Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

Добрый день.СкСдала две уточненнки за март по НДС.Все неправильно-может была у кого то ситуация -удалить эти уточненки.?

00000
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 11 лютого 2016, 13:16
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення 00000 »

Добрый день)
нужна консультация в следующей ситуации
в декларации за февраль 2016 я не сделала дод.1 (было две корректировки сумма НДС 1-1100,50; 2-250,00)
из-за этого соответствено "обсяги постачання" больше чем на самом деле
после отправки этой декларации вылезла "сума перевищення ПЗ" - 1020,00
Вообще не пойму откуда такая цифра(
и как правильно составить уточненку, чтоб показать эти корректировки?
или вообще что делать, куда бежать, к кому обращаться?((((

PDG
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 06 липня 2015, 12:13
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення PDG »

Шановні колеги, у кого є досвід в питанні як зараховується від’ємне значення стр. 18, гр.6 в Уточнюючому розрахунку з ПДВ? Чи це значення іде в інтегровану картку як переплата, чи збільшує суму рахунку в СЕА ПДВ. І як це впливає на формулу? Наче за постановою КМ №569 від 16.10.2014р п.25 має відображатися як переплата в інтегрованій картці, але як воно на практиці? На "пульсі" відповіли, що питання не узгоджене. І ще питання якщо я потім подам уточнюючий розрахунок (напр. за інший період) з позитивним значенням стр.18, гр.6 то чи згорнеться залишок в інтегрованій картці, чи все одно треба платити живі гроші?

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

PDG писав:Шановні колеги, у кого є досвід в питанні як зараховується від’ємне значення стр. 18, гр.6 в Уточнюючому розрахунку з ПДВ? Чи це значення іде в інтегровану картку як переплата, чи збільшує суму рахунку в СЕА ПДВ. І як це впливає на формулу? Наче за постановою КМ №569 від 16.10.2014р п.25 має відображатися як переплата в інтегрованій картці, але як воно на практиці? На "пульсі" відповіли, що питання не узгоджене. І ще питання якщо я потім подам уточнюючий розрахунок (напр. за інший період) з позитивним значенням стр.18, гр.6 то чи згорнеться залишок в інтегрованій картці, чи все одно треба платити живі гроші?
На практике: все что по уточненкам отображается только на карточке, в формуле не участвует. Эта сумма переплаты может быть втянута в СЭА через заявление, либо в дальнейшем использована для уплаты штрафов или уточненок. Если у Вас хватит переплаты, которая возникнет после первой уточненки, то все должно схлопнуться.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Sniper писав:
PDG писав:Шановні колеги, у кого є досвід в питанні як зараховується від’ємне значення стр. 18, гр.6 в Уточнюючому розрахунку з ПДВ? Чи це значення іде в інтегровану картку як переплата, чи збільшує суму рахунку в СЕА ПДВ. І як це впливає на формулу? Наче за постановою КМ №569 від 16.10.2014р п.25 має відображатися як переплата в інтегрованій картці, але як воно на практиці? На "пульсі" відповіли, що питання не узгоджене. І ще питання якщо я потім подам уточнюючий розрахунок (напр. за інший період) з позитивним значенням стр.18, гр.6 то чи згорнеться залишок в інтегрованій картці, чи все одно треба платити живі гроші?
На практике: все что по уточненкам отображается только на карточке, в формуле не участвует. Эта сумма переплаты может быть втянута в СЭА через заявление, либо в дальнейшем использована для уплаты штрафов или уточненок. Если у Вас хватит переплаты, которая возникнет после первой уточненки, то все должно схлопнуться.
И чтоб все наверняка получилось красиво, после отправки первой уточненки посмотрите в кабинете, как все легло, подождите часок и отправляйте вторую. Мне так инспектор всегда рекомендует.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

NataliS писав:Добрий день! Підскажіть, будь ласка, чи потрібно подавати додатки 5 та 7, якщо подала уточнюючий розрахунок податкових зобовязань по ПДВ, а в ньому рядок 1.1(різниця) з мінусом, а рядок 4.1 з плюсом. Податковий інспектор сказала, що не отрібно здавати ці додатки, оскільки уточнюючий розрахунок виходить на нуль. Але сам розрахунок не прийнятий та пише, що не подані дані додатки. Так я не зрозуміла - здавати ці додатки з уточнюючим розрахунком чи не треба??????????? Дякую всім, хто відгукнеться.
С уточненкой всегда сдаются те додатки, которые прописаны в строках, в которых произошли изменения. Соответственно, Вам нужно сдать эти додатки, только Вы в них должны указать те операции, по которым у Вас уточненка. В додатках не дублируйте все данные звитной декларации, иначе задвоит.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

00000 писав:Добрый день)
нужна консультация в следующей ситуации
в декларации за февраль 2016 я не сделала дод.1 (было две корректировки сумма НДС 1-1100,50; 2-250,00)
из-за этого соответствено "обсяги постачання" больше чем на самом деле
после отправки этой декларации вылезла "сума перевищення ПЗ" - 1020,00
Вообще не пойму откуда такая цифра(
и как правильно составить уточненку, чтоб показать эти корректировки?
или вообще что делать, куда бежать, к кому обращаться?((((

Сумма превышения странная.... Вы больше ничего в этой декларации не потеряли? В уточненку в столбик 4 переносите все данные из звитной декларации, в столбик 5 ставите данные, которые должны были бы быть на самом деле. На сколько я Вас поняла, то в столбике 5 у Вас должен будет появится рядок 7, а в столбике 6 - разница. Также к декларации сдаете уточняющий Дод. 1. И если по итогам декларации у Вас переплата, то она повиснет на карточке и в СЭА не отобразится.

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Добрий день . Прошу допомоги. Ситуація така, в березні місяці після здачі декларації подала уточнення за березень 16 року( не затянулось коригування, а я шляпа не перевірила) . Після здачі уточнення побачила знов помилку, і відразу подала знов уточнення (дура). Сьогодні позвонила інспектор і повідомила , що вийшло задвоєння. Що робити? Дякую всім хто відгукнеться.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Діна 1977 писав:Добрий день . Прошу допомоги. Ситуація така, в березні місяці після здачі декларації подала уточнення за березень 16 року( не затянулось коригування, а я шляпа не перевірила) . Після здачі уточнення побачила знов помилку, і відразу подала знов уточнення (дура). Сьогодні позвонила інспектор і повідомила , що вийшло задвоєння. Що робити? Дякую всім хто відгукнеться.
Без цифр и двух уточненок сложно будет помочь. Что именно у Вас задвоило? Додатки? Или просто Вы подали не уточненку на уточненку, а вторую уточненку на звитну декларацию? И что с начислением у Вас получилось по итогу? В кабинете смотрели?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Sniper писав:
Діна 1977 писав:Добрий день . Прошу допомоги. Ситуація така, в березні місяці після здачі декларації подала уточнення за березень 16 року( не затянулось коригування, а я шляпа не перевірила) . Після здачі уточнення побачила знов помилку, і відразу подала знов уточнення (дура). Сьогодні позвонила інспектор і повідомила , що вийшло задвоєння. Що робити? Дякую всім хто відгукнеться.
Без цифр и двух уточненок сложно будет помочь. Что именно у Вас задвоило? Додатки? Или просто Вы подали не уточненку на уточненку, а вторую уточненку на звитну декларацию? И что с начислением у Вас получилось по итогу? В кабинете смотрели?
В звітній декларації не затянула коригування кредиту, побачила після 20 числа. Подала уточнення на цю декларацію: 1.1 в кол.А поставила суму ПДВ
10.1 кол.А також сума ПДВ
12. кол.А поставила суму ПДВ(коригування).
Потім на це уточнення в цей же день подала знов уточнення: 1.1. кол.А сума зобов'язання без ПДВ
1.1. кол Б сума ПДВ
10.1 кол.А сума кредиту без ПДВ
10.1 кол.Б сума ПДВ
12.кол А сума без ПДВ (коригування)
кол.Б сума ПДВ
І получилось , що коли я подала ці два уточнення то я задвоїла строчку 18 і 18.1 ( сплата до бюджету). Потрібно було доплатити всього 366,00 грн, а тепер 732 грн. Ось така халепа.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”