Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:У разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000", а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.
Это в п.12 порядка.
Спасибо, я тоже уже нашла. Еще раз уточню:

У верхній лівій частині пишемо X і тип причини 13 (Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;)

"Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000"

а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.

Вірно?
Пишу СВОЮ назву, свою юридичну адресу і як продавець і як покупець ? Так?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3155
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2383 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

а кто то разбирался с минусовыми деками ? Ведь многих коснется, а времени не много

Фрагмент из др. темы
http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postsm5 ... spx#532783
"Любознательная пишет:
Обнародован проект постановления Кабинета Министров Украины "О внесении изменений в Порядок электронного администрирования налога на добавленную стоимость"
http://buhgalter911.com/ShowArticle.aspx?a=157353
Проет постановления

Интересное положение есть в проекте...
Итак, январь - последний месяц! Показатели Декларации по НДС (его строчек 20.2, 23.1, 23.2, 24) будут учитываться для увеличения суммы, на которую можно будет зарегистрировать налоговые накладные, а кроме того, показатели этих строк будут отражены в Декларации в налоговом кредите...
Причем, самое интересное, что постановлением делают так, что эти суммы налогоплательщик отразит аж начиная с июля 2015 года.
Так что, выходит, что если за февраль по Декларации получится плюсовая сумма, то ее придется ПЛАТИТЬ (даже, если по Декларации за январь, была заполнена строка 20.2 или строка 24).
Вспомнилась фраза из фильма "Бриллиантовая рука": "Легким движением руки брюки превращаются в...элегантные шорты"...

4. Після пункту 9 доповнити новими пунктами 10 – 12 такого змісту:
„10. Суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі, визначену пунктом 2001.3 статті 2001 Кодексу, за рішенням платника податку може бути збільшена, на суму непогашених залишків сум податку, що були заявлені платниками податку до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року, задекларованих до бюджетного відшкодування за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року в рахунок зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів, від’ємного значення суми, розрахованої згідно з пунктом 200.1 статті 200 Кодексу, та залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів після бюджетного відшкодування, задекларованих платником податку за звітні (податкові) періоди до 1 лютого 2015 року (відповідно до пункту 33 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу).
Таке рішення платник податку відображає у заяві, що подається у складі податкової декларації за будь-який звітний (податковий) період після 1 лютого 2015 року, в якому було прийнято таке рішення.
ДФС після проведення камеральної перевірки податкової звітності з податку, у складі якої було подано таку заяву, автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Реєстрі, на відповідну суму.
За запитом платника податку ДФС шляхом надсилання електронного повідомлення інформує його про суму такого збільшення.
Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому було здійснено таке збільшення.

Все сижу и думаю - может быть просто не самая удачная формулировка? Ведь ограничение суммы, на которую можно зарегистрировать налоговые накладные, начнется лишь с 1 июля..."


я просмотрел Деку и Дод.2 - и не увидел что с 01.07.15 ?
Как я понял Заяву можно подавать с февральской Декой или позднее
но не нашел самой Заявы ?
Подробно не получается изучить, не успеваю
Поделитесь, плиз, кто успел

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

я буду разбираться, но позже. У меня будет минус я январе. появится декларация в медке, там и посмотрим

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:
Тюша писав:У разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000", а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.
Это в п.12 порядка.
Спасибо, я тоже уже нашла. Еще раз уточню:

У верхній лівій частині пишемо X і тип причини 13 (Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;)

"Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000"

а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.

Вірно?
Пишу СВОЮ назву, свою юридичну адресу і як продавець і як покупець ? Так?
Все так, но я в январе решила причину ставить 04. Может с февраля буду ставить 13. Я думаю, что это не имеет значение, т.к. НО никто не снимет.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:
fin_o писав:
Тюша писав:У разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000", а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.
Это в п.12 порядка.
Спасибо, я тоже уже нашла. Еще раз уточню:

У верхній лівій частині пишемо X і тип причини 13 (Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;)

"Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000"

а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.

Вірно?
Пишу СВОЮ назву, свою юридичну адресу і як продавець і як покупець ? Так?
Все так, но я в январе решила причину ставить 04. Может с февраля буду ставить 13. Я думаю, что это не имеет значение, т.к. НО никто не снимет.
Да, что 04, что 13 попадает в п.12. Так что без разницы. И покупатель и продавец в этом случае пишем СЕБЯ. Так?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Да, и покупатель и продавец-все я. 2 в одном флаконе.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:Да, и покупатель и продавец-все я. 2 в одном флаконе.
Спасибо огромное. Буду и я сейчас пробовать 2 в одном флаконе. Выпишу 30 числом... Ведь другим числом собъются номера НН.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:
Тюша писав:Да, и покупатель и продавец-все я. 2 в одном флаконе.
Спасибо огромное. Буду и я сейчас пробовать 2 в одном флаконе. Выпишу 30 числом... Ведь другим числом собъются номера НН.
Дык, теперь порядок № вообще не актуален. Главное, чтобы в один день не было 2 одинаковых №.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

Тюша писав:
fin_o писав:
Тюша писав:Да, и покупатель и продавец-все я. 2 в одном флаконе.
Спасибо огромное. Буду и я сейчас пробовать 2 в одном флаконе. Выпишу 30 числом... Ведь другим числом собъются номера НН.
Дык, теперь порядок № вообще не актуален. Главное, чтобы в один день не было 2 одинаковых №.
Можно хоть каждый день с № 1 начинать ?
Еще вопросик. Смотрю в Медке все осталось как раньше. Сначала реестр, потом Декларация НДС. Для января все это уже не подходит?
Нужно ждать обновление ПО? Ведь реестр отменили, так? Теперь Деку на основании зарегистрированных НН входящих и исходящих заполняем?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

fin_o писав:
Тюша писав:
fin_o писав: Спасибо огромное. Буду и я сейчас пробовать 2 в одном флаконе. Выпишу 30 числом... Ведь другим числом собъются номера НН.
Дык, теперь порядок № вообще не актуален. Главное, чтобы в один день не было 2 одинаковых №.
Можно хоть каждый день с № 1 начинать ?
Еще вопросик. Смотрю в Медке все осталось как раньше. Сначала реестр, потом Декларация НДС. Для января все это уже не подходит?
Нужно ждать обновление ПО? Ведь реестр отменили, так? Теперь Деку на основании зарегистрированных НН входящих и исходящих заполняем?
Давайте подождем пару дней-все выяснится. Я думаю, что реестр уже не надо за январь сдавать. Но что твориться у НИХ в головах, я не могу судить.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”