Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

мюсля писав: Я правильно понимаю, что если я в феврале в дод.2 в ст.11 ставлю сумму минуса, который возник в результате УР за декабрь 2014 в феврале, то заполняется кол.14 и переносится в стр.31 раз.4. При этом в шапке дод.2 я УЖЕ в феврале прошу зачесть эту сумму в счет увеличения лимита. Когда налоговая примет решение об увеличении лимита (я это должна буду в вытяге увидеть???), я заполняю ст.7 дод.2 к деке того периода, когда мне дали добро на такое увеличение и эта сумма переносится в ряд.27, а далее в 20.2 и уменьшает мои НО???:
"Наприклад, платник задекларував бажання збільшити реєстраційну суму на 10 тис.грн. у декларації за лютий 2015 року, яку подав до контролюючого органу 10.03.2015. Реєстраційну суму збільшено 23.03.2015. У такому випадку сума 10 тис.грн. має бути зазначена платником у рядку 27 розділу ІV декларації за березень 2015 року, в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року та перенесена до рядка 20.2 розділу ІІІ такої декларації."
Только Вы забыли упомянуть еще строчку 29 и колонку 11 из Додатка 2 за февраль, а уже потом делается ... все то, что Вы описали...

Так же Вы не упомянули о том, что эта сумма в последующем месяце отражается в строчке 26.
Ну, а когда дали лимит, то, да, она отражается в строчке 27 и строчке 20.2...


мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Любознательная писав:
мюсля писав: Я правильно понимаю, что если я в феврале в дод.2 в ст.11 ставлю сумму минуса, который возник в результате УР за декабрь 2014 в феврале, то заполняется кол.14 и переносится в стр.31 раз.4. При этом в шапке дод.2 я УЖЕ в феврале прошу зачесть эту сумму в счет увеличения лимита. Когда налоговая примет решение об увеличении лимита (я это должна буду в вытяге увидеть???), я заполняю ст.7 дод.2 к деке того периода, когда мне дали добро на такое увеличение и эта сумма переносится в ряд.27, а далее в 20.2 и уменьшает мои НО???:
"Наприклад, платник задекларував бажання збільшити реєстраційну суму на 10 тис.грн. у декларації за лютий 2015 року, яку подав до контролюючого органу 10.03.2015. Реєстраційну суму збільшено 23.03.2015. У такому випадку сума 10 тис.грн. має бути зазначена платником у рядку 27 розділу ІV декларації за березень 2015 року, в графі 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року та перенесена до рядка 20.2 розділу ІІІ такої декларації."
Только Вы забыли упомянуть еще строчку 29 и колонку 11 из Додатка 2 за февраль, а уже потом делается ... все то, что Вы описали...

Так же Вы не упомянули о том, что эта сумма в последующем месяце отражается в строчке 26.
Ну, а когда дали лимит, то, да, она отражается в строчке 27 и строчке 20.2...
и все-таки об этом разрешении на увеличение лимита я должна буду узнать по вытягу или будет к-нить уведомление-решение. в письме не встречала... или это я еще рано такие вопросы задаю#blush#

по февралю только стр. 29 забыла.
А если в марте дают разрешение, то я заполняю и стр. 26 и стр.27 раз.4, верно?

Катерина7777
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 95
З нами з: 01 лютого 2012, 07:47
Дякував (ла): 92 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Катерина7777 »

Кто-нибудь уже сдал декларацию, у кого-то обновление 1С есть?#search#

Анни
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 881
З нами з: 05 жовтня 2011, 06:57
Дякував (ла): 2707 разів
Подякували: 675 разів

Повідомлення Анни »

Даже не знаю, в эту тему написать или в "Листи щастя"...

Пришел к директору посыльный из налоговой с письмом (еще не открыл) и "посоветовал" по-доброму так, не включать в НК февраля одного контрагента... типа можете попасть в яму .... пока не включайте, а потом уточненкой включите.... как вам такой подход? а ничего, что должны будем заплатить НДС на 12 тыс больше?!

el-Nata
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 11 березня 2015, 20:02
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення el-Nata »

Ан-ия писав:мне в налоговой воо бще сказали что переплату некто не будет не куда перебрасывать, она останиться у них на счете для штрафов, пени и так далее.

На карточке предприятия висит налоговый кредит по НДС, в счет будущих платежей, висит давно, постепенно уменьшаясь за счет обязательств. В конце 2014 года делала сверку. Что будет с этой суммой в свете новых изменений, она автоматически попадет на казначейские счета для НДС? или письма писать нужно в ГНИ? Сумма более 400 тысяч, я на штраф и пеню не согласна эти деньги тратить#aggr#

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

мюсля писав: А если в марте дают разрешение, то я заполняю и стр. 26 и стр.27 раз.4, верно?
Ну, да...

Щодо електронних рахунків платників у системі електронного адміністрування ПДВ
http://www.ukrtax.com/?p=19636
<...>
Інформація про рух коштів на електронних рахунках платникам податку надається ДФС України за відповідним запитом платника на безоплатній основі.

ДФС України розроблено можливість надання платниками податків запиту щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді за кодом форм: для юридичних осіб – J1301201 та для фізичних осіб – F1301201. Вказані форми запроваджені у «Спеціалізованому клієнтському програмному забезпеченні для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» та безкоштовному програмному забезпеченні «Системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» (ОПЗ).

Для розробників програмного забезпечення на офіційному сайті ДФС України викладені електронні форми та схеми алгоритмів контролю вищевказаного запиту та витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (код форми J(F)1401201)
<...>

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

el-Nata писав:
Ан-ия писав:мне в налоговой воо бще сказали что переплату некто не будет не куда перебрасывать, она останиться у них на счете для штрафов, пени и так далее.

На карточке предприятия висит налоговый кредит по НДС, в счет будущих платежей, висит давно, постепенно уменьшаясь за счет обязательств. В конце 2014 года делала сверку. Что будет с этой суммой в свете новых изменений, она автоматически попадет на казначейские счета для НДС? или письма писать нужно в ГНИ? Сумма более 400 тысяч, я на штраф и пеню не согласна эти деньги тратить#aggr#
У нее особая судьба...
Прочитайте письмо від 06.03.2015 р. № 7796/7/99-99-19-03-02-17

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Любознательная писав:
мюсля писав: А если в марте дают разрешение, то я заполняю и стр. 26 и стр.27 раз.4, верно?
Ну, да...

Щодо електронних рахунків платників у системі електронного адміністрування ПДВ
http://www.ukrtax.com/?p=19636
<...>
Інформація про рух коштів на електронних рахунках платникам податку надається ДФС України за відповідним запитом платника на безоплатній основі.

ДФС України розроблено можливість надання платниками податків запиту щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування податку на додану вартість та суми податку, на яку він має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних в електронному вигляді за кодом форм: для юридичних осіб – J1301201 та для фізичних осіб – F1301201. Вказані форми запроваджені у «Спеціалізованому клієнтському програмному забезпеченні для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності»» та безкоштовному програмному забезпеченні «Системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді» (ОПЗ).

Для розробників програмного забезпечення на офіційному сайті ДФС України викладені електронні форми та схеми алгоритмів контролю вищевказаного запиту та витягу з системи електронного адміністрування ПДВ (код форми J(F)1401201)
<...>
По итогу февраля отриц. значение ряд 19. Ряд 22.1 не заполняю, т.к. сумма по формуле из ряд.22 не превышена . Решила, что в служебном поле нужно будет заполнять сумму из "витяга" на момент подачи декларации.

"ЗИР"
101.23
Яким чином в податковій декларації з ПДВ відображається зарахування від’ємного значення різниці між сумою податкових зобов’язань і сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду (рядок 19 податкової декларації з ПДВ) до складу податкового кредиту наступного податкового періоду?
<...>Сума, обчислена відповідно до п. 200 прим. 1. 3 ст. 200 прим. 1 ПКУ на момент подання податкової декларації, зазначається у відповідному службовому полі у рядку 22.1.

Т.е. выходит если даже не заполнять ряд 22.1 Деки , нужно справочно указать сумму рассчитанную по формуле на момент подачи декларации.

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

el-Nata писав:
Ан-ия писав:мне в налоговой воо бще сказали что переплату некто не будет не куда перебрасывать, она останиться у них на счете для штрафов, пени и так далее.

На карточке предприятия висит налоговый кредит по НДС, в счет будущих платежей, висит давно, постепенно уменьшаясь за счет обязательств. В конце 2014 года делала сверку. Что будет с этой суммой в свете новых изменений, она автоматически попадет на казначейские счета для НДС? или письма писать нужно в ГНИ? Сумма более 400 тысяч, я на штраф и пеню не согласна эти деньги тратить#aggr#


Ого, та Ви щедра людина ))) Краще до відшкодування поставте по абзацу б) пунку 33. ПКУ. Веселе життя гарантовано. Ну а якщо серйозно, то ставте в четверту графу додатка 2 , а потім в березні в 27 строку деки.

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Khomenkoop писав:
el-Nata писав:
Ан-ия писав:мне в налоговой воо бще сказали что переплату некто не будет не куда перебрасывать, она останиться у них на счете для штрафов, пени и так далее.

На карточке предприятия висит налоговый кредит по НДС, в счет будущих платежей, висит давно, постепенно уменьшаясь за счет обязательств. В конце 2014 года делала сверку. Что будет с этой суммой в свете новых изменений, она автоматически попадет на казначейские счета для НДС? или письма писать нужно в ГНИ? Сумма более 400 тысяч, я на штраф и пеню не согласна эти деньги тратить#aggr#


Ого, та Ви щедра людина ))) Краще до відшкодування поставте по абзацу б) пунку 33. ПКУ. Веселе життя гарантовано. Ну а якщо серйозно, то ставте в четверту графу додатка 2 , а потім в березні в 27 строку деки.
Я бы поставила на возмещение на р/с.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”