Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо подати декларації за лютий і квітень після 19 числа, то буде лише штраф 170-340грн?

Ежик
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 15 січня 2015, 19:04
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Ежик »

Натальяbuh писав:
18 липня 2022, 15:56
Добрый день.
Сдала декларации НДС за февраль-май и в них отобразила корректировки на минус по дате их выписки. В кабинете все корректировки на минус покупателями были зарегистрированы в июне. И в кабинете отображены в июне.
Сейчас сдала декларацию за июнь и у меня образовалась "Сума перевищення за даними СЕА ПДВ", т.е. данные по декларации больше, чем данные по ЄРПН.
И он мне "съел " лимит регистрации для налоговых.
Дозвонилась в налоговую в Киев, сказали отображать корректировки по дате выписки. И ждать пока в кабинете все исправиться.
Подскажите у кого-то есть подобная ситуация?
Будете ли сдавать уточнёнки к декларациям или оставить как есть?
И у меня сегодня подобная ситуация. Я отобразила по дате выписки РК и лимит сразу ушел в минус на эту сумму. Буду ждать

Nat09
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 липня 2022, 12:57

Повідомлення Nat09 »

Luda_777 писав:
21 червня 2022, 20:22
Доброго вечора.

Підкажіть будь ласка.
Якщо у декларації зазначила податкові накладні у дод.1
У розділі 1 табл.1.1
Позавчора відправила їх на реєстрацію,та здуру і декларацію

Тепер накладні є зареєстровані та є в цьому додатку теж як «не зареєстровані в єрпн»

Це тепер потрібно робити уточнюючу?
Якщо так,просто треба їх прибрати звідси?

Заздалегіть дякую.
Доброго дня Luda_777,
як ви вирішили питання про задвоєння пн в табл 1.1 Додатку 1?
я також начудила :cry:

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Ребекка писав:
18 липня 2022, 16:04
якщо подати декларації за лютий і квітень після 19 числа, то буде лише штраф 170-340грн?
підкажіть, будь ласка, я не помиляюсь по штрафу? бо хочеться потянуть ще тиждень із-за великої суми перевищення :(

Nat09
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 19 липня 2022, 12:57

Повідомлення Nat09 »

Доброго дня, може хтось допоможе, подала два рази уточнеку по пдв на один і той самий місяць і два рази повторно в таблиці 1.1 додатку 1 показала незареєстровані ПН з плюсом (як я тепер розумію мабуть затроїла собі пз в додатку 1). Тепер знову подати уточненку з додатком 1 і в таблиці 1.1 показати з мінусом ці суми два рази зайво показані ? чи потрібно також відмінусовувати пн, які зараз вже зареєстровані, а на момент подання уточнення (де зайво включені ці пн з плюсом) вони були не зареєстровані ?

Svitlana40a
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 18 липня 2022, 14:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Svitlana40a »

Доброго вечора. Підкажіть будь ласка, мінусові рк від постачальника за лютий - травень включати в уточнюючі розрахунки відповідних місяців? Чи в декларацію за червень по даті реєстрації?

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

підкажіть, будь ласка, якщо я подала декларацю за лютий 03.06.22 та включила до податкового кредиту податкові накладні, у яких дата виписки лютим, але зареєстровані вони 01.06, це помилка? потрібно виправляти?

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Доброго ранку! я теж начудила з УР до лютого- травня, і так як мої постачальники не зареєстрували ПН за лютий, хоч обіцяли це зробити, в результаті потрібно знову виплавляти лютий. Вчора їздила в свою ДПІ, сто років там не була. Хотіла дізнатись, що вони в результаті бачать по моїх УР. )) Інспектор подивилась і запропонувала взагалі написати лист через ЕК " прошу вважати недійсними УР за реестр № , дата і т д."-в мене їх 5 шт за 02-05 місяці. А тепер подати до 24 07 за лютий правильно. Тільки я забула спитати, якщо термін до 24 07, то може можна подати Звітну -нову, сформовану в періоді лютий, а не УР в періоді липень за лютий. Буду ще сьогодні виясняти, якщо хто знає - підкажіть, буду вдячна.

natamal2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 29 лютого 2012, 02:45
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення natamal2 »

Ninaaa писав:
20 липня 2022, 02:59
підкажіть, будь ласка, якщо я подала декларацю за лютий 03.06.22 та включила до податкового кредиту податкові накладні, у яких дата виписки лютим, але зареєстровані вони 01.06, це помилка? потрібно виправляти?
Звичайно ні, все правильно.

Ninaaa
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 12 червня 2018, 13:58
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 5 разів

Повідомлення Ninaaa »

natamal2 писав:
20 липня 2022, 08:26
Ninaaa писав:
20 липня 2022, 02:59
підкажіть, будь ласка, якщо я подала декларацю за лютий 03.06.22 та включила до податкового кредиту податкові накладні, у яких дата виписки лютим, але зареєстровані вони 01.06, це помилка? потрібно виправляти?
Звичайно ні, все правильно.
Дякую за відповідь. В мене була така ситуація коли постачальник податкову від 11.01 зареєстрував 15.02., а я коли робила декларацію за січень 20.02., включила цю податкову до податкового кредиту січня, мені тоді дзвонили з податкової стосовно виправлення... тому зараз в мене виникли сумніви правильно зробила чи знов помилилася? Тобто в період лютий-травень таке допустимо?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”