24 строка декларации по НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
Виталий8268
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2013, 12:56

Повідомлення Виталий8268 »

Так то воно так. Але одна біда, що в нашому містечку, а це поблизу Львова, я єдиний ФОП - ПДВешник і нажаль на мене звернена вся увага цілої ДПІ району.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18782
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2045 разів
Подякували: 10336 разів

Повідомлення Popen »

Виталий8268 писав:Так то воно так. Але одна біда, що в нашому містечку, а це поблизу Львова, я єдиний ФОП - ПДВешник і нажаль на мене звернена вся увага цілої ДПІ району.
Вашему вниманию родственная тема: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst21103.aspx

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Виталий8268 писав: Ще раз всім щиро вдячний за відповіді.Сьогодні мав розмову з головним спеціалістом ДПІ з ПДВ і мене не то усвідомили, не то попередили, чи навіть пригрозили мені, що якщо я надумаю перенести суму ПДВ з р.24 в р.23.1 або 23.2 то нашій фірмі світить наступне: камеральна перевірка, позапланова комплексна документальна перевірка, комплексні перевірки всіх наших контрагентів, перевірка податковою поліцією. А далі ці всі висновки подаються до ДПІ вищої інстанції (обласної) і лише після цього обласна дає своє заключення, яке як правило (за їх словами) практично ніколи не буває позитивним на користь платника. Ось така картина. І як вам таке?
то шо від вас хочуть , щоб було в р.24?
я перекидала з 24 в 23.2. вам ця сума ляже на карточку, та не бійтеся тих перевірок ! якщо впевні в сумах, то проходьте
скажу вам по секрету - я теж Льв область

Ольга24
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 715
З нами з: 05 квітня 2012, 03:23
Дякував (ла): 270 разів
Подякували: 349 разів

Повідомлення Ольга24 »

svitlass писав:
Виталий8268 писав: Ще раз всім щиро вдячний за відповіді.Сьогодні мав розмову з головним спеціалістом ДПІ з ПДВ і мене не то усвідомили, не то попередили, чи навіть пригрозили мені, що якщо я надумаю перенести суму ПДВ з р.24 в р.23.1 або 23.2 то нашій фірмі світить наступне: камеральна перевірка, позапланова комплексна документальна перевірка, комплексні перевірки всіх наших контрагентів, перевірка податковою поліцією. А далі ці всі висновки подаються до ДПІ вищої інстанції (обласної) і лише після цього обласна дає своє заключення, яке як правило (за їх словами) практично ніколи не буває позитивним на користь платника. Ось така картина. І як вам таке?
И почему Вы боитесь проверки, ко мне проверка приходила, ничего страшного и камералки каждый месяц. Главное показывать к возмещению контрагентов в которых уверенны.

Виталий8268
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2013, 12:56

Повідомлення Виталий8268 »

Власне, що в ДПІ пропонують, щоби не було ні р.24 ні р.23. А після отримання мною рішення за формою "в2" ця сума занесеться як переплата в особовій картці.
От я і сумніваюся в досконалості такої операції. А тим більше я вичитав в ЄБПЗ, що така схема після 05.02.2013 втратила чинність. В кінці кінців я пояснював, що до закінчення цього кварталу, сума з р.24 пропаде у звязку з реалізацією продукції. Однак працівників ДПІ таке не влаштовує, бо рішення винесене.

Виталий8268
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2013, 12:56

Повідомлення Виталий8268 »

Перевірки не боюся, але всяке буває. Тим більше зараз на мене всі вз'їджені, бо не роблю все відразу по першій їхній вимозі.

svitlass
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2862
З нами з: 12 серпня 2011, 05:22
Дякував (ла): 252 рази
Подякували: 1128 разів

Повідомлення svitlass »

Виталий8268 писав:Власне, що в ДПІ пропонують, щоби не було ні р.24 ні р.23. А після отримання мною рішення за формою "в2" ця сума занесеться як переплата в особовій картці.
От я і сумніваюся в досконалості такої операції. А тим більше я вичитав в ЄБПЗ, що така схема після 05.02.2013 втратила чинність. В кінці кінців я пояснював, що до закінчення цього кварталу, сума з р.24 пропаде у звязку з реалізацією продукції. Однак працівників ДПІ таке не влаштовує, бо рішення винесене.
я проходила рішення В2 в 2011р - все норм , сума лягла на карточку
а якщо рішення вже винесене, то вони з вас не злізуть
проконтролюйте, щоб всі суми були оплачені грош коштами - щоб потім під кримінал не попасти

Виталий8268
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2013, 12:56

Повідомлення Виталий8268 »

Але ж Ви розумієте, що сума з картки почне насправді погашувати зобовязання, які виникатимуть у майбутньому, лише після того, як пройде підтвердження документальною перевіркою. А перевірка у нас щойно відбулась (мабуть податківці спеціально придумали позпланову) і як ми розуміємо, наступна буде як мінімум через рік а то і три. Отже буде та сума жити собі на картці своїм життям недоторканою. А протягом цього часу цілком ймовірно, що може дістати "ноги", або "крила".

Виталий8268
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 19 березня 2013, 12:56

Повідомлення Виталий8268 »

При чому, документальна перевірка, яка щойно відбулась, охоплювала період до 31.12.2012 включно - порушень взагалі не виявлено. Натомість рішення "в2" винесено уже тепер в березні 2013р. і стосується декларації за січень 2013р., хоча сума у р.24 січневої декларації накопичувалась ще з серпня 2012р. Де логіка? Чи мені вже "дах їде" ?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Я не знаю, какая процедура по ришенням, но точно знаю, что по декларации к моменту подачи следующей, то есть до 20 числа акт должен быть обязательно. Просто я раз не успевала подъехать подписать как мне позвонити, так очень просили плдписать задним числом, иначе от начальника будет больно. То есть заполняя возврат в декларации к моменту подачи следующей вы на 100% будете знать висит ли у вас переплата по лицевому.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”