Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Nadiy писав:]
мюсля писав:
а в какую строку декларации включаются данные стр. 11 вытяга?#blush#

3)у випадку якщо сума переплат перевищує суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, зазначену у рядку 25.1 декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, то:
така сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, вважається погашеною;

сума переплат у розмірі, що дорівнює сумі податку, задекларованій до сплати до бюджету, вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом;

сума перевищення суми переплат над зазначеною сумою податку, що задекларована до сплати до бюджету, переноситься платником податку до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року / ІІІ квартал 2015 року).

Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету за результатами наступних звітних (податкових) періодів.

Источник: http://buhgalter911.com/Res/Zakoni/Pism ... 49238.aspx
© Buhgalter911.com

т.е. если переплата меньше НО к уплате за июль я ее нигде не показываю, а плачу по деке меньше на эту сумму?

Вероніка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4345
З нами з: 02 червня 2012, 09:16
Дякував (ла): 8079 разів
Подякували: 6387 разів

Повідомлення Вероніка »

Возник такой вопрос в трактовке с ЗИР:
Таким чином, при здійсненні платниками податку операцій з постачання товарів/послуг, місцем постачання яких відповідно до ст. 186 ПКУ визначена територія ВЕЗ ”Крим”, податок на додану вартість не справляється (тобто платники податку за такими операціями не визначають ні податкових зобов’язань, ні податкового кредиту).

Т.е., я что не могу пользоваться НК по товару, полученному для дальнейшей продажи в Крым? И я должна выписать на себя обязательства на туже сумму, что я себе в НК показываю, чтобы по СЕА "0" получился?

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3159
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2388 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Вика23 писав:
FyDD писав:
FyDD писав:НДС за июнь будем платить с опозданием /сегодня или понидельник/
Как сейчас это отражается в СЕА ?
Надо ли оплачивать на 10% больше или ждем акта ?
Может кому интересно будет,
после обнуления стр.5 стала равна нашему обязательству по Деке со знаком минус
Оплатили сегодня, стр.5=0 теперь
Надо оплатить еще и пеню за неделю, но куда ???
а вы пойдите в гни, акт выпишется и ув-решение. Там будем сумма и р-с, куда платить
акт- это на 10%штраф, а я про пеню, ее начисляют автоматом, ее лучше погасить
а с актом я не напрашиваюсь, когда то у меня так три года прошло и не вызвали

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Камила писав:Вот скажите, пожалуйста , вы пишете в адресе Украина ?????
Я пишу так, як у ЄДР. У ПКУ чорним по білому написано, що податкова адреса - це адреса, яка зазначена у держреєстратора.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

FyDD писав:
Вика23 писав:
FyDD писав: Может кому интересно будет,
после обнуления стр.5 стала равна нашему обязательству по Деке со знаком минус
Оплатили сегодня, стр.5=0 теперь
Надо оплатить еще и пеню за неделю, но куда ???
а вы пойдите в гни, акт выпишется и ув-решение. Там будем сумма и р-с, куда платить
акт- это на 10%штраф, а я про пеню, ее начисляют автоматом, ее лучше погасить
а с актом я не напрашиваюсь, когда то у меня так три года прошло и не вызвали
а кто сказал, что пеня автоматом начисляется?
мне в увнедомлении-решении все скопом написали: 10%+пеня. Одной суммой. и пока не подписали акт, не было ничего начислено

Я бух!
Гений
Гений
Повідомлень: 359
З нами з: 05 листопада 2014, 10:00
Дякував (ла): 347 разів
Подякували: 106 разів

Повідомлення Я бух! »

Подскажите пожалуйста а услуги банка мы еще отражаем в декларации НДС?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Я бух! писав:Подскажите пожалуйста а услуги банка мы еще отражаем в декларации НДС?
Мы - это "Я бух-I" ??? #g_crazy#
Кто-то отражает, кто-то не отражает... Вообще, отражать положено, но ГНИ, при проверках, обычно смотрит на неотражение сквозь пальцы. Совершенно резонно понимая. что отражение ни на что не влияет и никому не нужно.

olgaVB
Гений
Гений
Повідомлень: 353
З нами з: 23 жовтня 2014, 16:52
Дякував (ла): 103 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення olgaVB »

Natalenna писав:
cometa писав:
Natalenna писав: Хм... у мене р. 25 є, але заради цікавості... а де видно отримувача наших "шедеврів"?
До слова... у мене липень з 24 рядком виходить. Хто ще має? Здаєте з мінусами, чи відкладаєте ПН?
В шапке декларации. У меня одна с 25.1, вторая 24. Сейчас посмотреть не могу. Интересно.
У мене ДПІ ---району ГУ ДФС у Львівській області - червень списали з СЕА, напишіть потім як у кого

у меня 24 стр. в Декларации за июнь. Отримувач ОДПІ, а в квитанц.№2 ДФС, но "до відома" нету. Приняли, все ок. Теперь надо менять название в деке за июль???

Девочки, и еще, спасайте... открыла деку за июнь...дата деки 16.06.2015, а должно быть 15.07.2015 (скопировала майскую) :(... Что делать? все приняли..и даже в сэа все данные совпадают... надо сдавать уточненку? никогда их не сдавала...тем более там только дата деки и додатка неправильная...ХЕЛП!!!

blize
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1762
З нами з: 28 серпня 2014, 12:20
Дякував (ла): 2057 разів
Подякували: 611 разів

Повідомлення blize »

olgaVB писав: Девочки, и еще, спасайте... открыла деку за июнь...дата деки 16.06.2015, а должно быть 15.07.2015 (скопировала майскую) :(... Что делать? все приняли..и даже в сэа все данные совпадают... надо сдавать уточненку? никогда их не сдавала...тем более там только дата деки и додатка неправильная...ХЕЛП!!!
Я 6 августа сдавала Деку за июль, дата подачи у меня проставилась 09.07.15, одному Богу ведомо, почему..... Причем только в Деке, в Додатке 5 как положено 06.08.15. Дозвонилась в ГФС, ответили, что этот реквизит один из обязательных, поэтому ошибок быть не должно. Пересдала "нову звитну".#blush#

karmen2011
Гений
Гений
Повідомлень: 492
З нами з: 28 листопада 2011, 07:20
Дякував (ла): 676 разів
Подякували: 178 разів

Повідомлення karmen2011 »

Nadiy писав:]
мюсля писав: а в какую строку декларации включаются данные стр. 11 вытяга?#blush#
3)у випадку якщо сума переплат перевищує суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, зазначену у рядку 25.1 декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, то:
така сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, вважається погашеною;
сума переплат у розмірі, що дорівнює сумі податку, задекларованій до сплати до бюджету, вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом;
сума перевищення суми переплат над зазначеною сумою податку, що задекларована до сплати до бюджету, переноситься платником податку до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року / ІІІ квартал 2015 року).
Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету за результатами наступних звітних (податкових) періодів.
Источник: http://buhgalter911.com.s45.ru.wbprx.co ... 49238.aspx
© Buhgalter911.com
но стр.20.2 -это дод.2 .без дод.2 стр.20.2 в Медке не заполняется ..

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”