Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
елена дм.
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 03 жовтня 2017, 15:11
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення елена дм. »

В строке 10,3 декларации: куплены без пдв, а УР все строки повторить,что были в отчете за 08-2017 и Ур будет за октябрь?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

елена дм. писав:В строке 10,3 декларации: куплены без пдв, а УР все строки повторить,что были в отчете за 08-2017 и Ур будет за октябрь?
да, ур за 10.2017, все строки повторить, кроме 10.3

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2196
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

елена дм. писав:В строке 10,3 декларации: куплены без пдв, а УР все строки повторить,что были в отчете за 08-2017 и Ур будет за октябрь?
в 4. столбике повторяете всю Вашу деку за август. в 5 тоже самое+ 10.3

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Tasa писав:Колеги, нагадайте як зараз у УРами -
при подачі УРа на "+" - де сума відобразиться ? Раніше просто на лицьовій карточці вилазив цей "+" - а як зараз ?
При подачі такого ж УРа самост. але вже на "-" - треба поповнювати свій казначейський рахунок ?
мене цікавить даний механізм, бо по 1 фірмі так і не зник override,,,, а там якраз були уточнюючі... атк що треба найти шляхи без закидання живих грошей, бо й так нас "обставили"
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1032245.html

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6498 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

svitlass писав:
Скрытый текст
Tasa писав:Колеги, нагадайте як зараз у УРами -
при подачі УРа на "+" - де сума відобразиться ? Раніше просто на лицьовій карточці вилазив цей "+" - а як зараз ?
При подачі такого ж УРа самост. але вже на "-" - треба поповнювати свій казначейський рахунок ?
мене цікавить даний механізм, бо по 1 фірмі так і не зник override,,,, а там якраз були уточнюючі... атк що треба найти шляхи без закидання живих грошей, бо й так нас "обставили"
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1032245.html
Це я читала. Трохи не те...
Мені цікавий механізм: куди зараховується переплата зобов"язань, сплачених раніше, які уточнюються у бік зменшення (Ур зменшує податкові зобов"язання).



up_s
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 102
З нами з: 17 вересня 2012, 02:53
Дякував (ла): 24 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення up_s »

Tasa писав:
svitlass писав:
Скрытый текст
Tasa писав:Колеги, нагадайте як зараз у УРами -
при подачі УРа на "+" - де сума відобразиться ? Раніше просто на лицьовій карточці вилазив цей "+" - а як зараз ?
При подачі такого ж УРа самост. але вже на "-" - треба поповнювати свій казначейський рахунок ?
мене цікавить даний механізм, бо по 1 фірмі так і не зник override,,,, а там якраз були уточнюючі... атк що треба найти шляхи без закидання живих грошей, бо й так нас "обставили"
https://buhgalter911.com/uk/news/news-1032245.html
Це я читала. Трохи не те...
Мені цікавий механізм: куди зараховується переплата зобов"язань, сплачених раніше, які уточнюються у бік зменшення (Ур зменшує податкові зобов"язання).

Переплата повисне на вашому лицыьовому рахунку. на СЭА не вплине
По наступній декларації спишеться вся сумма вказана в цій декларації. Тобто переплата не вплине на списання
Щоби повернути свої кошти - лист в ДФС на повернення переплати на ваш рахунок в СЕА
Я якраз цим займаюсь зараз. Написала листа, чекаю повернення. По оптимістичним прогнозам до 30 жовтня повинні би повернути.

alyona_1004
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 31 липня 2017, 11:48
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення alyona_1004 »

Добрый день. Помогите, разобраться. Обнаружила ошибку за май. Оплатил один клиент, а нн зарегистрировали на другое юр лицо. Акт подписан с другим юр лицом, получается Акт есть, а нн на другое юр лицо. Сейчас клиент, что оплатил требует вернуть деньги. Как правильно исправить, совсем запуталась.

Sancho Panza
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 613
З нами з: 02 серпня 2013, 22:17
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 341 раз

Повідомлення Sancho Panza »

Коригую деку за серпень, через самостійний уточнюючий. Коригую тільки зобов’язання, зменшую їх. Відповідно збільшується сума в рядках 20.3 та 21.
Додаток 2 до ПН за серпень виписаний 18.09.17, покупець підписав його (включено в ЄРПН) 18.10.17.
Дайте "наводу", будь-ласка, чи вірно я мислю:
1) те що покупець підписав Додаток 2 після 15.10.17 то його проблеми, я маю повне право подати Уточнюючий за серпень уже сьогодні 19.10.17 ?
2) оскільки я подаю Уточнюючий за серпень в жовтні, то данні декларації за вересень яку, я маю подати 20.10.17, ще будуть базуватися на "старій", не уточненій декларації за серпень 2017 (я маю на увазі перенесення "старого/помилкового" серпневого рядка 21 в вересневий рядок 16.1) ?
3) Чи все таки вересневу декларацію (рядок 16.1) я заповнюю з урахуванням уже поданого 19.10.17 уточнюючого розрахунку за серпень (переношу "новий/уточнений" серпневий рядок 21 в вересневий рядок 16.1) ?

ЗаИр
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 908
З нами з: 13 лютого 2012, 09:29
Дякував (ла): 124 рази
Подякували: 39 разів

Повідомлення ЗаИр »

Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, выявила ошибку:
в отчете НДС за май не перенесла сумму НК с апреля в строку 16.1.
Теперь хочу исправить. НДС за сентябрь ещё не подавала.
Нужно подать УР к деке за май.
Вопросы:
1 - период УР сенятбрь или октябрь?
2 - Документ j0217019?
3 - Приложения не подаем же к нему?
4 - Заполняю только строки, которые корректирую, не дублирую остальные: т.е. 16.1 и 18?
5 - Как потом показать эту сумму в текущих деках? в сентябре или октябре? в строке 16.2? и в конце деки дата номер сумма с УР?
6- штрафа нет же, если корректировка привела к уменьшению НО по НДС за май?

ANKO
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1059
З нами з: 02 червня 2016, 12:00
Дякував (ла): 415 разів
Подякували: 537 разів

Повідомлення ANKO »

ЗаИр писав:Добрый день!
Подскажите, пожалуйста, выявила ошибку:
в отчете НДС за май не перенесла сумму НК с апреля в строку 16.1.
Теперь хочу исправить. НДС за сентябрь ещё не подавала.
Нужно подать УР к деке за май.
Вопросы:
1 - период УР сенятбрь или октябрь?
2 - Документ j0217019?
3 - Приложения не подаем же к нему?
4 - Заполняю только строки, которые корректирую, не дублирую остальные: т.е. 16.1 и 18?
5 - Как потом показать эту сумму в текущих деках? в сентябре или октябре? в строке 16.2? и в конце деки дата номер сумма с УР?
6- штрафа нет же, если корректировка привела к уменьшению НО по НДС за май?
1 місяць подання, тобто 10.2017
2 не пам'ятаю...
3 які рядки по уточ. заповнені і вимають подання додатків, то подаємо
4 заповнюєте всі рядки,які були подані, наст. колонка всі рядки -вірні , і 3-я колонка виводити лише результат
5 УР вкл. до 10.2017
6 так

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”