Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

kate_m писав:Помогите, пожалуйста!!!
Вчера сдали Деку НДС, в квитанции № 1 зауваження что нет такого плательщика НДС, мы ошиблись в ИНН покупателя.

Думали как исправлять. Инспектор сказала слать порцию №2 и сторнировать там неправильную запись. Отослали.

Потом пришло озарение, что и Дод. 5 ведь с ошибкой, другой инспектор сказала слать нову Звитну Деку.
Отослали, но теперь переживаем, мы ведь к ней и реестр новый отослали, а в нем не сторнировали ошибочную запись, а просто напросто исправили ИНН.

Пришла квитанция №2 на весь пакет Звитной новой деки, на реестр тишина...... и вообще, какой правильный поряок действий в таком случае? это у нас впервые, делали все наугад......#help#
1. С приёмом реестров - в ГНСУ (Минздох) напряженка... Ожидайте.
2. "Нову звитну" (разумеется, и весь пакет приложений) можно подавать неограниченное кол-во раз до истечения срока отчетности. Актуальным будет считаться последний отчет.
Исправляются ошибки (пишутся правильные значения без разных там "сторно"), галку в "Новый звитный" и всё отправляется как в 1-й раз. При этом нужно не забывать увеличивать на +1 атрибут "№ док-та в периоде".
Относительно порции №2 Реестра - полная чушь...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

А якщо я допустила помилку(ІПН неправильний) у додатку 5 уточннючому, здавала разом з декою уточннючу дек, то теж можна нову звітну чи вже як мертвому кадило.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:А якщо я допустила помилку у додатку 5 уточннючому, здавала разом з декою уточннючу дек, то теж можна нову звітну чи вже як мертвому кадило.
Та хоч щодня/погодинно шліть "Нові звітні" (але увесь пакет)...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Я боюся , що уточннюча задвоїть суми, бо коли дзвонила в податкову , то пояснювали , що це той самий самостійний документ, тільки здається одним пакетом з основною декларацією, як додаток. І звітний період уточннючої декларації я поставила березень, а у податковій твердять , що треба квітень.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18795
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:Я боюся , що уточннюча задвоїть суми, бо коли дзвонила в податкову , то пояснювали , що це той самий самостійний документ, тільки здається одним пакетом з основною декларацією, як додаток. І звітний період уточннючої декларації я поставила березень, а у податковій твердять , що треба квітень.
Прошу простить - не правильно вам ответил: думал, что речь идет о простой пересдаче "звитной" деки.
Вы спрашиваете про УР?
УР тоже можно подавать сколько угодно. По крайней мере - "самостийный". На УРе есть клеточка в которой нужно поставить "галку" что этот период уже уточнялся ранее.
А "Звитный период" в УРе ставится календарный месяц

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Тобто , якщо я здавала декларацію за березень, а до неї додаток уточннюючої деки (виправний період лютий), то звітний у додатку УР до основної ставимо квітень,а не березень. так.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альона, если уверены, что сдавали УР как приложение, то однозначно отчетный период УР=отчетному периоду декларации и всех приложений к ней.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Точно здавала Уточнюючу деку, як додоток, але додаток 5 уточннючий формується окремо, там у пакет його не можна вибрати,відправляля все одночасн , прийшло попередження до уточнюючого додатку 5 іпн не той у одному рядочку , дві цифри поміняла місцями. все уточнююча не правильна, що далі не знаю.

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Альона1 писав:Точно здавала Уточнюючу деку, як додоток, але додаток 5 уточннючий формується окремо, там у пакет його не можна вибрати,відправляля все одночасн , прийшло попередження до уточнюючого додатку 5 іпн не той у одному рядочку , дві цифри поміняла місцями. все уточнююча не правильна, що далі не знаю.
да уж...для УР "новой звитной" нет, если подать УР еще раз - показатели будут накладываться с учетом предыдущей уточненки...давайте еще раз: декларация +все приложения (включая УР)= есть положительные вторые квитанции, дод.5 к УР - "не принято". так?

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

У кв №1 попередження до додатку 5 УР, а кв №2 у всіх прийнято

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”