Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
ksy-m
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 31 липня 2014, 14:51
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення ksy-m »

Financier писав:
ksy-m писав:После того как налоговая даст разрешение на всю сумму из стр.31 марта,затем ставите всю сумму в стр.26апреля включаете всю эту сумму через Д2 графу 7, затем в гр.27 и в гр.20.2, стр 31 апреля=0. и в майской декларации раздел 4 уже не заполняете. вся сумма минуса у вас будет учитываться в разделе3.
Огромное спасибо!

Остался только вопрос по заполняемым графам в Д2 мартовской декларации. Заполняю только графу 11 и 14? Или 12 графа должна быть заполнена?
Получается, что я своим минусом из января смогу воспользоваться только в апрельской декларации на уменьшение НО, если конечно ДФС разрешит ув. рег. сумму?

Простите за такое количество вопросов, боюсь ошибиться.
только графа 11 и 14, 12 если возмещение будете заявлять
получается только в апреле сможете воспользоваться своим минусом

Валенитна
УченикУченик
Повідомлень: 9
З нами з: 24 лютого 2015, 15:15
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Валенитна »

FyDD писав:Появилась новая проблема
Есть маленькая фирма, в марте была одна входящая ПН на 200грн, и все. Сделал/отправил Деку +Д.5
Квитанція №2
Підприємство: хххххххх
Документ: J0200116 Податкова декларацiя з податку на додану вартiсть
Файл: 265600хххххххJ0200116100000000110320152656.XML
Реєстраційний номер документу: ххххххххххх
За період: Березень,2015 р.
Документ доставлено до районного рівня ДПI У РАЙОНI ГУ ДФС У М.КИЄВI 01.04.2015 в 13:19:44
Підписи документа:
-перший - печатка, хххххххх "
- другий - директор, хххххххх.
Пакет не прийнято…………………..и ВСЕ , без коментариев
Державна фіскальна служба України

Кто нибудь в курсе ????


На линии консультации в налоговой сказали, что у них сервер обновляют. Попробуйте завтра после 10 отправить.

павелл
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 18 березня 2015, 12:15
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення павелл »

Добрий день всім. Є питання для знатоков. Маємо ВМД імпорт від 30.03.на суму умовно ПДВ 1000грн. Посилаю 02.04 запит J1301201 приходить витяг з СЕА ця сума в гр.3 відсутня ,а теоретично має там засвітитися. Думаю що ВМД електронна і автоматом має сюда попасти - нема.Питання може хтось вже с імпортом такий випадок має чи мав. Поможіть розібратися.Дякую.#smile3#

Любослава
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 6691
З нами з: 16 лютого 2011, 01:48
Дякував (ла): 11443 рази
Подякували: 8955 разів

Повідомлення Любослава »

павелл писав:Добрий день всім. Є питання для знатоков. Маємо ВМД імпорт від 30.03.на суму умовно ПДВ 1000грн.
Посилаю 02.04 запит J1301201 приходить витяг з СЕА ця сума в гр.3 відсутня ,а теоретично має там засвітитися.
Думаю що ВМД електронна і автоматом має сюда попасти - нема.Питання може хтось вже с імпортом такий випадок має чи мав. Поможіть розібратися.Дякую.#smile3#
Может быть, просто еще рано.
У меня информация в гр.3 появилась где-то через неделю.

павелл
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 18 березня 2015, 12:15
Дякував (ла): 107 разів
Подякували: 41 раз

Повідомлення павелл »

Любослава писав:
павелл писав:Добрий день всім. Є питання для знатоков. Маємо ВМД імпорт від 30.03.на суму умовно ПДВ 1000грн.
Посилаю 02.04 запит J1301201 приходить витяг з СЕА ця сума в гр.3 відсутня ,а теоретично має там засвітитися.
Думаю що ВМД електронна і автоматом має сюда попасти - нема.Питання може хтось вже с імпортом такий випадок має чи мав. Поможіть розібратися.Дякую.#smile3#
Может быть, просто еще рано.
У меня информация в гр.3 появилась где-то через неделю.
Ну добре хоч появилась взагалі,але в Декларацію буду включати, напевно так.Ще раз дякую.#thank2#

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Люлик писав:
FyDD писав:В феврале получил ПН с ошибкой в обязат. реквизите. Не учитывал в Деке за февраль
В марте поставщик сделал Дод.2, исправил ошибку
Как теперь
1. отразить в мартовской Деке
2. сдавать УР за февраль ???

Мне кажется 1-й вариант, т.к. в феврале ПН не была полноценой
но сейчас ни в чем не уверен.
я склоняюсь к УР, т.е в УР отражаете не верную НН за февраль, а в марте показываете РК к НН
Склоняєтесь до порушення ?)) Подаючи уточнюючу який результат ? включення податкової накладної в кредит звітного періода лютий на який Ви не маєте право....

marina_g
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 03 лютого 2015, 12:12
Дякував (ла): 11 разів

Повідомлення marina_g »

Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як правильно заповнити рядок 9.1 декларації? Тут дублюється сума з рядка 9 декларації чи сума накопичується, тобто треба взяти значення з лютневої декларації та приплюсувати до нього березневу суму?

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Елена_П писав:
ksy-m писав:
cometa писав: Как обычно, одни вопросы. Я тоже склоняюсь к варианту 1. РК подтверждает, что ПРАВИЛЬНО она была зарегистрирована именно в марте, поэтому и включается в декларацию марта. Смущает только то, что РК не включается в додаток 1. У меня такая же ситуация. Только есть еще заполненные РК и я сдаю Додаток 1. Думаю туда включить и пустые РК. А какой ответ со временем выдаст налоговая неизвестно.
п.46.4 НКУ У разі необхідності платник податків може подати разом з такою податковою декларацією доповнення до такої декларації, які складені за довільною формою, що вважатиметься невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.
Я бы включила эту налоговую в декларацию за март15 и подала пояснения, где бы указала что в феврале15 не имела права на н.к, так как ошибка была исправлена через рк в марте 15-включено в декларацию за март 15. Додаток 1 не заполняется по корректировкам на исправление ошибок.
Налоговый кодекс
п.198.6. Не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними чи не підтверджені митними деклараціями, іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
У разі коли на момент перевірки платника податку контролюючим органом суми податку, попередньо включені до складу податкового кредиту, залишаються не підтвердженими зазначеними у абзаці першому цього пункту документами, платник податку несе відповідальність відповідно до цього Кодексу.
Суми податку, сплачені (нараховані) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, зазначені в податкових накладних, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних з порушенням терміну реєстрації, відносяться до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкову накладну в Єдиному реєстрі податкових накладних, але не пізніше:
ніж через 180 календарних днів з дати складення податкової накладної;
для платників податку, що застосовують касовий метод, - ніж через 60 календарних днів з дати списання коштів з банківського рахунка платника податку;
для банківських установ при одержанні ними права власності на заставне майно.

Причому тут податкові накладні з порушенням терміну реєстрації до вище вказаної ситуації ??

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

Khomenkoop писав:
Причому тут податкові накладні з порушенням терміну реєстрації до вище вказаної ситуації ??
С вами дискуссию на эту тему не буду вести, читайте выше, я все написала что я об этом думаю....

Аватар користувача
Елена_П
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2080
З нами з: 30 січня 2015, 12:10
Звідки: Запорожье
Дякував (ла): 800 разів
Подякували: 3799 разів

Повідомлення Елена_П »

marina_g писав:Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як правильно заповнити рядок 9.1 декларації? Тут дублюється сума з рядка 9 декларації чи сума накопичується, тобто треба взяти значення з лютневої декларації та приплюсувати до нього березневу суму?
там написано какие графы нужно сплюсовать из текущей декларации, про предыдущие нет ни слова.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”