Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

Чи потрібно щочь заповнювати в заголовній частині додатку 2 там де написано Відповідно до пункту 33 підрозділу 2 Розділу 10 кодексу просимо: і так далі....
Чи потрібно там заповнювати суму нашого від*ємного значення чи залишати так?
і якщо заповнити ці рядки, то цю суму треба тоді включити в колонку 7 табл. 1 додатку 2? я правильно зрозуміла?

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

feoklena писав:
Aziza писав:
feoklena писав: Да.
А стр. 24 в февр.деке заполняется?
У меня она в ОПЗ не опустилась и по расшифровкам строк она не подходит и в образце заполнения ее тоже не показывали.
а в медку опустилася автоматично. я вже сама у всьому заплуталася.
от сиджу тепер і думаю що і куди

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Inna Medvetska писав:
feoklena писав:
Aziza писав: А стр. 24 в февр.деке заполняется?
У меня она в ОПЗ не опустилась и по расшифровкам строк она не подходит и в образце заполнения ее тоже не показывали.
а в медку опустилася автоматично. я вже сама у всьому заплуталася.
от сиджу тепер і думаю що і куди
Я уже даже разобралась почему она никуда не опускается #yahoo# .
Она гасит нашу стр.18 и все. Больше она не может нигде фигурировать ни сейчас, ни за март. А если есть оставшийся минус стр. 24 за январь, то он идет в дод.2 и разд.4 стр.26. Так что, все логично.

Inna Medvetska
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1620
З нами з: 08 вересня 2010, 04:09
Дякував (ла): 78 разів
Подякували: 146 разів

Повідомлення Inna Medvetska »

feoklena писав:
Inna Medvetska писав:
feoklena писав: У меня она в ОПЗ не опустилась и по расшифровкам строк она не подходит и в образце заполнения ее тоже не показывали.
а в медку опустилася автоматично. я вже сама у всьому заплуталася.
от сиджу тепер і думаю що і куди
Я уже даже разобралась почему она никуда не опускается #yahoo# .
Она гасит нашу стр.18 и все. Больше она не может нигде фигурировать ни сейчас, ни за март. А если есть оставшийся минус стр. 24 за январь, то он идет в дод.2 и разд.4 стр.26. Так что, все логично.
все вірно, просто я пропустила, що в мене в лютому теж мінус, і в січні мінус був, тому це все добро перейшло в р. 24

СТВ
Гений
Гений
Повідомлень: 420
З нами з: 30 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 45 разів

Повідомлення СТВ »

А как вам нравиться Дод.5 раздел II
"Операції з придбання з податком на додану вартість, які надають право формування податкового кредиту,
в частині, що включається до складу податкового кредиту (РЯДОК !!!!!!! 15.1 декларації)"
и тут же в табличке ниже
"Усього по операціях з придбання з податком на додану
вартість, що надають право формування податкового кредиту
(рядки 10.1 + 15.1 декларації)"

Скорее всего опечатка, и должен быть РЯДОК 17, иначе получается полный бред!!!!
У меня 1С 8.2 автоматом засовывает туда всю сумму кредита, а в самой деке в строке 15.1 нифига нет!! И если перенести в стр. 15.1 из Дод. 5 эту цифру, то в строке 17 получиться задвоение!!


buh-lili
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 07 листопада 2011, 03:42
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення buh-lili »

Вопрос. Дека положительная . заполнена строка 18. и 25(25.1) почему то заполняет додаток 3 строка 2. сумма необъяснимая. я так понимаю что 3додаток сдают только те у кого есть минус, В медок загнала деку и 5 додаток,вроде не ругается,и 3 додатка не требует. Правильно?
и еще вопрос : раньше Киевстар присылал налоговые с суммой в отдельной строке пенсионого который не является базой.этот кусочек попадал в строку 11,1 деки. сейчас они прислали налоговую только на ту сумму которая с ндс. мне руками в программе не надо отражать ПФ.? спасибо

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Кто-нибудь сдает Додаток1 к Декларации ? В разделе 2 Коригування податкового кредиту надо заполнять столбцы 14-15 ? Не пойму зачем они.

qwerty8
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 14 квітня 2014, 10:56
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення qwerty8 »

Добрый день девочки!#smile3#
Перечитав эту всю кучу литературы по заполнению деки иногда сомневаешься в правильности своих действий....#smile3# Но лучше спросить...
Январь сдала в стр. 20.2 с - 13300. Больше никаких минусов нет. Февраль выходит стр. 18 - 21690. В 20.1 и 20 - ставлю 13300 исходя из "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування. "
- те Додаток 2 - Я НЕ ЗАПОЛНЯЮ,..??? По крайней мере я поняла так... Больше нигде ничего писать (в смысле заявлений) не нужно - типа учтите мой "-" за январь???...
Итоговая выходит 25.1-она же 25 = 8390... Спецсчет пополняю до 25.03. (включительно). Все ли верно я поняла или еще что-то???#blush#

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

І ще раз Доброго дня!!!#wall# #wall# #wall# #wall#
Алгоритм заповнення нарешті зрозуміла. Але залишилось одне питання. В мене від'ємне значення станом на 01.02.15. Заповнила дод№2 ряд. 1=ряд2+ряд 3= ряд4 перенесла в ряд 14 на загальну суму 100000 грн. Якщо я не заповню пунк а) тоді в березні я не зможу скористатись цим від'ємним значенням?
Тоді питання яку ж суму вказати??? Допоможіть будь-ласка!!!
Заздалегідь всім дякую!!!

(p s : один вихід іти в декрет#cray# )

feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

qwerty8 писав:Добрый день девочки!#smile3#
Перечитав эту всю кучу литературы по заполнению деки иногда сомневаешься в правильности своих действий....#smile3# Но лучше спросить...
Январь сдала в стр. 20.2 с - 13300. Больше никаких минусов нет. Февраль выходит стр. 18 - 21690. В 20.1 и 20 - ставлю 13300 исходя из "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування. "
- те Додаток 2 - Я НЕ ЗАПОЛНЯЮ,..??? По крайней мере я поняла так... Больше нигде ничего писать (в смысле заявлений) не нужно - типа учтите мой "-" за январь???...
Итоговая выходит 25.1-она же 25 = 8390... Спецсчет пополняю до 25.03. (включительно). Все ли верно я поняла или еще что-то???#blush#
Все верно, но счет надо пополнить до 20. С 20 по 25 они самостоятельно списывают и вы ведь не будете знать в какой именно день спишут ваши деньги.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”