Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Простодаша писав:Не подала строку 9.1 на сколько это важная строка?Если не подаш будет 170 штрафа,или дека не действительна?
Аналогично, и только сейчас заметила. Не знаю, что и делать. Сидеть тихонько. Медок автоматом не разнес, вот и проморгала.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14253
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40707 разів

Повідомлення ar4ik »

Тюша писав:
Простодаша писав:Не подала строку 9.1 на сколько это важная строка?Если не подаш будет 170 штрафа,или дека не действительна?
Аналогично, и только сейчас заметила. Не знаю, что и делать. Сидеть тихонько. Медок автоматом не разнес, вот и проморгала.
Я тоже проморгала- спешила сдать до того, как сервер повиснет, но сегодня сдала уточнёнку, т.к. почитала, что эти суммы будут в дальнейшем попадать в расчёт формулы и решила не рисковать- х/з, что кому в голову взбредёт #blush#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

ar4ik писав:
Тюша писав:
Простодаша писав:Не подала строку 9.1 на сколько это важная строка?Если не подаш будет 170 штрафа,или дека не действительна?
Аналогично, и только сейчас заметила. Не знаю, что и делать. Сидеть тихонько. Медок автоматом не разнес, вот и проморгала.
Я тоже проморгала- спешила сдать до того, как сервер повиснет, но сегодня сдала уточнёнку, т.к. почитала, что эти суммы будут в дальнейшем попадать в расчёт формулы и решила не рисковать- х/з, что кому в голову взбредёт #blush#
Это, как вариант, но я терпеть не могу УР. Пока посижу тихонько, посмотрю на развитие событий, а "0" УР я еще успею отослать.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Простодаша писав:Не подала строку 9.1 на сколько это важная строка?Если не подаш будет 170 штрафа,или дека не действительна?
Подайте уточненку...

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Тюша писав:
Простодаша писав:Не подала строку 9.1 на сколько это важная строка?Если не подаш будет 170 штрафа,или дека не действительна?
Аналогично, и только сейчас заметила. Не знаю, что и делать. Сидеть тихонько. Медок автоматом не разнес, вот и проморгала.
Лучше подать уточненку.

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

В Дод.2 в таблице 1 "Звітний податковий період" для переноса остатков, которые были задекларированы в стр.23.2, какой период Вы брали ?
Я перенесла отчетный период в котором возникло отрицательное значение, а не в котором подавала на возмещение.
Например : за 01.2014 появилось отриц. значение стр.19 деки, в 02.2014 подала на возмещение в счет буд. периодов стр.23.2., в Додатке 2 (новое деки) отразила остатки по периоду 01.2014.
Прочитав письмо № 7795/7/...... п.3 абз.4 " У графі 1 таблиці 1 (Д2) до декларації вказується звітний (податковий) період, у якому виникла сума від'ємного значення, яка відповідає категорії такої суми, зазначеній у графах 2 - 5 додатка 2(Д2) до декларації."- решила, что указывать нужно именно сумму с старого Додатка 2, т.е сумму именного тогда когда возникло отрицательное значение, а не когда было задекларировано.
Сейчас у меня была проверка по другому периоду, проверяющий сказал, что видел сданную мной декларацию и я не верно отразила период.
Звонила на пульс, мне ответили " Нужно указывать отрицательное значение, в периоде возникновения".
И теперь у меня каша, ведь в графе 1 Табл.1 Додатка 2 четко написано " Звітний податковий період, у якому виникла сума від'ємного значення", в графе 4 "суми задекларовані до бюджетного відшкодування в рахунок зменшення податкових зобов'язань з податку наступних звітних ......"

Svetmay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 березня 2015, 11:57
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Svetmay »

Прочитав письмо № 7795/7/...... п.3 абз.4 " У графі 1 таблиці 1 (Д2) до декларації вказується звітний (податковий) період, у якому виникла сума від'ємного значення, яка відповідає категорії такої суми, зазначеній у графах 2 - 5 додатка 2(Д2) до декларації."
Ольга24, здесь ключевые сова "яка відповідає категорії такої суми, зазначеній у графах 2 - 5 додатка 2(Д2) до декларації"
Т.е. если заполняем графу, относящуюся к строке 24, берем период, в котором возникло отрицательное значение.
Если заполняем графы, относящиеся к возмещению, берем период декларирования возмещения.

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Svetmay писав:
Прочитав письмо № 7795/7/...... п.3 абз.4 " У графі 1 таблиці 1 (Д2) до декларації вказується звітний (податковий) період, у якому виникла сума від'ємного значення, яка відповідає категорії такої суми, зазначеній у графах 2 - 5 додатка 2(Д2) до декларації."
Ольга24, здесь ключевые сова "яка відповідає категорії такої суми, зазначеній у графах 2 - 5 додатка 2(Д2) до декларації"
Т.е. если заполняем графу, относящуюся к строке 24, берем период, в котором возникло отрицательное значение.
Если заполняем графы, относящиеся к возмещению, берем период декларирования возмещения.

Хорошо, а вот ещё
" непогашений станом на 01.02.2015 року залишок суми, яка була задекларована до бюджетного відшкодування в рахунок зменшення податкових зобов’язань з податку на додану вартість наступних звітних (податкових) періодів у тій її частині, яка виникла у листопаді 2014 року, повинна бути вказана в графі 4 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за лютий 2015 року у наступному рядку після (нижче) суми, яка була задекларована в грудні 2014 року, а в графі 1 рядка, в якому вказана ця сума, зазначається звітний період "листопад 2014 року" у форматі "11.2014" " ;

" Для коректного заповнення сум, які вказуються в графах 4 та 5 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації, платникам податку доцільно до дати подання такої декларації звернутися до контролюючого органу, в якому такий платник податків перебуває на обліку, для звірки залишків від’ємного значення станом на 01.02.2015 у розрізі податкових періодів їх виникнення. "

И еще если обратить внимание на название графы 1 (табл. 1 (Додатка 2) - "Звітний (податковий) період, у якому виникла сума від'ємного значення"

Я считаю нужно указывать именно период возникновения суммы отрицательного значения.

Svetmay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 березня 2015, 11:57
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Svetmay »

Я сверялась со своими налоговыми именно в разрезе налоговых периодов.
У них числится так, как я написала выше.

Добавлю.
У меня на лицевом счете не только суммы, заявленные по строке 23.2. Есть и по результатам проверки.
Такие суммы также числятся не месяцем решения ГНИ, а периодами, в которых проверкой выявлено занижение бюджетного возмещения.

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

Svetmay писав:Я сверялась со своими налоговыми именно в разрезе налоговых периодов.
У них числится так, как я написала выше.
Я тоже сверялась, у них числилась так как Вы пишите.
В начале мне мой инспектор сказала ставить именно период возникновения отриц. значения, даже посоветовала поднять старый Дод.2.
Но в письме четко указано, что нужно указывать именно период возникновения отриц. значения.
Просто все как всегда, написали бред, нужно было написать так :
" У графах 2 – 3 додатка 2 (Д2) до декларації, у графі 1 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації вказується звітний (податковий) період, у якому виникла сума від'ємного значення.
У графах 4 – 5 додатка 2 (Д2) до декларації, у графі 1 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації вказується звітний (податковий) період, у якому було задекларовано від'ємне значення."

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”