Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Андрій61
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1894
З нами з: 24 липня 2017, 15:44
Дякував (ла): 342 рази
Подякували: 890 разів

Повідомлення Андрій61 »

Asia Svetlova писав:
16 червня 2022, 10:11
......
Те, що вони написали закон "через одне місце", на мою думку, нам тут нічим не допоможе.
Я так думаю - не первый раз и не последний это в нашей стране............
There are no "state money", there are only taxpayer money.
Margaret Thatcher.
Не буває ніяких "державних грошей", бувають лиш гроші платників податків.
Маргарет Тетчер.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Подскажите, пжлст, как правильнее сделать:
Формирую деку за травень, есть парочка мелких НН от поставщика, которые еще не зарегистрировали нам, но они точно зарегистрируют позже.
1) Показываю все по первичке, а незарегистрированные от поставщика в Дод. 7?
2) Или эти незарегиные покажу в том месяце, когда будет регистрация?

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Добрый день. Подскажите, если я подам деку за май, то опять попаду в перевищення. НН за май еще не регистрировала = лимит в минусе. Я могу подать за май пустышку, а до 25.07. (согласно закона 2260), после регистрации нн за май, подать уточненку за май.?

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 366
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

SvitlanaKiev писав:
16 червня 2022, 12:00
Подскажите, пжлст, как правильнее сделать:
Формирую деку за травень, есть парочка мелких НН от поставщика, которые еще не зарегистрировали нам, но они точно зарегистрируют позже.
1) Показываю все по первичке, а незарегистрированные от поставщика в Дод. 7?
2) Или эти незарегиные покажу в том месяце, когда будет регистрация?
Оба варианта правильные. Но в первом случае, главное, чтобы до 15 июля поставщик зарегистрировал. Тогда без уточненки можно обойтись.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Оля-ля777 писав:
16 червня 2022, 12:08
SvitlanaKiev писав:
16 червня 2022, 12:00
Подскажите, пжлст, как правильнее сделать:
Формирую деку за травень, есть парочка мелких НН от поставщика, которые еще не зарегистрировали нам, но они точно зарегистрируют позже.
1) Показываю все по первичке, а незарегистрированные от поставщика в Дод. 7?
2) Или эти незарегиные покажу в том месяце, когда будет регистрация?
Оба варианта правильные. Но в первом случае, главное, чтобы до 15 июля поставщик зарегистрировал. Тогда без уточненки можно обойтись.
Спасибо!
Тогда сдам по 2) варианту, избегу возни с дод 7, там сумма НН около 150 грн, особой роли сейчас не играет.

NataliS
Гуру
Гуру
Повідомлень: 71
З нами з: 18 січня 2016, 09:46
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення NataliS »

Добрий день! Відгукніться - хто здавав додаток 7 до декларацій за лютий-травень?????

Tabletka
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 130
З нами з: 20 травня 2015, 09:39
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 38 разів

Повідомлення Tabletka »

buh_vika писав:
16 червня 2022, 12:07
Добрый день. Подскажите, если я подам деку за май, то опять попаду в перевищення. НН за май еще не регистрировала = лимит в минусе. Я могу подать за май пустышку, а до 25.07. (согласно закона 2260), после регистрации нн за май, подать уточненку за май.?
в мене схоже запитання

якщо зараз (сьогодні-завтра) здати декларації за лютий-травень й заплатити усі обов'язки за деклараціями, чи буде в мене змога реєструвати ПН за рахунок перевищення? Чи це працювало тільки до 27.05?

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

Tabletka писав:
17 червня 2022, 10:20
buh_vika писав:
16 червня 2022, 12:07
Добрый день. Подскажите, если я подам деку за май, то опять попаду в перевищення. НН за май еще не регистрировала = лимит в минусе. Я могу подать за май пустышку, а до 25.07. (согласно закона 2260), после регистрации нн за май, подать уточненку за май.?
в мене схоже запитання

якщо зараз (сьогодні-завтра) здати декларації за лютий-травень й заплатити усі обов'язки за деклараціями, чи буде в мене змога реєструвати ПН за рахунок перевищення? Чи це працювало тільки до 27.05?і
У мене реєструє тільки при наявності ліміту для реєстрації. Тобто, спочатку знімається ліміт для реєстрації ПН. Потім перевищення коригується на таку ж суму, і ліміт відновлюється. При від'ємному ліміті ПН не реєструється за рахунок перевищення.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

cometa писав:
17 червня 2022, 11:19
Tabletka писав:
17 червня 2022, 10:20
buh_vika писав:
16 червня 2022, 12:07
Добрый день. Подскажите, если я подам деку за май, то опять попаду в перевищення. НН за май еще не регистрировала = лимит в минусе. Я могу подать за май пустышку, а до 25.07. (согласно закона 2260), после регистрации нн за май, подать уточненку за май.?
в мене схоже запитання

якщо зараз (сьогодні-завтра) здати декларації за лютий-травень й заплатити усі обов'язки за деклараціями, чи буде в мене змога реєструвати ПН за рахунок перевищення? Чи це працювало тільки до 27.05?і
У мене реєструє тільки при наявності ліміту для реєстрації. Тобто, спочатку знімається ліміт для реєстрації ПН. Потім перевищення коригується на таку ж суму, і ліміт відновлюється. При від'ємному ліміті ПН не реєструється за рахунок перевищення.
У меня пока был минусовой лимит - смогла за счет превышения все февральские зарегить. А как поставщики зарегистрировали нам - лимит стал положительный, и вся оставшаяся Сума перевищення "заморозилась"(((

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 366
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 115 разів
Подякували: 205 разів

Повідомлення Оля-ля777 »

Вопрос: можно ли за май сдать пустую декларацию? И потом подать уточненку в июле? Чтоб минусовый лимит не увеличился. Потому что 30.06.22 срок регистрации НН за первую половину июня, а лимит отрицательный, поставщики не спешат регистрировать входящий НДС.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”