Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:
28 червня 2022, 14:44
Chushka писав:
28 червня 2022, 14:37
Kas писав:
28 червня 2022, 14:30
Доброго дня. В уточнюючі декларації зробила помилку в підрахунку.Знімала податковий кредит і в гр. 17 неправильно підбито суму. В гр. 18 неправильно вибило суму. до сплати. Як уточнити уточнюючу декларацію.
Я исправляла уточненку с ошибкой - подавала зеркальную уточненку (чтобы обнулить).
А потом следом уже новую, с верными данными.
Уточніть як ви це робили. Шапку заповнювали, виходячи з уточнюючої попередньої? Я робила в червні і знову дати за червень нову уточнюючу?

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Kas писав:
28 червня 2022, 14:47
Kas писав:
28 червня 2022, 14:44
Chushka писав:
28 червня 2022, 14:37


Я исправляла уточненку с ошибкой - подавала зеркальную уточненку (чтобы обнулить).
А потом следом уже новую, с верными данными.
Уточніть як ви це робили. Шапку заповнювали, виходячи з уточнюючої попередньої? Я робила в червні і знову дати за червень нову уточнюючу?
Будь ласочка, уточніть. Дякую.

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Kas писав:
28 червня 2022, 14:44
Chushka писав:
28 червня 2022, 14:37
Kas писав:
28 червня 2022, 14:30
Доброго дня. В уточнюючі декларації зробила помилку в підрахунку.Знімала податковий кредит і в гр. 17 неправильно підбито суму. В гр. 18 неправильно вибило суму. до сплати. Як уточнити уточнюючу декларацію.
Я исправляла уточненку с ошибкой - подавала зеркальную уточненку (чтобы обнулить).
А потом следом уже новую, с верными данными.
Уточніть як ви це робили. Дуже дякую .
Подавала вторую уточненку - где меняла местами колонки 4 и 5, т.е. обнуляла неправильную первую уточненку.
Но это я исправляла, потому что предыдущий бухгалтер стратила с арифметикой, поэтому я сначала проговорила с инспектором, а потом уже сдавала.
Через пару дней подала новую (третью) уточненку, уже с верными цифрами.

Алtrc
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 21 червня 2022, 17:06

Повідомлення Алtrc »

Доброго дня ,подав уточнюючий по ПДВ зі штрафом 3%, чи потрібно було штраф показувати і як теперь його обнулити?дякую

Галька
ПрофиПрофи
Повідомлень: 30
З нами з: 14 вересня 2017, 11:47
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Галька »

Tasa писав:
29 червня 2022, 10:52
Галька писав:
29 червня 2022, 10:46
Галька писав:
29 червня 2022, 10:23
Доброго ранку, підкажіть будь ласка, всі податкові накладні по зобов'язанням за лютий-травень зареєструвала, Уточнюючі декларації без дод.1 ще не подавала, а на реєстраційному ліміті все одно мінус, в чому може бути справа? як це виправити . бо вже термін реєстрації за червень(((((
Допоможіть, будь ласка!!!!!!! Якщо подати уточнюючі без дод.1 щось зміниться? Чи якщо податкові вже зареєстровані, то ні?
Ви краще бачите чи потрібно вам уточнюючі... чи подавали ви деки та як саме подавали ? як мінявся ліміт чи перевищення...
У вас прямо у рядку реєстраційного ліміту мінус ?
Щоб щось радити, треба розуміти повну картину вашу...
Подавала деки по первинці з дод.1, коли відновилась реєстрація був мінус в реєстраційному ліміті, поступово перейшов(коли почала реєструвати за рах. 2 ліміту) у плюс, та після здачі деки за травень знову здоровенний мінус, і накладні зареєструвала за рах. ліміту 2, мінус зменшився, але є і досі, не можу реєструвати червень(((((
Я просто не можу зрозуміти, як формується той мінус, чи зникає він при реєстрації податкових моїх, чи тільки за рахунок вхідних, і чи змінить щось уточнюючий без дод.1

ПІДКАЖІТЬ ,БУДЬ ЛАСКА, УТОЧНЮЮЧИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗ ДОД,1 ЗНІМЕ МІНУС В РЕЄСТРАЦІЙНОМУ ЛІМІТІ?

Маріанна99
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 червня 2022, 13:53

Повідомлення Маріанна99 »

Доброго дня.
Можливо в когось було таке. Вибиває Медок помилку в уточнюючій декларації по ПДВ: Рядок 21 повинен дорівнювати рядку "Усього" графи 4 таблиці 1 Додатку 2. Сума аналогічна, вже брала і просто копіювала з Декларації в Д2. Все одно пише помилку.
Дякую.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Аnetti писав:
28 червня 2022, 09:16

Це по ПЗ. Ми повернули кошти у квітні.
Зробила РК дата квітнем.
Показую цей РК у рядку 7 (коригування ПЗ).
В декларації в рядок 18 автоматично порахувало.
А в який ще рядок декларації треба показати?
Чи можна взагалі ці мінус 3 грн. не чіпати? Дякую.
А рк зареєстрований? Якою датою? І Ви здавали декларацію по первинці?
В урі в колонку 4 ставите всі цифри із декларації, в колонку 5 правильні цифри, навіть ті, що не змінювались. Рядок 18 у вас -3 грн? Це буде переплата в бюджет, буде висіть, нічого страшного. Але ж пз потрібно сплатити по деклараціі, якщо не платили ще.

Анюта777
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 11 серпня 2009, 02:47
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Анюта777 »

Маріанна99 писав:
29 червня 2022, 14:12
Доброго дня.
Можливо в когось було таке. Вибиває Медок помилку в уточнюючій декларації по ПДВ: Рядок 21 повинен дорівнювати рядку "Усього" графи 4 таблиці 1 Додатку 2. Сума аналогічна, вже брала і просто копіювала з Декларації в Д2. Все одно пише помилку.
Дякую.
якщо я не помиляюсь, то у дод.2 уточнюючого у вас повинна стояти сума сменьшена або збільшена за розрахунком

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 62
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 11 разів

Повідомлення Аnetti »

Nelli-Nelli писав:
29 червня 2022, 20:13
Аnetti писав:
28 червня 2022, 09:16

Це по ПЗ. Ми повернули кошти у квітні.
Зробила РК дата квітнем.
Показую цей РК у рядку 7 (коригування ПЗ).
В декларації в рядок 18 автоматично порахувало.
А в який ще рядок декларації треба показати?
Чи можна взагалі ці мінус 3 грн. не чіпати? Дякую.
А рк зареєстрований? Якою датою? І Ви здавали декларацію по первинці?
В урі в колонку 4 ставите всі цифри із декларації, в колонку 5 правильні цифри, навіть ті, що не змінювались. Рядок 18 у вас -3 грн? Це буде переплата в бюджет, буде висіть, нічого страшного. Але ж пз потрібно сплатити по деклараціі, якщо не платили ще.
РК зареєструвала в червні, дата квітня.
В УР так і поставила і колонку 4 і 5.
Рядок 18 мінус 3 грн
Декларацію робила по первинці, всі зобов'язання сплачені і за квітень і травень.

Маріанна99
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 29 червня 2022, 13:53

Повідомлення Маріанна99 »

Анюта777 писав:
30 червня 2022, 08:23
Маріанна99 писав:
29 червня 2022, 14:12
Доброго дня.
Можливо в когось було таке. Вибиває Медок помилку в уточнюючій декларації по ПДВ: Рядок 21 повинен дорівнювати рядку "Усього" графи 4 таблиці 1 Додатку 2. Сума аналогічна, вже брала і просто копіювала з Декларації в Д2. Все одно пише помилку.
Дякую.
якщо я не помиляюсь, то у дод.2 уточнюючого у вас повинна стояти сума сменьшена або збільшена за розрахунком
Дякую.
Так, в Д2 з мінусом сума зменшення стоїть.
Та вже, нарешті, вийшла я з цього, прибрала копійки в Д1, в сумі ПДВ. І вже не вибиває помилку.
Вже прийнятий.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”