Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
feoklena
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 07 лютого 2013, 01:39
Дякував (ла): 830 разів
Подякували: 607 разів

Повідомлення feoklena »

Gella писав:І ще раз Доброго дня!!!#wall# #wall# #wall# #wall#
Алгоритм заповнення нарешті зрозуміла. Але залишилось одне питання. В мене від'ємне значення станом на 01.02.15. Заповнила дод№2 ряд. 1=ряд2+ряд 3= ряд4 перенесла в ряд 14 на загальну суму 100000 грн. Якщо я не заповню пунк а) тоді в березні я не зможу скористатись цим від'ємним значенням?
Тоді питання яку ж суму вказати??? Допоможіть будь-ласка!!!
Заздалегідь всім дякую!!!

(p s : один вихід іти в декрет#cray# )
Вы сможете до июля регить налоговые на любые суммы, это ненаказуемо. Это нас тренируют, чтобы мы могли расчитывать заранее суммы (хотя как их знать наперед на месяц, если иногда директора забывают сказать об уже совершенных событиях ?). Я поставила на пробу минус за 1 месяц в а).

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Тобто приблизно ( наприклад 20000 грн) , а по результатах березня вийде оплата рядю18=30000грн. Тоді я маю сплатити в бюджет рязницю 10000 хоча в долбаному додатку залишиться 80000 грн. ЙО ПА МАТЬ!!!

Люлик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6868
З нами з: 03 жовтня 2012, 07:09
Дякував (ла): 3428 разів
Подякували: 2781 раз

Повідомлення Люлик »

feoklena писав: Все верно, но счет надо пополнить до 20. С 20 по 25 они самостоятельно списывают и вы ведь не будете знать в какой именно день спишут ваши деньги.
а с чего Вы взяли что до 20 числа нужно пополнить счет?

NATIKA
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 170
З нами з: 19 грудня 2011, 04:23
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 19 разів

Повідомлення NATIKA »

feoklena писав:
qwerty8 писав:Добрый день девочки!#smile3#
Перечитав эту всю кучу литературы по заполнению деки иногда сомневаешься в правильности своих действий....#smile3# Но лучше спросить...
Январь сдала в стр. 20.2 с - 13300. Больше никаких минусов нет. Февраль выходит стр. 18 - 21690. В 20.1 и 20 - ставлю 13300 исходя из "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування. "
- те Додаток 2 - Я НЕ ЗАПОЛНЯЮ,..??? По крайней мере я поняла так... Больше нигде ничего писать (в смысле заявлений) не нужно - типа учтите мой "-" за январь???...
Итоговая выходит 25.1-она же 25 = 8390... Спецсчет пополняю до 25.03. (включительно). Все ли верно я поняла или еще что-то???#blush#
Все верно, но счет надо пополнить до 20. С 20 по 25 они самостоятельно списывают и вы ведь не будете знать в какой именно день спишут ваши деньги.
я наверное немного потерялась, но по кодексу у нас оплата ндс до 30.03 на спец счет, а потом в течении 5 дней казначейство перебрасывает деньги или все таки нет...

qwerty8
Гуру
Гуру
Повідомлень: 89
З нами з: 14 квітня 2014, 10:56
Дякував (ла): 50 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення qwerty8 »

#umbr#
feoklena писав:
qwerty8 писав:Добрый день девочки!#smile3#
Перечитав эту всю кучу литературы по заполнению деки иногда сомневаешься в правильности своих действий....#smile3# Но лучше спросить...
Январь сдала в стр. 20.2 с - 13300. Больше никаких минусов нет. Февраль выходит стр. 18 - 21690. В 20.1 и 20 - ставлю 13300 исходя из "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування. "
- те Додаток 2 - Я НЕ ЗАПОЛНЯЮ,..??? По крайней мере я поняла так... Больше нигде ничего писать (в смысле заявлений) не нужно - типа учтите мой "-" за январь???...
Итоговая выходит 25.1-она же 25 = 8390... Спецсчет пополняю до 25.03. (включительно). Все ли верно я поняла или еще что-то???#blush#
Все верно, но счет надо пополнить до 20. С 20 по 25 они самостоятельно списывают и вы ведь не будете знать в какой именно день спишут ваши деньги.
Я так поняла из Листа ДФС України від 19.01.2015 №1403/7/99-99-19-03-01-17 "Про систему електронного адміністрування ПДВ" - "Перерахування коштів до бюджету з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ здійснюється відповідно до реєстру, який автоматично формується ДФС на підставі поданих платниками податкових декларацій з ПДВ, та не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення граничного строку для самостійної сплати податкових зобов’язань надсилається Казначейству.". Граничний строк - за звітний період лютий 2015 року – не пізніше 30 березня 2015 року. Те 30 марта - 3 рабочих дня = 25 граничный срок...#umbr#

ВСЕ ДЕВОЧКИ - НАШЛА!!!

Читаю ниже письмо - "Для сплати податку на додану вартість до бюджету з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ необхідно перерахувати з поточного рахунку платника на його рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ, відкритий йому в Казначействі, суму коштів, що дорівнює сумі податкових зобов’язань, задекларованих ним до сплати в бюджет за відповідний звітний (податковий) період. Таке перерахування на електронний рахунок платнику слід здійснювати не пізніше граничного строку для самостійної сплати податкових зобов’язань, зокрема, за для сплати узгоджених податкових зобов’язань за звітний період лютий 2015 року – не пізніше 30 березня 2015 року."....

А по первому абзацу - получается, что налоговая подает реестры по оплате плательщиков в казначейство не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення граничного строку , те. до 25.03.15.... Как-то так вижу....

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Я считаю, что сроки уплаты- по Кодексу и пошли все в пень. Сверилась с календарём ДтКт- они тоже так считают.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

qwerty8 писав:#umbr#
feoklena писав:
qwerty8 писав:Добрый день девочки!#smile3#
Перечитав эту всю кучу литературы по заполнению деки иногда сомневаешься в правильности своих действий....#smile3# Но лучше спросить...
Январь сдала в стр. 20.2 с - 13300. Больше никаких минусов нет. Февраль выходит стр. 18 - 21690. В 20.1 и 20 - ставлю 13300 исходя из "Таким чином, до декларації за лютий 2015 року (рядок 20.1) можуть бути включені суми непогашених станом на 01.02.2015 залишків від'ємного значення попередніх податкових періодів, задекларовані у рядках 20.2 та 24 декларації за січень 2015 року, у розмірі, що не перевищує позитивне значення різниці між сумою податкового зобов’язання та податкового кредиту звітного періоду лютий 2015 року (рядок 18). Вказана сума не обліковується у додатку 2 (Д2) до декларації та не може бути врахована у збільшення реєстраційної суми та заявлена до бюджетного відшкодування. "
- те Додаток 2 - Я НЕ ЗАПОЛНЯЮ,..??? По крайней мере я поняла так... Больше нигде ничего писать (в смысле заявлений) не нужно - типа учтите мой "-" за январь???...
Итоговая выходит 25.1-она же 25 = 8390... Спецсчет пополняю до 25.03. (включительно). Все ли верно я поняла или еще что-то???#blush#
Все верно, но счет надо пополнить до 20. С 20 по 25 они самостоятельно списывают и вы ведь не будете знать в какой именно день спишут ваши деньги.
Я так поняла из Листа ДФС України від 19.01.2015 №1403/7/99-99-19-03-01-17 "Про систему електронного адміністрування ПДВ" - "Перерахування коштів до бюджету з рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ здійснюється відповідно до реєстру, який автоматично формується ДФС на підставі поданих платниками податкових декларацій з ПДВ, та не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення граничного строку для самостійної сплати податкових зобов’язань надсилається Казначейству.". Граничний строк - за звітний період лютий 2015 року – не пізніше 30 березня 2015 року. Те 30 марта - 3 рабочих дня = 25 граничный срок...#umbr#
Как по мне, эта строка только говорит то, что налоговая направляет реестр в казначейство в этот срок, т.к. мы к счёту не имеем доступа и чтобы казначейство смогло подготовится и 30 провести все платежи, а мы тут ни до чого.

Март
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 13 березня 2015, 15:00
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення Март »

cometa писав:Кто-нибудь сдает Додаток1 к Декларации ? В разделе 2 Коригування податкового кредиту надо заполнять столбцы 14-15 ? Не пойму зачем они.
Я никогда не заполняю, у меня только 1-9 и 11

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3155
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2385 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Эти реестры писав:
Бабушка писав:
zxcvbnm писав: А почему когда я формирую вытяг с системы електронного администрирования НДС ндс по этой налоговой накладной не попал в вытяг февраля? налоговая накладная от 31.01.2015 г.зарегистрированная в ЕРНН 16.02.15 г. с опозданием.
Добрий день ! звідки можна знать наперед чи запізниться продавець з реєстрацією чи ні , включивши податкову за датою складання в січні місяці як розяснюють податківці , із цього прикладу видно що податкові потрібно включати до кредиту за датою реєстрації , тоді чи своєчасно вона зареєстрована ,чи ні не треба контролювати продавця , нехай податкова цим займається. Чому то всі опираються на лист податкової від 06.03.2015 р якщо непомиляюсь із датою , а про сам закон забувають , а лист не має сили закону він носить інформаційний характер тобто нам можна його використовувати , тай якщо вивчить уважно формулу то ніяк небуде сходитись податковий кредит по бух.обліку із декою. Може я щось не так грамотно викладаю но суть я думаю зрозуміла, я чекаю розяснень чи є порушенням включення податкових до податкового кредиту за датою реєстрації ?
Трудно объяснить это инспекторам (вернее они может и понимают, но все равно бесполезно), когда они звонят и говорят что снимают НДС + 25% штрафа, ссылаясь на очередное письмо ГНАУ, в тот момент когда еще не было письма и я сдала отчет на основании НКУ!!!
ПКУ 198.6.
Суми податку, сплачені (нараховані) у зв’язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;

вика-од
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 18 березня 2015, 13:23

Повідомлення вика-од »

подскажите пожалуйста. налоговая выписана неплательщику ндс
медок при втягивании её в реестр просит код. я ставлю 1?


Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”