Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Svetmay
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 березня 2015, 11:57
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення Svetmay »

svitlass писав:
natalka) писав:
svitlass писав: свіжа новина з ДФС
недопрацьоване програмне забезпечення
всі суми з кол4 і 5 табл 1 дод2 на карточку п/п попадають з плюсом і відповідно зменшують переплату підприємства
ніхто нічого не знає
Є якась офіційна інформація, чи це інсайд?
офіційної немає, але є факти
податківці в розмові підтверджують
сама перевіряла в обліку - так, сума переплати на карточці зменшилася на кол4
що робити не знають, треба чекати на виправлення програми
Не совсем поняла, а что вас смущает?
Показав эти суммы в феврале в Д.2, мы изъяли их с карточки ЛС и вернули в Декларацию...

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Svetmay писав:
svitlass писав:
natalka) писав: Є якась офіційна інформація, чи це інсайд?
офіційної немає, але є факти
податківці в розмові підтверджують
сама перевіряла в обліку - так, сума переплати на карточці зменшилася на кол4
що робити не знають, треба чекати на виправлення програми
Не совсем поняла, а что вас смущает?
Показав эти суммы в феврале в Д.2, мы изъяли их с карточки ЛС и вернули в Декларацию...
якщо в мене на особ рахунку в дфс були старі мінуса на 500 тис. і стало нуль після лютневої деки
при чому, коли в деці за березень я повторюю табл1 дод2 кол.4, щоб перенести її в кол.7 ці суми знову попадали на о/р з +, і тому сума стало мінус 500тис.

Марта2013
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 08 січня 2014, 20:19
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Марта2013 »

От я хотіла побачити чим саме регламентується , крім листа, моя можливість вибору : або п.а або п. б. і чи дійсно якщо я не прописала прописом вні п. а. ні п. б. , то не маю права на включення від'ємного значення в звітну декларацію.

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

svitlass писав:
Svetmay писав:
svitlass писав: офіційної немає, але є факти
податківці в розмові підтверджують
сама перевіряла в обліку - так, сума переплати на карточці зменшилася на кол4
що робити не знають, треба чекати на виправлення програми
Не совсем поняла, а что вас смущает?
Показав эти суммы в феврале в Д.2, мы изъяли их с карточки ЛС и вернули в Декларацию...
якщо в мене на особ рахунку в дфс були старі мінуса на 500 тис. і стало нуль після лютневої деки
при чому, коли в деці за березень я повторюю табл1 дод2 кол.4, щоб перенести її в кол.7 ці суми знову попадали на о/р з +, і тому сума стало мінус 500тис.

Скажіть будь ласка, як вважаєте, що тепер з цим робити: подавати уточнення, хоча як його можна подати без гр.4, залишаючи гр.6 і гр.7????????? Все ж таки, це ж технічні неполадки і лишається чекати, поки вони то виправлять? Як думаєте?

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Марта2013 писав:От я хотіла побачити чим саме регламентується , крім листа, моя можливість вибору : або п.а або п. б. і чи дійсно якщо я не прописала прописом вні п. а. ні п. б. , то не маю права на включення від'ємного значення в звітну декларацію.
ПКУ Перехідні положення підрозділ 2 п.33

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

natason писав:
Скажіть будь ласка, як вважаєте, що тепер з цим робити: подавати уточнення, хоча як його можна подати без гр.4, залишаючи гр.6 і гр.7????????? Все ж таки, це ж технічні неполадки і лишається чекати, поки вони то виправлять? Як думаєте?
ага, УР не проходить. беруть тільки до відома
Поки що чекаємо
Є вже факти, коли в п/п подали до сплати
напевне вони і вирішуватимуть перші, а ми за ними....

natason
Гуру
Гуру
Повідомлень: 76
З нами з: 07 квітня 2014, 12:36
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення natason »

svitlass писав:
natason писав:
Скажіть будь ласка, як вважаєте, що тепер з цим робити: подавати уточнення, хоча як його можна подати без гр.4, залишаючи гр.6 і гр.7????????? Все ж таки, це ж технічні неполадки і лишається чекати, поки вони то виправлять? Як думаєте?
ага, УР не проходить. беруть тільки до відома
Поки що чекаємо
Є вже факти, коли в п/п подали до сплати
напевне вони і вирішуватимуть перші, а ми за ними....

Мені інспектор радила заповнити дод.2 без гр.4, що є неможливим))) Ми ж не могли заповнити інакше!?!? ЖАХ) Якось неспокійно на душі))))) ДЯКУЮ ВАМ!!!!

ириша555
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 16 квітня 2015, 13:37
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення ириша555 »

Добрый вечер всем! В деклар. за февраль в 19 СТР.- "5700". В начале апреля подали уточненку р. 19-"5000". Сделала запрос про стан рахунку в сис.ел.адмін. и увидела там "заявлену суму до бюдж.відшкодування"-5700,то есть уточненка не отражена,хотя принята и есть кв.№2. Кто сталкивался с такой бякой?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Марта2013 писав:а я мучусь дод. №2. В лютому я допустила помилку, не вказавши ні в п.а ні в п. б. суму, яка в мене виникла в стр. 14. І значить , в березні я не можу нею скористатись для погашення додатнього значення?? Щось я заплуталась з їхніми перехідними положеннями.... надіялась , що ми ще граємось до 01 липня

А мы и играемся. Они с нами, мы с ними. Я один и тот же вопрос задала двум инспекторам в двух налоговых, у которых я обслуживаюсь. Так вот: ответы были противоположными.
Кроме того, одни измоих оченьи очень крупных клиентов из Киева, у которых целый полк аудиторов даже глазом не моргнули включив в мартовскую декларацию НН за март, но выписанную в апреле с нарушением сроков. Так что - у каждого своя трактовка.

Любознательная
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3854
З нами з: 06 травня 2013, 04:38
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 2407 разів

Повідомлення Любознательная »

Врахування від’ємного значення у податковій декларації
http://golovbukh.ua/news/vrakhuvannja_v ... laratsiyi/
Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс, підкатегорія 101.23

Згідно з пунктом 5 розділу IХ Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Мінфіну від 23.09.2014 № 966, у таблиці 1 додатку 2 (Д2) до податкової декларації з ПДВ зазначаються:

у графі 1 — звітний (податковий) період, у якому виникла сума від’ємного значення;

у графах 2–6 — суми залишку від’ємного значення податку попередніх податкових періодів станом на початок поточного звітного періоду в розрізі виду такого від’ємного значення. При цьому у графі 6 таблиці 1 наступних звітних (податкових) періодів зазначаються дані графи 14 таблиці 1 за попередній звітний (податковий) період;

у графі 7 — сума залишку від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;

у графі 14 — сума залишку непогашеного від’ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів на кінець поточного звітного (податкового) періоду.

Слід зазначити, що сума податку, яку вказано в полі «а» додатка 2 до декларації, в графі 7 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду не вказується, а переноситься до графи 7 таблиці 1 додатка 2 до декларації того звітного періоду, в якому відбулося збільшення суми податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в ЄРПН. Якщо в рахунок збільшення реєстраційної суми зарахована лише частина суми, вказаної в полі «а» додатка 2 до декларації, то до графи 7 таблиці 1 додатка 2 до декларації переноситься тільки та сума податку, на яку фактично збільшено реєстраційну суму.

Суми, вказані платником податку в графах 2–5 таблиці 1 додатка 2 до декларації за лютий 2015 року, в наступних звітних періодах можуть зменшуватися на суму збільшення реєстраційної суми в поточному звітному періоді (вказується в графі 7 таблиці 1 додатка 2 до декларації та в рядку 27 розділу IV декларації) або шляхом декларування (крім сум, вказаних у графі 5 таблиці 1 додатка 2 до декларації) в рахунок бюджетного відшкодування на рахунок платника податку у банку (вказується в графі 13 таблиці 1 до декларації та в рядку 30 розділу IV декларації).

У випадку декларування платником у полі «а» додатка 2 до декларації сум на збільшення реєстраційної суми, така реєстраційна сума збільшується на значення рядків з графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації, в якій задекларовано таке бажання, в першу чергу за рахунок сум податку, відображених у графі 5 таблиці 1 додатка 2 до декларації, потім — у графах з 4 по 2 таблиці 1 додатка 2 до декларації відповідно, в розрізі звітних періодів із дотриманням хронологічного порядку формування від’ємного значення, відображеного у цих графах, починаючи з найдавнішого.

При цьому значення рядка «Усього, в т. ч.:» графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації переноситься до рядка 31 розділу IV декларації.

Значення графи 14 таблиці 1 додатка 2 до декларації поточного звітного періоду в розрізі звітних періодів переноситься до графи 6 таблиці 1 додатка 2 до декларації за наступний звітний період.

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”