Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Unnak
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 749
З нами з: 10 вересня 2013, 15:27
Дякував (ла): 395 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Unnak »


В декл. за січень було від"ємне значення 21000,00, в УР в дод.2 тепер буде 41000,00, скажіть мені яку суму в декл. за лютий показати 21000, вірно? А ці 20000,00, що уточнюю тепер просто будуть в переплаті на рахунку податкової ?

lisa2007_76
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 18 березня 2016, 19:18
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення lisa2007_76 »

Мар'яна8643 писав:
cometa писав:
Мар'яна8643 писав: У меня такая же ситуация. Я только что заполнила в Додатке 5 только эту строку. Красным не горит и ошибку не выдает.
А Ви вже відправляли уточнюючий? Прийшла 2 квитанція?



нет, подожду пару дней. Просто думала, что Додаток 5 в такой ситуации будет гореть красным. Строку "всего" ведь не заполняю.Нет, все нормально.
Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?[/quote]

В пятницу пробывала отправить, не получилось, сейчас снова буду пытаться

lisa2007_76
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 18 березня 2016, 19:18
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення lisa2007_76 »

Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?[/quote]
Думаю как минимум штраф за неверно составленную декларацию.

Мар'яна8643
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2016, 10:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Мар'яна8643 »

lisa2007_76 писав:
Мар'яна8643 писав:
cometa писав: А Ви вже відправляли уточнюючий? Прийшла 2 квитанція?



нет, подожду пару дней. Просто думала, что Додаток 5 в такой ситуации будет гореть красным. Строку "всего" ведь не заполняю.Нет, все нормально.
Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?
В пятницу пробывала отправить, не получилось, сейчас снова буду пытаться[/quote]


Напишіть, будь ласка, про результати.

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Unnak писав: В декл. за січень було від"ємне значення 21000,00, в УР в дод.2 тепер буде 41000,00, скажіть мені яку суму в декл. за лютий показати 21000, вірно? А ці 20000,00, що уточнюю тепер просто будуть в переплаті на рахунку податкової ?
да, в февр. деке все как есть показываете, а уже в мартовской деке есть строка 16.2 во втором разделе, туда поставите то что проходит по мартовскому УР и все.
"У рядку 16.2 вказуються суми збільшення/зменшення залишку від'ємного значення за результатами уточнюючих розрахунків, поданих протягом звітного (податкового) періоду."

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Prik ... 06250.aspx

Мар'яна8643
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2016, 10:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Мар'яна8643 »

lisa2007_76 писав:
Мар'яна8643 писав:
cometa писав: А Ви вже відправляли уточнюючий? Прийшла 2 квитанція?



нет, подожду пару дней. Просто думала, что Додаток 5 в такой ситуации будет гореть красным. Строку "всего" ведь не заполняю.Нет, все нормально.
Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?
В пятницу пробывала отправить, не получилось, сейчас снова буду пытаться[/quote]

Вам вдалося відправити уточнюючий? Бо я сьогодні телефонувала на гарячу лінію і в них як завжди ще немає відповіді на це питання.

lisa2007_76
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 21
З нами з: 18 березня 2016, 19:18
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення lisa2007_76 »

#:-k
Мар'яна8643 писав:
lisa2007_76 писав:
Мар'яна8643 писав:


нет, подожду пару дней. Просто думала, что Додаток 5 в такой ситуации будет гореть красным. Строку "всего" ведь не заполняю.Нет, все нормально.
Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?
В пятницу пробывала отправить, не получилось, сейчас снова буду пытаться
Вам вдалося відправити уточнюючий? Бо я сьогодні телефонувала на гарячу лінію і в них як завжди ще немає відповіді на це питання.[/quote]

Да, вчера сдала, получила все квитанции, теперь вот думаю - звонить в налоговую или подождать пока сами позвонят, ведь это исправление на показатели декларации никак не влияет #:-k

luga11
Гений
Гений
Повідомлень: 411
З нами з: 11 липня 2011, 03:11
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 48 разів

Повідомлення luga11 »

Добрый день! Надо уточнить додаток2 за январь. я там начудила.... во первых умудрилась неправильно итог посчитать в колонке 6. Ну и ИНН в колонке 2 стоят мои. И теперь не пойму как правильно исправить.для исправления ИНН делаю с "-" строку со своим ИНН и ставлю с "+" строку с ИНН поставщика. И получается в итоговой строке 0. И я не пойму. а как же теперь мне исправить итоговую строку? У меня в графе 6 было неправильно посчитано итого.Было 14800 а должно быть 12800. Или надо вручную поставить итог?

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

luga11 писав:Добрый день! Надо уточнить додаток2 за январь. я там начудила.... во первых умудрилась неправильно итог посчитать в колонке 6. Ну и ИНН в колонке 2 стоят мои. И теперь не пойму как правильно исправить.для исправления ИНН делаю с "-" строку со своим ИНН и ставлю с "+" строку с ИНН поставщика. И получается в итоговой строке 0. И я не пойму. а как же теперь мне исправить итоговую строку? У меня в графе 6 было неправильно посчитано итого.Было 14800 а должно быть 12800. Или надо вручную поставить итог?
Если сейчас автоматом считает правильно,то где была ошибка ранее,написали вручную или где-то в налоговой ошиблись,если в строке налоговой ,то повторите неправильную с минусом,

Мар'яна8643
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 19
З нами з: 17 березня 2016, 10:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 1 раз

Повідомлення Мар'яна8643 »

lisa2007_76 писав:#:-k
Мар'яна8643 писав:
lisa2007_76 писав: Просто цікаво наскільки серйозна ця помилка і чи може бути за це якась відповідальність?
В пятницу пробывала отправить, не получилось, сейчас снова буду пытаться
Вам вдалося відправити уточнюючий? Бо я сьогодні телефонувала на гарячу лінію і в них як завжди ще немає відповіді на це питання.
Да, вчера сдала, получила все квитанции, теперь вот думаю - звонить в налоговую или подождать пока сами позвонят, ведь это исправление на показатели декларации никак не влияет #:-k [/quote]

А вони чому мають дзвонити? Заниження податкових зобов'язань не було, всі обов'язкові реквізити також заповнені.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”