Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Мария****
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 25 квітня 2013, 05:21
Дякував (ла): 129 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Мария**** »

Серега писав:
Любознательная писав: Если получите РАЗРЕШЕНИЕ в марте...
В программе "Податкова звітність" (OPZ) уже появилось:
2. З метою виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість"додано наступні форми:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ";
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних".
ну да, если получу.
А узнать об этом можно отправив формы которые вы привели из ОПЗ - дней так через 10 не раньше да?

а кроме как в ЗАЯВЛЕНИИ и самом Д2 в графах 2,6,14 и деке стр.26, 31 больще нигде "заявленная" сумма недоиспользованного 20.2 января не должна отражаться в февральской деке?
Интересно, кто-нибудь получил уже такое разрешение по итогам декларации за февраль? Если есть такие счастливцы отзовитесь, пожалуйста. Очень интересно, как быстро вам дали согласие.

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Ольга24,
а я цей текст розумію зовсім по-іншому. Але взагалі питання спірне. Тепер на рахунок перевірок. Раніше, коли заявлялось 23.1 і 23.2 (а до цього 25) - то в наказах на проведення перевірок завжди зазначалось крім періоду коли заявлялось БВ ще й періоди виникнення відємного значення (які зазначались в додатку 2). І якщо в додатку 2 зазначався період, а при перевірці якщо виявляли що в даному періоді взагалі не було відємного значення - просто тупо знімали БВ (були такі випадки, ніхто навіть слухати не хотів що це помилка в додатку 2, так як інспекторів що ходять по виїзних перевірках питання заповнення додатка 2 не цікавлять )))).
Тепер, коли Ви в деці за лютий 2015 року ставите всі ці суми в додатку в графу 12 і 13 і навпроти зазначаєте умовно період 10.2014 року. Я вважаю що в наказі на перевірку мають зазначити період лютий 2015 та 10.2014 року (і податкова має перевіряти лише ці періоди-це по Ваших даних). А реально Вам же потрібно перевіряти періоди коли виникло відємне значення... Хоча, в принципі, вцілому не зрозуміло як податкова буде проводити перевірки тих сум що вже були заявлені в 23.2, а зараз перезаявляються на р/р.
І ще одне, як на мене, логічнно що повинний бути якийсь єдиний принцип заповнення додатка. Для мене не логічно що в одній графі ми заповнюємо періоди виникнення, а в іншій періоди декларування, якщо все це стосується відємного значення. Має бути один підхід.
Коли обговорювався проект нової деки, я задавала питання розробникам конкретно по цьому пункту (а саме по зазначені періоду навпроти бюджетки в майбутні), відповіді не дали...
Я вважаю, що доказати свою правоту під час перевірки можна в будь-якому випадку (але схиляюсь до варіанту періодів коли виникло відємне - мені так логічніше....)

natalka)
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 17 січня 2015, 13:59
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 85 разів

Повідомлення natalka) »

Мария**** писав: Интересно, кто-нибудь получил уже такое разрешение по итогам декларации за февраль? Если есть такие счастливцы отзовитесь, пожалуйста. Очень интересно, как быстро вам дали согласие.
Про що Ви говорите? тиждень тільки після подачі деки пройшов :)
В них "податковий блок" працює через день, прості працівники ДФС ще навіть не розуміють як їм ці перевірки проводити...

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

natalka) писав:Ольга24,
а я цей текст розумію зовсім по-іншому. Але взагалі питання спірне. Тепер на рахунок перевірок. Раніше, коли заявлялось 23.1 і 23.2 (а до цього 25) - то в наказах на проведення перевірок завжди зазначалось крім періоду коли заявлялось БВ ще й періоди виникнення відємного значення (які зазначались в додатку 2). І якщо в додатку 2 зазначався період, а при перевірці якщо виявляли що в даному періоді взагалі не було відємного значення - просто тупо знімали БВ (були такі випадки, ніхто навіть слухати не хотів що це помилка в додатку 2, так як інспекторів що ходять по виїзних перевірках питання заповнення додатка 2 не цікавлять )))).
Тепер, коли Ви в деці за лютий 2015 року ставите всі ці суми в додатку в графу 12 і 13 і навпроти зазначаєте умовно період 10.2014 року. Я вважаю що в наказі на перевірку мають зазначити період лютий 2015 та 10.2014 року (і податкова має перевіряти лише ці періоди-це по Ваших даних). А реально Вам же потрібно перевіряти періоди коли виникло відємне значення... Хоча, в принципі, вцілому не зрозуміло як податкова буде проводити перевірки тих сум що вже були заявлені в 23.2, а зараз перезаявляються на р/р.
І ще одне, як на мене, логічнно що повинний бути якийсь єдиний принцип заповнення додатка. Для мене не логічно що в одній графі ми заповнюємо періоди виникнення, а в іншій періоди декларування, якщо все це стосується відємного значення. Має бути один підхід.
Коли обговорювався проект нової деки, я задавала питання розробникам конкретно по цьому пункту (а саме по зазначені періоду навпроти бюджетки в майбутні), відповіді не дали...
Я вважаю, що доказати свою правоту під час перевірки можна в будь-якому випадку (але схиляюсь до варіанту періодів коли виникло відємне - мені так логічніше....)
Я когда сдавала деку тоже была уверенна, что нужно указывать именно период возникновения отриц. значения (при этом подняла старые Дод.2).
У меня даже в голове не могло уложиться, что нужно ставить строку 23.2., никакой логики. Додаток2 всегда заполнялся по периоду возникновения отрицательного значения, т.е тогда когда был ряд 19. Да и название самой графы "звітний період, у якому виникла сума від'ємного значення".
А сейчас уже засомневалась.
Согласна с Вами, порядок заполнения Дод.2 должен быть идентичным, что для заполнения остатков стр.20.2, остатков стр.24, так и остатков 23.2,23.1.
По сути мы сейчас должны передекларировать свои остатки.
Но пересдавать все равно нужно, графа 4 и 5 Дод.2 новой деки заполняется по возникновению именно задекларированной суммы в 23.2 (старой деки).

Простодаша
Гений
Гений
Повідомлень: 407
З нами з: 22 вересня 2013, 20:03
Дякував (ла): 95 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Простодаша »

Девочки Вопрос как включить в мартовскую деку кредит по НЕПРАВИЛЬНЫМ накладным т.е. с ошибками в феврале права не имела поэтому не включила как быть в марте сказали как-то через дод. 1 но по кректирующей у меня 0 менялась только шапка

ksy-m
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 31 липня 2014, 14:51
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ksy-m »

Мария**** писав:
Серега писав:
Любознательная писав: Если получите РАЗРЕШЕНИЕ в марте...
В программе "Податкова звітність" (OPZ) уже появилось:
2. З метою виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість"додано наступні форми:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ";
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних".
ну да, если получу.
А узнать об этом можно отправив формы которые вы привели из ОПЗ - дней так через 10 не раньше да?

а кроме как в ЗАЯВЛЕНИИ и самом Д2 в графах 2,6,14 и деке стр.26, 31 больще нигде "заявленная" сумма недоиспользованного 20.2 января не должна отражаться в февральской деке?
Интересно, кто-нибудь получил уже такое разрешение по итогам декларации за февраль? Если есть такие счастливцы отзовитесь, пожалуйста. Очень интересно, как быстро вам дали согласие.
J1301301 В Сонате и в Медке ещё нет данной формы
отправила запрос J 1301201 и получила такие данные
гр.2= -40000,00
гр.3=90000,00
гр.6=290000,00
я так понимаю гр.6-гр.3=гр.2, т.е. 290000-90000=200000- гр.2 40000=160000 - это как раз и есть та сумма которую я заявляла на увеличение регистрационной суммы в февральской декларации. Как думаете можно считать, что разрешение получено?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Мария**** писав:
Серега писав:
Любознательная писав: Если получите РАЗРЕШЕНИЕ в марте...
В программе "Податкова звітність" (OPZ) уже появилось:
2. З метою виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №569 "Деякі питання електронного адміністрування податку на додану вартість"додано наступні форми:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ";
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних".
ну да, если получу.
А узнать об этом можно отправив формы которые вы привели из ОПЗ - дней так через 10 не раньше да?

а кроме как в ЗАЯВЛЕНИИ и самом Д2 в графах 2,6,14 и деке стр.26, 31 больще нигде "заявленная" сумма недоиспользованного 20.2 января не должна отражаться в февральской деке?
Интересно, кто-нибудь получил уже такое разрешение по итогам декларации за февраль? Если есть такие счастливцы отзовитесь, пожалуйста. Очень интересно, как быстро вам дали согласие.
Вчера утром отправила запрос.


Получила ответ Звіт отриманий інспектором. Це підтверджено квитанцією №1.
Після цього буде проведена перевірка звіту на коректність заповнення

Запит на отримання інформації щодо суми збільшення , на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних , за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ

ДОКУМЕНТ ЗБЕРЕЖЕНО НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РІВНІ З ЗАУВАЖЕННЯМИ. Через певний час подбайте про прийом квитанції №2 щодо результатів перевірки та прийняття/неприйняття Вашого електронного звiту на районному рівні.
Попередження - закінчення подання форми - 28.02.2015

Квитанции № 2 до сих пор нет. Удивило Попередження - закінчення подання форми - 28.02.2015

Svetmay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 березня 2015, 11:57
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Svetmay »

cometa, какая у Вас программа?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Svetmay писав:cometa, какая у Вас программа?
На этом предприятии IFin. В МЕДке еще нет.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3157
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2387 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Простодаша писав:Девочки Вопрос как включить в мартовскую деку кредит по НЕПРАВИЛЬНЫМ накладным т.е. с ошибками в феврале права не имела поэтому не включила как быть в марте сказали как-то через дод. 1 но по кректирующей у меня 0 менялась только шапка
Аналогично
В феврале получил ПН с ошибкой в обязат. реквизите. Не учитывал в Деке за февраль
В марте поставщик сделал Дод.2, исправил ошибку
Как теперь
1. отразить в мартовской Деке
2. сдавать УР за февраль ???

Мне кажется 1-й вариант, т.к. в феврале ПН не была полноценой
но сейчас ни в чем не уверен.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”