на основании чего?
пригрозить им - мол я, господа, отразила себе налоговый кредит, на который не имею права.
мне необходимо его откорректировать.
Я это сделаю в любом случае (согласно вот этой вот статье).
но - могу пожаловаться на вас, а могу нет...
це я їм уже казала, як ви бачили з верхніх постів, то це триває вже півтора місяці. Була відповідь:робіть що хочете. От я думаю, якщо я подасм дод. 8, то які документи окрім банк. виписки ще подати в податкову?
да чо там думать - копируйте все, что относятся к этой операции.
выписка на поступление бабок, налоговая накладная, выписка с их возвратом... если есть - договор...

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татка в тапках писав:
Inna Medvetska писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
ставлять номер по-порядку з реєстра або номер з дод. 8, тобто 1, 2 і т. д.
ну... и ...?
ставьте, жалуйтесь...
чего нарываться из-за идиотов?
подумайте вместе насчет виртуальной отгрузки-возврата в конце-концов
есть же на этом предприятии хоть кто-то вменяемый?
віртуальної отгрузки бути не може, бо в них немає цього товару в наявності. це було замовлення. і гроші були повернуті 02,10.12. А на рахунок вміняємих, то я не впевнена, бо головний бухгалтер у них завджи на морозі. а всі ін. бухгалтера в цьому питанні взагалі не компетентні.

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

И.О. писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
В этом случае номер не ставится никакой. В дод.8 заполняем первую табличку, там нужно указать номер и дату документа, що засвідчує відмову
ХА !!!
т.е. для того чтобы пожаловаться на них, от них нужно официальное признание вины?

шапито... #rolf#

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

И.О. писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
В этом случае номер не ставится никакой. В дод.8 заполняем первую табличку, там нужно указать номер и дату документа, що засвідчує відмову
і що ж це за документ такий, що засвідчує відмову? Вона ж мені лист не написала, що я вам розрахунок коригування не зроблю. А реєстр без номера не пропускає шлюз.

Татка в тапках
Оракул
Оракул
Повідомлень: 243
З нами з: 15 серпня 2012, 01:27
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 110 разів

Повідомлення Татка в тапках »

Inna Medvetska писав: віртуальної отгрузки бути не може, бо в них немає цього товару в наявності. це було замовлення. і гроші були повернуті 02,10.12. А на рахунок вміняємих, то я не впевнена, бо головний бухгалтер у них завджи на морозі. а всі ін. бухгалтера в цьому питанні взагалі не компетентні.
ну что-то же у них есть - они могут выписать, подобрав цену? грю же - виртуально - туда, сюда...
ваще, сочувствую Вам... капец
и где вы их только нарыли... #wall#

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Татка в тапках писав:
И.О. писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
В этом случае номер не ставится никакой. В дод.8 заполняем первую табличку, там нужно указать номер и дату документа, що засвідчує відмову
ХА !!!
т.е. для того чтобы пожаловаться на них, от них нужно официальное признание вины?

шапито... #rolf#
Согласна, шапито ещё то, но что есть - то есть, в самом бланке написано именно так. Я сдавала жалобы на отсутствие регистрации в ЕРПН, а так чтоб совсем не дали НН, то не было.



Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Татка в тапках писав:
Inna Medvetska писав: віртуальної отгрузки бути не може, бо в них немає цього товару в наявності. це було замовлення. і гроші були повернуті 02,10.12. А на рахунок вміняємих, то я не впевнена, бо головний бухгалтер у них завджи на морозі. а всі ін. бухгалтера в цьому питанні взагалі не компетентні.
ну что-то же у них есть - они могут выписать, подобрав цену? грю же - виртуально - туда, сюда...
ваще, сочувствую Вам... капец
и где вы их только нарыли... #wall#
до-речі велика і відома фірма по торгівлі запчастинами на авто.

И.О.
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2304
З нами з: 23 листопада 2010, 03:40
Дякував (ла): 13964 рази
Подякували: 2289 разів

Повідомлення И.О. »

Inna Medvetska писав:
И.О. писав:
Татка в тапках писав:погодите - я ни разу не жаловалась, поэтому и влезла...
А что ставят вместо номера, когда ситуация стандартна - продавец не предоставил НН ?
В этом случае номер не ставится никакой. В дод.8 заполняем первую табличку, там нужно указать номер и дату документа, що засвідчує відмову
і що ж це за документ такий, що засвідчує відмову? Вона ж мені лист не написала, що я вам розрахунок коригування не зроблю. А реєстр без номера не пропускає шлюз.
А если просто дод.1 подать без дод.8? Что ставить в графу с датой и номером розрахунку коригування ? может ничего или взять номер по порядку в реестре? А у инспектора своего не пробовали узнать, может помогут, хотя.. надежды мало

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”