Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Друзья, просмотрела новую Деку по НДС, и снова "здравствуйте". Зачем они опять применяют гр. 14 в разделе II, если, все НН, даже которые я не использовала в своей хоз. деятельности берутся в НК, а то, что не относится к хоз. деятельности, я не позднее последнего дня месяца должна взятьв свои НО. Что же тогда показывать в 14,14.1,14.2?

marina_g
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 03 лютого 2015, 12:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення marina_g »

Яка форма декларації за січень 2015 року? Звітуємо за старою №966 від 23.09.2014р. чи вже за новою №13 від 23.01.2015р.? Та чи потрібно подавати реєстр виданих та отриманих податкових накладних за січень 2015р.?

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:Друзья, просмотрела новую Деку по НДС, и снова "здравствуйте". Зачем они опять применяют гр. 14 в разделе II, если, все НН, даже которые я не использовала в своей хоз. деятельности берутся в НК, а то, что не относится к хоз. деятельности, я не позднее последнего дня месяца должна взятьв свои НО. Что же тогда показывать в 14,14.1,14.2?
А можно пункт НКУ где написано про НК и НО по не относящимся к хоз.деятельности НН.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:
Тюша писав:Друзья, просмотрела новую Деку по НДС, и снова "здравствуйте". Зачем они опять применяют гр. 14 в разделе II, если, все НН, даже которые я не использовала в своей хоз. деятельности берутся в НК, а то, что не относится к хоз. деятельности, я не позднее последнего дня месяца должна взятьв свои НО. Что же тогда показывать в 14,14.1,14.2?
А можно пункт НКУ где написано про НК и НО по не относящимся к хоз.деятельности НН.
Вот здесь почитайте п. 6: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=153804

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:
fin_o писав:
Тюша писав:Друзья, просмотрела новую Деку по НДС, и снова "здравствуйте". Зачем они опять применяют гр. 14 в разделе II, если, все НН, даже которые я не использовала в своей хоз. деятельности берутся в НК, а то, что не относится к хоз. деятельности, я не позднее последнего дня месяца должна взятьв свои НО. Что же тогда показывать в 14,14.1,14.2?
А можно пункт НКУ где написано про НК и НО по не относящимся к хоз.деятельности НН.
Вот здесь почитайте п. 6: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=153804
Прочитала и ЗАПУТАЛАСЬ! Ой, я это пропустила... Проясните, плиззз...
Если мне контрагент выписал НН 20.01.15 и зарегистрировал в ЕРНН 02.02.15. Эту НН я не использую в хоз.деятельности. Получается, что мне нужно выписать НО себе самостоятельно 31.01.15 и зарегистрировать НН? А что писать в номенклатуре? Кто получатель? Что ему же ее снова зарегистрировать ? Ничего не понимаю, как это?

Ксенія
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 16 грудня 2014, 18:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ксенія »

Добрий день. Підскажіть будь ласка , за січень яку декларацію по НДС здавать і чи потрібно реєстр здавать? Дякую

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:
Тюша писав:
fin_o писав: А можно пункт НКУ где написано про НК и НО по не относящимся к хоз.деятельности НН.
Вот здесь почитайте п. 6: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=153804
Прочитала и ЗАПУТАЛАСЬ! Ой, я это пропустила... Проясните, плиззз...
Если мне контрагент выписал НН 20.01.15 и зарегистрировал в ЕРНН 02.02.15. Эту НН я не использую в хоз.деятельности. Получается, что мне нужно выписать НО себе самостоятельно 31.01.15 и зарегистрировать НН? А что писать в номенклатуре? Кто получатель? Что ему же ее снова зарегистрировать ? Ничего не понимаю, как это?
Выписываете сами себе с ИПН 400000000000 и причину я для себя решила-04.Номенклатура, как в той НН, которую вы получили.Можете и не обязательно 31.01 можно любым числом от 20.01. до 31.01.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:
fin_o писав:
Тюша писав: Вот здесь почитайте п. 6: http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=153804
Прочитала и ЗАПУТАЛАСЬ! Ой, я это пропустила... Проясните, плиззз...
Если мне контрагент выписал НН 20.01.15 и зарегистрировал в ЕРНН 02.02.15. Эту НН я не использую в хоз.деятельности. Получается, что мне нужно выписать НО себе самостоятельно 31.01.15 и зарегистрировать НН? А что писать в номенклатуре? Кто получатель? Что ему же ее снова зарегистрировать ? Ничего не понимаю, как это?
Выписываете сами себе с ИПН 400000000000 и причину я для себя решила-04.Номенклатура, как в той НН, которую вы получили.Можете и не обязательно 31.01ю можно любым числом от 20.01. до 31.01.
А почему 400000000000 ?

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної
N 957, 22.09.2014, Наказ, Міністерство фінансів України

11. У разі постачання для власних потреб дипломатичних місій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу цих дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з такими особами, товарів з оплатою у безготівковій формі та послуг, операції з постачання яких відповідно до пункту 197.2 статті 197 розділу V Податкового кодексу України звільняються від оподаткування податком на додану вартість, податкова накладна складається у порядку, передбаченому пунктом 2 цього Порядку. При цьому в рядках "Особа (платник податку) - покупець", "Місцезнаходження (податкова адреса) покупця" зазначаються найменування та місцезнаходження юридичної особи (дипломатичної місії) або прізвище, ім’я, по батькові (далі - П. І. Б.) та місце проживання фізичної особи (особи з числа дипломатичного персоналу та членів їх сімей), а у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000".

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

У разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000", а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.
Это в п.12 порядка.

marina_g
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 03 лютого 2015, 12:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення marina_g »

Яка форма декларації за січень 2015 року? Звітуємо за старою №966 від 23.09.2014р. чи вже за новою №13 від 23.01.2015р.? Та чи потрібно подавати реєстр виданих та отриманих податкових накладних за січень 2015р.?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”