Декларация НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Люлик писав:
Khomenkoop писав: п.с. а я от поставлю на відшкодування у липні. подивимось як вони будуть викручуватись щодо неможливості перевірки виїзної по заявленому пдв. ))
Вам можно позавидовать. Не каждый решится на такой отчаянный шаг и попортить себе нервишки.
Я в такие игры не играю, тем более, что сразу же в день подачи деки регистрационный лимит на заявленную сумму возмещения уменьшится. Лучше бы возвращали так быстро
нам не звикати )) вони і так щомісяця ходили до нас як на роботу ))))

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Khomenkoop писав:
Terri писав:
Люлик писав: возмещать 22 грн? #g_crazy#
Минусовое значение можно отнести в любое значение стр. 23, по усмотрению налогоплательщика.
коллеги, цифры ориентировочные и даже не в тысячах, так что не смейтесь))) на самом деле со всеми этими новшествами чувствую скоро надо будет курить то же самое что курят те, кто принимает все эти законы! покой нам только снится(

большое всем спасибо!!!!!!!! чуть не поседела пока высчитывала все это)
Це напевно не кінець )) яценюк нам у вересні якусь податкову реформу анонсував, що звісно дуже неприємно насторожує )))) п.с. а я от поставлю на відшкодування у липні. подивимось як вони будуть викручуватись щодо неможливості перевірки виїзної по заявленому пдв. ))
відпишіться про результат, також дуже цікавить це питання #sigh#

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

окей, але це буде не скоро ... 30 днів на камералів плюс 10 на відшкодування. так що буде це на 01 жовтня відомий факт. хоча може листи щастя про надання інформації будуть писати раніше

Alisa2014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 272
З нами з: 11 грудня 2014, 09:10
Дякував (ла): 217 разів
Подякували: 63 рази

Повідомлення Alisa2014 »

А при положительном значении налог. обязательсва нужно ли указывать в деке 22.1 в доп. поле данные с вытяга и как понять : на момент подання"? именно день подачи деки или на 01.07 - сумма меняется каждый день

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

а можу я на відшкодування поставити лише ПК поточної декларації, а "-" попередніх періодів залишити на погашення майбутніх платежів?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Юлия Г писав:Подскажите пожалуйста,у меня дека плюсовая.Нужно ли указывать в строке 22.1(в окошке) в декларации за июль -строку 2 вытяга (від'ємного значення нет) !Ничего не пойму,уже запуталась.
вот мой вітяг-
1.Стан рахунку -24,00
2.Сума податку на яку платник .... -661,62
3.Загальна сума податку за отриманими.... -35 110,13
4.-
5.загальна сума поповнення- 24,00
6.Загальна сума податку за виданими... -42 426,14
7.-
8.-
9.-
10. Сума середньомісячного.... -7939,00
11.-сума помилково...-14,63
Есть ли ещё какие изменения?
Заранее всем спасибо)Удачного дня
При "+" деке и "+" по лимиту на регистрацию- я ничего не показывала.

shrek
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 02 липня 2015, 17:42
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shrek »

Nadiy писав:
allavi писав:Подскажите пожалуйста,а то с этими новшествами уже всё перемешалось в голове!!! За июнь была зарегистрирована налоговая накладная с опозданием(налоговый кредит),после сдачи декларации,т.е на тот момент нарушены сроки регистрации. Я должна эту налогову включить в июльскую декларацию,или через уточнёнку в июньскую?. В лимит она не попала,т.к. датирована июнем. Как по мне, то должна попасть в июль,но как правильно?
невчасно зареєстровану накладну включаєте у місяці реєстрації

а с обязательством таким как? опоздавшая в июне только через уточненку?

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Alisa2014 писав:А при положительном значении налог. обязательсва нужно ли указывать в деке 22.1 в доп. поле данные с вытяга и как понять : на момент подання"? именно день подачи деки или на 01.07 - сумма меняется каждый день
та не потрібно

Khomenkoop
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 12 березня 2015, 15:46
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 88 разів

Повідомлення Khomenkoop »

Ребекка писав:а можу я на відшкодування поставити лише ПК поточної декларації, а "-" попередніх періодів залишити на погашення майбутніх платежів?
а як Ви його розділяти збираєтесь ? можна лише гратися з реєстрацією податкових таким чином, щоб реєстраційна сума відповідала цифрі вашого податкового кредиту за липень. Бо якщо відшкодування поставити, то "левацьку цифру" реєстраційної суми в 22.1 ставити не бажано.

shrek
Мастер
Мастер
Повідомлень: 66
З нами з: 02 липня 2015, 17:42
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення shrek »

shrek писав:
Nadiy писав:
allavi писав:Подскажите пожалуйста,а то с этими новшествами уже всё перемешалось в голове!!! За июнь была зарегистрирована налоговая накладная с опозданием(налоговый кредит),после сдачи декларации,т.е на тот момент нарушены сроки регистрации. Я должна эту налогову включить в июльскую декларацию,или через уточнёнку в июньскую?. В лимит она не попала,т.к. датирована июнем. Как по мне, то должна попасть в июль,но как правильно?
невчасно зареєстровану накладну включаєте у місяці реєстрації

а с обязательством таким как? опоздавшая в июне только через уточненку?

Закрито

Повернутись до “Звітність з ПДВ”