Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Myami
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 14 лютого 2015, 08:27
Подякували: 304 рази

Повідомлення Myami »

Moneymaker писав:
ЗаИр писав:Добрый день. Подскажите, если в феврале у нас был ндс к уплате, он перекрылся полностью частью минуса за январь. Выходит за февраль я не перечисляю ничего на счет, то есть не плачу, ведь строки 25.1 и 25 = 0?
Остальная часть минуса пошла в Д2 как увелечение регистрации НН. Когда и как я узнаю о том что этот минус проверили и мне зачислили?
Ну наконец то кто то задумывается а что же будет дальше, а я уже устала по всем форумам писать..позвоню еще с 2х часов на горячую линию может там ответят. пока я поняла так:
Согласно Постановы КМУ №569 от 16.10.14 п. 9-1 последние 2 абзаца: ".... ДФС після проведення камеральної перевірки зазначеної податкової декларації автоматично збільшує суму податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, на відповідну суму та на запит платника податку інформує його про суму збільшення шляхом надсилання електронного повідомлення. Сума такого збільшення відображається платником податку у складі податкового кредиту податкової декларації за звітний (податковий) період, в якому воно здійснене."
По п. 200.10 НКУ камералка деки НДС проводится втечении 30 дней, которые настают за предельным сроком получения фискалами деки. Т.е. дека за февраль подаётся до 20 марта. Еще до 19.04 они проводят камералку, т.е. сумму регистрации (если они её подтвердят) они увеличат как минимум в апреле, соответственно если я в деке за февраль показываю суммы в п. а) додатка 2 на увеличение регистрационной суммы (потому что иначе в раздел 3 декларации не попадает отрицательное значение сформированное до 01.02), то эту сумму я в декларации за март по ходу не учту...
Вот и мне интересно сможем ли мы учесть минус в март.декларации. Подозреваю что нет, поэтому предупредила дира об увеличении закупки.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

ИРИНА_ОК писав:
fin_o писав:
мюсля писав: у меня тоже есть такие расходы. никогда ни в прибыли ни в отчетности по НДС не показывли. Теперь призадумалась, если БУ=НУ для прибыли, я буду эти расходы по прибыли показывать, наверное надо и в 14.1 деки НДС начинать показывать#search# А если заполнять 14.1 - это просто информативно, да?
пока да. А потом еще и головная боль будет с НО по этим строкам.
А может лучше показать в строке10,1 и одновременно увеличить НО (н/н с кодом 13). Тогда и "овцы целы и волки сыты"
В январе я делала именно так. Показала в строку 10.1 и сделала НО. Потом проанализировала ПКУ и поняла, что так будет с 1 июля. Потому в феврале сделала с 14.1.

Аватар користувача
fin_o
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1819
З нами з: 27 червня 2013, 14:23
Дякував (ла): 796 разів
Подякували: 699 разів

Повідомлення fin_o »

1рина писав:
fin_o писав:
1рина писав:У вас здесь такие глобальные вопросы обсуждаются, но я все-таки хочу втиснуться с пустяшным вопросом: у меня есть операции, которые не предназначены для их использования в хоз.деятельности, хотя можно подвести под хоз.деятельность, но директор просит не включать в Декларации ни по НДС, ни по прибыли. До меня бухгалтер нигде не показывала в налоговом учете, только в бухучете, но эта операция имеет постоянный характер, ежемесячно регистрируют НН на наше предприятие. Включать эту сумму в Декларацию по НДС в стр.14.1 или игнорировать как будто ее нет? Сумма НДС порядка 10-15 грн.
Я показываю строку 14.1. Ведь с 1 июля все зарегистрированные входящие НН будут попадать в дебет, и нужно будет на эту сумму (которые не предназначены для их использования в хоз.деятельности) последним днем месяца делать себе НО с кодом 400000000000.

Я уже сдала за февраль без строки 14.1, но потом задумалась, т.к. еще раз проанализировала вытяг с системы эл.админ.НДС: куда уйдут мои 11,60 грн. НДС за февраль? А это я упустила, т.е. нигде не вычитала: "нужно будет на эту сумму (которые не предназначены для их использования в хоз.деятельности) последним днем месяца делать себе НО с кодом 400000000000". Ткните меня в эту инфу.
с 01.07.2015

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної
N 957, 22.09.2014, Наказ, Міністерство фінансів України


9. Податкові накладні, особливості заповнення яких викладені в пунктах 12, 13, 20 цього Порядку, реєструються в Єдиному реєстрі податкових накладних та не видаються отримувачу (покупцю) товарів/послуг.
У верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається тип причини:


13 - Використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг не в господарській діяльності;



У разі складання податкової накладної за операціями з постачання товарів/послуг у межах балансу платника податку для невиробничого використання; використання товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, в операціях, які не є об'єктом оподаткування або звільняються від оподаткування; використання виробничих або невиробничих засобів, інших товарів/послуг, за якими суми податку на додану вартість попередньо були включені до податкового кредиту, не в господарській діяльності; визначення при анулюванні реєстрації платника податку податкових зобов'язань за товарами/послугами, необоротними активами, суми податку за якими були включені до складу податкового кредиту та не були використані в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності; ліквідації основних засобів за самостійним рішенням платника податку; переведення виробничих основних засобів до складу невиробничих; здійснення операцій з постачання товарів/послуг у рахунок оплати праці фізичних осіб, які перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядку "Індивідуальний податковий номер покупця" відображається умовний ІПН "400000000000", а в інших рядках, відведених для заповнення даних покупця, платник зазначає власні дані.

Податковий кодекс України
N 2755-VI, 02.12.2010, Кодекс України, Верховна Рада України


198.5. Платник податку зобов'язаний нарахувати податкові зобов'язання виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу та скласти не пізніше останнього дня звітного (податкового) періоду і зареєструвати в Єдиному реєстрі податкових накладних в терміни, встановлені цим Кодексом для такої реєстрації, відповідні податкові накладні за товарами/послугами, необоротними активами, під час придбання або виготовлення яких суми податку були включені до складу податкового кредиту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи призначаються для їх використання починають використовуватися:
( Абзац перший пункту 198.5 статті 198 із змінами, внесеними згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014 )
а) в операціях, що не є об’єктом оподаткування відповідно до статті 196 цього Кодексу (крім випадків проведення операцій, передбачених підпунктом 196.1.7 пункту 196.1 статті 196 цього Кодексу);
( Підпункт "а" пункту 198.5 статті 198 із змінами, внесеними згідно із Законом № 657-VII від 24.10.2013 )
б) в операціях, звільнених від оподаткування відповідно до статті 197, підрозділу 2 розділу XX цього Кодексу, міжнародних договорів (угод) (крім випадків проведення операцій, передбачених підпунктом 197.1.28 пункту 197.1 статті 197 цього Кодексу);
( Підпункт "б" пункту 198.5 статті 198 із змінами, внесеними згідно із Законом № 657-VII від 24.10.2013 )
в) в операціях, що здійснюються платником податку в межах балансу платника податку, у тому числі передача для невиробничого використання, переведення виробничих необоротних активів до складу невиробничих необоротних активів;
г) в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку.
Платник податку може включити на підставі бухгалтерської довідки до податкового кредиту виходячи з бази оподаткування, визначеної відповідно до пункту 189.1 статті 189 цього Кодексу, суми податку, сплачені (нараховані) у вартості товарів/послуг, необоротних активів, що не були включені до складу податкового кредиту при придбанні або виготовленні таких товарів/послуг, необоротних активів, та/або з яких були визначені податкові зобов'язання відповідно до цього пункту, у разі якщо такі товари/послуги, необоротні активи починають використовуватися в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності, у тому числі переведення невиробничих необоротних активів до складу виробничих необоротних активів.
З метою застосування цього пункту податкові зобов'язання і податковий кредит визначаються на дату початку фактичного використання товарів/послуг, необоротних активів, визначену в первинних документах, складених відповідно до Закону України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" .
( Пункт 198.5 статті 198 в редакції Законів № 3609-VI від 07.07.2011 , № 4834-VI від 24.05.2012 )
198.6. Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.


ВикторияГ
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 березня 2015, 15:38

Повідомлення ВикторияГ »

Прошу вашей помощи! В Декларацию по НДС за январь месяц включили в налоговый кредит накладные за ноябрь и декабрь 2014г. (Без них было бы к оплате) Получилось отрицательное значение -81 тыс. В марте в подали уточненки за январь, ноябрь,декабрь. Получилась переплата 10 тыс на лицевом счете и отрицательное значение января 71 тыс.
Что переносим в Декларацию за февраль ? -81 ,или -71 , или ничего?

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

fin_o писав:
мюсля писав:
fin_o писав: Я показываю строку 14.1. Ведь с 1 июля все зарегистрированные входящие НН будут попадать в дебет, и нужно будет на эту сумму (которые не предназначены для их использования в хоз.деятельности) последним днем месяца делать себе НО с кодом 400000000000.
у меня тоже есть такие расходы. никогда ни в прибыли ни в отчетности по НДС не показывли. Теперь призадумалась, если БУ=НУ для прибыли, я буду эти расходы по прибыли показывать, наверное надо и в 14.1 деки НДС начинать показывать#search# А если заполнять 14.1 - это просто информативно, да?
пока да. А потом еще и головная боль будет с НО по этим строкам.
вот блин..пересдавать деку или нет?#wall#

Александр240791
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 188
З нами з: 19 травня 2014, 11:58
Дякував (ла): 53 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Александр240791 »

какая цифра ставится в дополнительное окошко рядка 22.1, а какая в основной рядок???? не могу разобраться, помогите пожалуйста...

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 904
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

#wall# #wall# #wall# а яка ж сума ставиться в колонку "а" додатка 2 ????? Така ж як в рядку 26, та 31 декларації????

julia-716
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 02 липня 2014, 18:45
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення julia-716 »

Александр240791 писав:какая цифра ставится в дополнительное окошко рядка 22.1, а какая в основной рядок???? не могу разобраться, помогите пожалуйста...

Посмотрите по ссылке, там 18 страниц комментариев, может там найдете ответ,



Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... ommentshdr
© Buhgalter911.com

Caramelka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 959
З нами з: 22 вересня 2013, 10:55
Дякував (ла): 859 разів
Подякували: 517 разів

Повідомлення Caramelka »

julia-716 писав:
Александр240791 писав:какая цифра ставится в дополнительное окошко рядка 22.1, а какая в основной рядок???? не могу разобраться, помогите пожалуйста...

Посмотрите по ссылке, там 18 страниц комментариев, может там найдете ответ,



Источник: http://buhgalter911.com/ShowArticle.asp ... ommentshdr
© Buhgalter911.com
Cпасибо. Почитала коменты. Особенно "лучше заполнить строку 22.1 деки, чем 23.1 22.1 подвергается аудиторской проверкой, а 23.1 камеральной"

По вытягу, по выданным (строка 6)не идет ровно на возраты. Они их не учитывают в Вытяге? #help# #rtfm#

sllena19
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 12 грудня 2012, 01:41
Дякував (ла): 204 рази
Подякували: 14 разів

Повідомлення sllena19 »

Подскажите, правильно ли включать в стр. 11.1:
- аренда офиса у ФОПа (не плат)
- РКО
- приобретение ПО
Спасибо

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”