Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Adna
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 12 липня 2010, 06:44
Дякував (ла): 42 рази
Подякували: 47 разів

Повідомлення Adna »

Я бух! писав:
Я бух! писав:у меня декларации отрицательные .и в 11стр.приличная сумма.вот я никак не разберусь .что входит в эту 11 стр.вытяга -отрицательное значение тоже там сидит или только излишне перечисленные суммы?
Если у меня 11 стр.вытяга -5000.00тыс.
24 стр декл за июнь 6000.00.
то в июле будет 5000+6000=11000.00 или 5000.00 +400 стр.19 июня(только июнь) ?
Уважаемые коллеги .ну помогите пожалуйста с моим вопросом .т.к вчера возник спор на работе с начальством .т.к моя позиция -что в стр.11 вытяга учтены именно перечисления.а гл.бух. настаивает .что это неправельно и стр.11 вытяга-это как бы наше сальдо по карточке в ГНИ и там учтено все и платежи и отрицательное значение.И что если включать стрю.11 в декларацию июля 20.2 (или куда они там придумают) то тогда в стр.20.1 попадет только отрицательное значение июня (стр.19).т.к все остальное отриц.значение сидит уже в стр.11.
Это очень важно для меня!!!пожалуйста!!!
11 строка - переплата на лиц.счете на 01.07.2015
9 строка - 24 строка из июньской декл.


мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

Я бух! писав:
Я бух! писав:у меня декларации отрицательные .и в 11стр.приличная сумма.вот я никак не разберусь .что входит в эту 11 стр.вытяга -отрицательное значение тоже там сидит или только излишне перечисленные суммы?
Если у меня 11 стр.вытяга -5000.00тыс.
24 стр декл за июнь 6000.00.
то в июле будет 5000+6000=11000.00 или 5000.00 +400 стр.19 июня(только июнь) ?
Уважаемые коллеги .ну помогите пожалуйста с моим вопросом .т.к вчера возник спор на работе с начальством .т.к моя позиция -что в стр.11 вытяга учтены именно перечисления.а гл.бух. настаивает .что это неправельно и стр.11 вытяга-это как бы наше сальдо по карточке в ГНИ и там учтено все и платежи и отрицательное значение.И что если включать стрю.11 в декларацию июля 20.2 (или куда они там придумают) то тогда в стр.20.1 попадет только отрицательное значение июня (стр.19).т.к все остальное отриц.значение сидит уже в стр.11.
Это очень важно для меня!!!пожалуйста!!!
В стр.11 учтены только деньги, которые либо ошибочно перечислили, либо сначала неошибочно, а в результате УР вышло что "надмиру сплачени". Отрацательных значений в стр.11 нет. 01.07.15 у меня в вытяге была строка 9 "Сума збильшення...",где отобразилась сумма дод.2 п.а) -это и были все наши минуса дофевральские учтены, после 01.02.15 минус деклараций кочевал из стр.24 в стр.20.1 след. отчет.периода, скопился в стр.24 июня и его учли(кого-то нагло кинули пока...#secret# ) в стр..9 вытяга и увеличили лимит в стр.2+увеличили лимит на "надмирни гроши" стр.11. Данные из стр.9 "старых" вытягов, где были учтены дофевральские минуса испарились.

У меня стр. 11 меньше стр.25.1 за июль. Почитала и ЛИСТ від 07.08.2015 №29168/7/99-99-19-03-02-17 где сказано: Особливості відображення в ІІІ розділі податкової декларації з податку на додану вартість за липень 2015 року сум помилково та/або надміру сплачених грошових зобов'язань з податку на додану вартість до бюджету (далі – суми переплат), що обліковуються у інтегрованій картці платника податку (далі – ІКПП) станом на 1 липня 2015 року, визначені підпунктом 3 пункту 34 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу, роз’яснено в листі ДФС України від 22.06.2015 № 22408/7/99-99-19-03-01-17.
Почитала ЛИСТ від 22.06.2015 р. № 22408/7/99-99-19-03-01-17 и пришла к выводу, что в стр.20.2 данные стр. 11 переносят те, у кого либо минус в июне-июле, либо переплата больше НО по деке:
1) у випадку якщо сума переплат дорівнює сумі податку, що задекларована до сплати до бюджету, сума переплат вважається погашеною та автоматично списується з інтегрованої картки платника податку (далі – ІКПП) контролюючим органом, а сума задекларованого в рядку 25.1 декларації 0110 податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року вважається погашеною.
2) у випадку якщо сума переплат є меншою ніж сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, сума переплат вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом, а сума задекларованого в рядку 25.1 декларації 0110 податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що дорівнює сумі переплат, вважається погашеною. Сума податкового зобов’язання за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року в частині, що перевищує суму переплат, підлягає перерахуванню до бюджету у загальному порядку, тобто, платник податку повинен у строки, визначені Кодексом для самостійної сплати податкових зобов’язань, забезпечити наявність такої суми на своєму рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ.

Пы.Сы. Т.е. у кого НО по деке больше или равна, просто при оплате НО надо учесть сумму переплат, в 20.2 ничего не рисуем. Да????

3) у випадку якщо сума переплат перевищує суму податку, що підлягає сплаті до бюджету, зазначену у рядку 25.1 декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року, то: така сума податку, що задекларована до сплати до бюджету, вважається погашеною; сума переплат у розмірі, що дорівнює сумі податку, задекларованій до сплати до бюджету, вважається погашеною та автоматично списується з ІКПП контролюючим органом; сума перевищення суми переплат над зазначеною сумою податку, що задекларована до сплати до бюджету, переноситься платником податку до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року / ІІІ квартал 2015 року). Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету за результатами наступних звітних (податкових) періодів. ІІ. Якщо у платника податку станом на 1 липня 2015 року наявні суми переплати та за результатами звітного періоду червень 2015 року /ІІ квартал 2015 року платник декларує суму податку, що підлягає бюджетному відшкодуванню (рядок 23.2 декларації 0110), або суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду (рядок 24 декларації 0110) чи платник податку декларує відсутність показників, що відображаються у розділі ІІІ декларації, то суми переплати станом на 1 липня 2015 року переносяться платником до рядка 20.2 декларації 0110 наступного звітного (податкового) періоду (липень 2015 року/ ІІІ квартал 2015 року). Така сума може бути врахована виключно у зменшення суми податку, що підлягає сплаті до бюджету. У цьому випадку після подання платником декларації 0110 за червень 2015 року/ ІІ квартал 2015 року суми переплат автоматично списуються контролюючим органом з ІКПП та є погашеними.



Камила
Гений
Гений
Повідомлень: 306
З нами з: 13 грудня 2013, 13:46
Дякував (ла): 246 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Камила »

Мюсля , но в этих письмах только про июнь пишут , что не заполняем 20.2.
А про июль непонятно :(
Я не знаю как быть !!!!!!!!!!!!!!!!

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Камила писав:Мюсля , но в этих письмах только про июнь пишут , что не заполняем 20.2.
А про июль непонятно :(
Я не знаю как быть !!!!!!!!!!!!!!!!
ряд.11 витягу регулюється п.34 підп.3 перехідних положень
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність,
я думаю його найближчим часом скасують

нова редакція:

3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:

а) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету, - зменшується контролюючим органом в інформаційній системі показників стану розрахунку платників інформаційної бази контролюючого органу така сума, задекларована до сплати до бюджету за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року, з одночасним зменшенням суми податку, що підлягає перерахуванню з рахунку платника в системі електронного адміністрування податку до бюджету, що зазначається у реєстрі, на підставі якого орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, здійснює таке перерахування;

б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка переноситься до податкової звітності з податку звітного (податкового) періоду за серпень 2015 року / IV квартал 2015 року.

Помилково та/або надміру сплачені грошові зобов’язання з податку на додану вартість вважаються погашеними одночасно із збільшенням суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

ряд.11 у липневій декл не відображаємо!!?


ирина07
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 134
З нами з: 26 березня 2012, 06:36
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення ирина07 »

Всем бодрый день! Подскажите, это только у меня в реестр за июль не подтягиваются принятые НН от 31.07.2015?

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

Nadiy писав:
Камила писав:Мюсля , но в этих письмах только про июнь пишут , что не заполняем 20.2.
А про июль непонятно :(
Я не знаю как быть !!!!!!!!!!!!!!!!
ряд.11 витягу регулюється п.34 підп.3 перехідних положень
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність,
я думаю його найближчим часом скасують

нова редакція:

3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:

а) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету, - зменшується контролюючим органом в інформаційній системі показників стану розрахунку платників інформаційної бази контролюючого органу така сума, задекларована до сплати до бюджету за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року, з одночасним зменшенням суми податку, що підлягає перерахуванню з рахунку платника в системі електронного адміністрування податку до бюджету, що зазначається у реєстрі, на підставі якого орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, здійснює таке перерахування;

б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка переноситься до податкової звітності з податку звітного (податкового) періоду за серпень 2015 року / IV квартал 2015 року.

Помилково та/або надміру сплачені грошові зобов’язання з податку на додану вартість вважаються погашеними одночасно із збільшенням суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

ряд.11 у липневій декл не відображаємо!!?
О боже, помоги! Ну неужели нельзя четко написать как отразить (или не отразить) эту несчастную стр 11 в деке??? Одни головоломки. В июне, если была сумма к уплате по деке, на сумму переплаты нужно было меньше перечислять, а если по деке был "-", эту переплату нужно было учесть в деке за июль в стр 20. А теперь что?#wall#

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

ирина07 писав:Всем бодрый день! Подскажите, это только у меня в реестр за июль не подтягиваются принятые НН от 31.07.2015?
все подтягивается.

мюсля
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2335
З нами з: 15 листопада 2011, 14:17
Дякував (ла): 1025 разів
Подякували: 1019 разів

Повідомлення мюсля »

ЛГр65 писав:
Nadiy писав:
Камила писав:Мюсля , но в этих письмах только про июнь пишут , что не заполняем 20.2.
А про июль непонятно :(
Я не знаю как быть !!!!!!!!!!!!!!!!
ряд.11 витягу регулюється п.34 підп.3 перехідних положень
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність,
я думаю його найближчим часом скасують

нова редакція:

3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:

а) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету, - зменшується контролюючим органом в інформаційній системі показників стану розрахунку платників інформаційної бази контролюючого органу така сума, задекларована до сплати до бюджету за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року, з одночасним зменшенням суми податку, що підлягає перерахуванню з рахунку платника в системі електронного адміністрування податку до бюджету, що зазначається у реєстрі, на підставі якого орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, здійснює таке перерахування;

б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка переноситься до податкової звітності з податку звітного (податкового) періоду за серпень 2015 року / IV квартал 2015 року.

Помилково та/або надміру сплачені грошові зобов’язання з податку на додану вартість вважаються погашеними одночасно із збільшенням суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

ряд.11 у липневій декл не відображаємо!!?
О боже, помоги! Ну неужели нельзя четко написать как отразить (или не отразить) эту несчастную стр 11 в деке??? Одни головоломки. В июне, если была сумма к уплате по деке, на сумму переплаты нужно было меньше перечислять, а если по деке был "-", эту переплату нужно было учесть в деке за июль в стр 20. А теперь что?#wall#
я думаю по:
а) мы ничего не показываем в отчетности, не учли переплату в июне, учитываем в июле и платим меньше по деке за июль на сумму стр.11. Все уже сделали налоговики в реестрах для казначейства
б) а вот здесь налогоплательщики в своей отчетности показывают всю сумму переплаты. Если переплата больше строки 18 июля, то будет в итоге стр.24, потом строка 20.1 августа, или если дека июльская отрицательная, то минус станет еще больше и он опять-таки попадает в август

ЛГр65
Гуру
Гуру
Повідомлень: 73
З нами з: 10 січня 2014, 16:06
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення ЛГр65 »

мюсля писав:
ЛГр65 писав:
Nadiy писав: ряд.11 витягу регулюється п.34 підп.3 перехідних положень
згідно з новим законом 643-19 цей лист втрачає свою актуальність,
я думаю його найближчим часом скасують

нова редакція:

3) протягом 10 календарних днів після дати набрання чинності Законом України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" на суму помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року. На суму такого збільшення одноразово:

а) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету, - зменшується контролюючим органом в інформаційній системі показників стану розрахунку платників інформаційної бази контролюючого органу така сума, задекларована до сплати до бюджету за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року, з одночасним зменшенням суми податку, що підлягає перерахуванню з рахунку платника в системі електронного адміністрування податку до бюджету, що зазначається у реєстрі, на підставі якого орган, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриті рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, здійснює таке перерахування;

б) якщо за результатами звітного (податкового) періоду за червень 2015 року / II квартал 2015 року платником податку задекларовано суми податку на додану вартість до сплати до бюджету в розмірі, що є меншим ніж сума помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань з податку на додану вартість станом на 1 липня 2015 року або задекларовано від’ємне значення податку, - збільшується платником податку сума від’ємного значення, сформована за результатами звітного (податкового) періоду за липень 2015 року / III квартал 2015 року, яка переноситься до податкової звітності з податку звітного (податкового) періоду за серпень 2015 року / IV квартал 2015 року.

Помилково та/або надміру сплачені грошові зобов’язання з податку на додану вартість вважаються погашеними одночасно із збільшенням суми податку, на яку такий платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, визначеної пунктом 200-1.3 статті 200-1 цього Кодексу;

ряд.11 у липневій декл не відображаємо!!?
О боже, помоги! Ну неужели нельзя четко написать как отразить (или не отразить) эту несчастную стр 11 в деке??? Одни головоломки. В июне, если была сумма к уплате по деке, на сумму переплаты нужно было меньше перечислять, а если по деке был "-", эту переплату нужно было учесть в деке за июль в стр 20. А теперь что?#wall#
я думаю по:
а) мы ничего не показываем в отчетности, не учли переплату в июне, учитываем в июле и платим меньше по деке за июль на сумму стр.11. Все уже сделали налоговики в реестрах для казначейства
б) а вот здесь налогоплательщики в своей отчетности показывают всю сумму переплаты. Если переплата больше строки 18 июля, то будет в итоге стр.24, потом строка 20.1 августа, или если дека июльская отрицательная, то минус станет еще больше и он опять-таки попадает в август
Вот как-то терзают меня смутные сомнения. Налоговики в реестрах уменьшили сумму к уплате по декам за июнь. Это понятно. У меня за июнь был "-". За июль - к уплате. Сумма переплаты меньше, чем сумма к уплате по деке. Если я нигде не отражу сумму переплаты, как она мне зачтется? Нигде ведь не написано, что по итогам июля будут корректироваться реестры (как в июне).

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

так у ВАС же уже перенесена строка 11 в строку 1. Вот со строки 1 и будет сниматься оплата за июль.
Ну я так пока планирую.
Это если не придется лишний раз пополнять счет

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”