Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

я формувала Запит про стан рахунку 31/03 і 01/04
старий мінус з дод 2 попав в витяг 01/04 і відобразилося заявлене відшкодування на рахунок

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

svitlass писав:я формувала Запит про стан рахунку 31/03 і 01/04
старий мінус з дод 2 попав в витяг 01/04 і відобразилося заявлене відшкодування на рахунок
и как теперь быть с:
Таким чином, перший раз графа 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації може бути заповнена тільки у таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року (якщо збільшення реєстраційної суми відбудеться у березні 2015 року) та наступних звітних періодах.

Своим минусом мы воспользуемся в апреле???#swoon#

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

мюсля писав:
и как теперь быть с:
Таким чином, перший раз графа 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації може бути заповнена тільки у таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року (якщо збільшення реєстраційної суми відбудеться у березні 2015 року) та наступних звітних періодах.

Своим минусом мы воспользуемся в апреле???#swoon#
гр7 за лютий не заповнювала - перенесла в гр.14, але відобразила зверху - відповідно п.33 підр 2 а)
як мені пояснювали аудитори, в лютому ми заявляємо вибір цієї суми на збільшення реєстраційної суми, потім ДФС її підтверджує (і я розумію, що якщо я бачу її в витязі, то її підтвердили) , а деці за березень переношу в гр.7 і відповідно в 20.2 і там вона в мене крутиться а 4 розділ в наступних місяцях вже не заповнюю

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

svitlass писав:
мюсля писав:
и как теперь быть с:
Таким чином, перший раз графа 7 таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації може бути заповнена тільки у таблиці 1 додатка 2 (Д2) до декларації за березень 2015 року (якщо збільшення реєстраційної суми відбудеться у березні 2015 року) та наступних звітних періодах.

Своим минусом мы воспользуемся в апреле???#swoon#
гр7 за лютий не заповнювала - перенесла в гр.14, але відобразила зверху - відповідно п.33 підр 2 а)
як мені пояснювали аудитори, в лютому ми заявляємо вибір цієї суми на збільшення реєстраційної суми, потім ДФС її підтверджує (і я розумію, що якщо я бачу її в витязі, то її підтвердили) , а деці за березень переношу в гр.7 і відповідно в 20.2 і там вона в мене крутиться а 4 розділ в наступних місяцях вже не заповнюю
да, я тоже так-же все заполнила за февраль, но если в вытяге появилась эта сумма в АПРЕЛЕ, то в дод.2 гр.7 МАРТА не можем ее внести?????

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

мюсля писав:да, я тоже так-же все заполнила за февраль, но если в вытяге появилась эта сумма в АПРЕЛЕ, то в дод.2 гр.7 МАРТА не можем ее внести?????
ні, я буду заповнювати(хоч до кінця й не розумію), щоб позбутися цих сум в дод 2 і розділу 4 деки
з гр.7 суми попадають в 20.2 і при від'ємній декларації - в 24, а в наступних в 20.1 і т.д.
а при позитивних деклараціях на цю суму відповідно буде зменшуватися р.25
принаймні я так бачу
чому попало в квітні
? можливо через технічні проблем
але збільшення реєстраційної суми - це ще не використання старого мінуса

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Валенитна писав:Подскажите, пожалуйста, подала в марте уточненку за январь с ранее не включенной в НК налоговой накладной. В деке за март эта сумма попадает в дод 2 кол 11, 12, 14. Можно как-то эту сумму вытащить в раздел 3, чтобы использовать налоговый кредит?
В мартовской таблице 1 Додатка 2 отражаете в графе 11 и 14.
При этом заполняете вверху Заявку прописью под букву "а".
В мартовской декларации в разделе 4 заполняете строки 29 и 31.
После сдачи декларации за март делаете Запрос:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ"

Когда получите ответ на него:
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних"
то в том месяце в графе 7 таблицы 1 Додатка 2 будет отражена эта цифра и в разделе 4 Декларации будут заполнены строки 26 и 27, и соответственно строка 20.2 раздела 3.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Любознательная писав:
Валенитна писав:Подскажите, пожалуйста, подала в марте уточненку за январь с ранее не включенной в НК налоговой накладной. В деке за март эта сумма попадает в дод 2 кол 11, 12, 14. Можно как-то эту сумму вытащить в раздел 3, чтобы использовать налоговый кредит?
В мартовской таблице 1 Додатка 2 отражаете в графе 11 и 14.
При этом заполняете вверху Заявку прописью под букву "а".
В мартовской декларации в разделе 4 заполняете строки 29 и 31.
После сдачи декларации за март делаете Запрос:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ"

Когда получите ответ на него:
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних"
то в том месяце в графе 7 таблицы 1 Додатка 2 будет отражена эта цифра и в разделе 4 Декларации будут заполнены строки 26 и 27, и соответственно строка 20.2 раздела 3.
аааа, надо дождаться обновления Медка с этим новым запытом и тогда можно будет по нему определить в каком периоде произошло увеличение?

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Financier писав:
Валенитна писав:Подскажите, пожалуйста, подала в марте уточненку за январь с ранее не включенной в НК налоговой накладной. В деке за март эта сумма попадает в дод 2 кол 11, 12, 14. Можно как-то эту сумму вытащить в раздел 3, чтобы использовать налоговый кредит?
Коллеги, у меня почти аналогичный вопрос. В марте мною был подан УР за январь с заполнением строк 19=22=23=23.3=24.
В мартовской декларации формируется строка 18=25=25.1. Заполняю Д2, таблицу 1, графу 11 и 14 и в IV разделе декларации отношу в строки 29 и 31, правильно?

Потом в апрельской декларации сумма из 31 строчки переносится в 26 строчку. В 26 строке я могу накапливать свой НК, и при случае пользоваться им через Д2 графу 7 (безусловно при условии, что ДФС даст разрешение мне на ув. регистрационной суммы)?
Технологию отображения Вы понимаете правильно...

Inna49
Гений
Гений
Повідомлень: 404
З нами з: 31 січня 2012, 01:10
Дякував (ла): 393 рази
Подякували: 139 разів

Повідомлення Inna49 »

мюсля писав:
Любознательная писав:
Валенитна писав:Подскажите, пожалуйста, подала в марте уточненку за январь с ранее не включенной в НК налоговой накладной. В деке за март эта сумма попадает в дод 2 кол 11, 12, 14. Можно как-то эту сумму вытащить в раздел 3, чтобы использовать налоговый кредит?
В мартовской таблице 1 Додатка 2 отражаете в графе 11 и 14.
При этом заполняете вверху Заявку прописью под букву "а".
В мартовской декларации в разделе 4 заполняете строки 29 и 31.
После сдачи декларации за март делаете Запрос:
F/J1301301 - "Запит на отримання інформації щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (∑Накл), за рахунок сум від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів до 1 лютого 2015 року, що були задекларовані платником у додатку 2 до декларації з ПДВ"

Когда получите ответ на него:
F/J1401301 - "Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ щодо суми збільшення, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних"
то в том месяце в графе 7 таблицы 1 Додатка 2 будет отражена эта цифра и в разделе 4 Декларации будут заполнены строки 26 и 27, и соответственно строка 20.2 раздела 3.
аааа, надо дождаться обновления Медка с этим новым запытом и тогда можно будет по нему определить в каком периоде произошло увеличение?
Вы оптимистка, в АЗ+ есть такой запрос,я его отправила 25 марта и вытяг не получила,хотя моя частично заявленная сумма в дод.2 методом калькулятора отображена в графе 2 вытяга СЭА,как и у многих форумчан

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

FyDD писав:Появилась новая проблема
Есть маленькая фирма, в марте была одна входящая ПН на 200грн, и все. Сделал/отправил Деку +Д.5
Квитанція №2
Підприємство: хххххххх
Документ: J0200116 Податкова декларацiя з податку на додану вартiсть
Файл: 265600хххххххJ0200116100000000110320152656.XML
Реєстраційний номер документу: ххххххххххх
За період: Березень,2015 р.
Документ доставлено до районного рівня ДПI У РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI 01.04.2015 в 13:19:44
Підписи документа:
-перший - печатка, хххххххх "
- другий - директор, хххххххх.
Пакет не прийнято…………………..и ВСЕ , без коментариев
Державна фіскальна служба України

Кто нибудь в курсе ????
А когда отправляли?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”