Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

підскажіть будь-ласка відправила декларацію у мене вона позитивна (рядок 18) , у рядку 19.1 є комірка де зазначаємо свій реєстраційний ліміт на той момент суму зазначила, поки вона прийнялась реєстраційний ліміт вже змінився бо у той час на мене ще були зареєстровані ПН, у кв.2 на момент прийняття вказана вже інша сумма реєстраційного ліміту , являється це помилкою? ( у деці одна сума вказана у кв.№2 інша)дека прийнята.

Иришка_75
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 жовтня 2016, 21:33
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення Иришка_75 »

иск писав:підскажіть будь-ласка відправила декларацію у мене вона позитивна (рядок 18) , у рядку 19.1 є комірка де зазначаємо свій реєстраційний ліміт на той момент суму зазначила, поки вона прийнялась реєстраційний ліміт вже змінився бо у той час на мене ще були зареєстровані ПН, у кв.2 на момент прийняття вказана вже інша сумма реєстраційного ліміту , являється це помилкою? ( у деці одна сума вказана у кв.№2 інша)дека прийнята.
Может я чего-то пропустила, но 19.1 заполняется в случае отрицательного значения

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

Иришка_75 писав:
иск писав:підскажіть будь-ласка відправила декларацію у мене вона позитивна (рядок 18) , у рядку 19.1 є комірка де зазначаємо свій реєстраційний ліміт на той момент суму зазначила, поки вона прийнялась реєстраційний ліміт вже змінився бо у той час на мене ще були зареєстровані ПН, у кв.2 на момент прийняття вказана вже інша сумма реєстраційного ліміту , являється це помилкою? ( у деці одна сума вказана у кв.№2 інша)дека прийнята.
Может я чего-то пропустила, но 19.1 заполняется в случае отрицательного значения
хорошо,тогда подскажите мне р.19.1 там есть комірка сума обчислена відповідно до пункту 200 ... якщо позитивне значення то не заповнюємо цю комірку(вказуємо реєстр.ліміт) , у мене завжди по деклараціях позитивне значення і я завжди заповнюю іі?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18785
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2048 разів
Подякували: 10339 разів

Повідомлення Popen »

иск писав: хорошо,тогда подскажите мне р.19.1 там есть комірка сума обчислена відповідно до пункту 200 ... якщо позитивне значення то не заповнюємо цю комірку(вказуємо реєстр.ліміт) , у мене завжди по деклараціях позитивне значення і я завжди заповнюю іі?
Вы вырываете цитату [комирки] без осознания того, что эта комирка явл. контекстом стр.19 ...

Иришка_75
ПрофиПрофи
Повідомлень: 42
З нами з: 26 жовтня 2016, 21:33
Дякував (ла): 128 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення Иришка_75 »

Поддерживаю Popen, эта ячейка заполняется в случае заполненной 19 стр., а если у Вас декларация положительная,то у Вас стр.18,а 19 просто нет)))

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Колеги! З новим роком! Я помилилася у даті ПН на неплатника. Зараз подаю РК з мінусом. Потім зареєструю правильну ПН. Якщо я не включу поммилкову ПН і РК відповідно у декларацію у мене полізе оверрайд? як зараз податкова ставиться до такого? виписує штраф?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8529
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1890 разів
Подякували: 6492 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Natalenna писав:Колеги! З новим роком! Я помилилася у даті ПН на неплатника. Зараз подаю РК з мінусом. Потім зареєструю правильну ПН. Якщо я не включу поммилкову ПН і РК відповідно у декларацію у мене полізе оверрайд? як зараз податкова ставиться до такого? виписує штраф?
Ім вас зі святами !!!
Про оверрайд - важливо по датам відслоідковувати - чи в межах місяця це все діло....
Раніше ніколи таке не включала взагалі...
Тепер є нюанси. Але в мене була справа з заресжтрованою помилково накладною на платника...
Щодо штрафу - тепер якби штраф за просрочку наче і на непланика є , але хто його зна.. Я грудень з просрочкою зареєструвала на непланика, чекаю ((

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Tasa писав:
Natalenna писав:Колеги! З новим роком! Я помилилася у даті ПН на неплатника. Зараз подаю РК з мінусом. Потім зареєструю правильну ПН. Якщо я не включу поммилкову ПН і РК відповідно у декларацію у мене полізе оверрайд? як зараз податкова ставиться до такого? виписує штраф?
Ім вас зі святами !!!
Про оверрайд - важливо по датам відслоідковувати - чи в межах місяця це все діло....
Раніше ніколи таке не включала взагалі...
Тепер є нюанси. Але в мене була справа з заресжтрованою помилково накладною на платника...
Щодо штрафу - тепер якби штраф за просрочку наче і на непланика є , але хто його зна.. Я грудень з просрочкою зареєструвала на непланика, чекаю ((
в мене пн від 27.12 замість 28.12, тобто все в терміни, вчасно побачила. попробую завтра подати без тих накладних і подивлюся як себе поведе, якщо оверрайд не полізе, то попрошу інспектора ще щоб глянув. Відпишуся, бо я раніше теж помилялася і такого брєду не включала ніколи.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

По декабрю заблокирована одна исходящая налоговая на 20 000,00 НДС,
а реглимит на дату подачи декларации будет меньше, например 15 000,00 грн.
получается, после подачи декларации 20 000,00 пойдет по строке ПЗ, и лимит станет минусовым, правильно я понимаю?

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Подскажите пожалуйста, можно ли включать в налоговый кредит: налоговая накладная полученная от поставщика "Компенсація вартості плати за оренду землі"? Наше предприятие купило помещения под склад, но еще это помещение не введено в эксплуатацию, земля в субаренде.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”