Виправлення помилки

декларація, уточнення, виправлення помилок
aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

Помилково до деклараціі за 5 місяць не була включана податкова накладна (виписана нами ЗОБОВЯЗАННЯ) Зараз роблю уточнений розрахунок як самостійний документ. Скажіть, подаю ур, 5 додаток а реестр виданих та отриманих потрібно подавати??

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

aduvan4ik писав:Помилково до деклараціі за 5 місяць не була включана податкова накладна (виписана нами ЗОБОВЯЗАННЯ) Зараз роблю уточнений розрахунок як самостійний документ. Скажіть, подаю ур, 5 додаток а реестр виданих та отриманих потрібно подавати??
Реестр можно подать только звитний та новий. Все!

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

а ще по даному питаню.. пдв і штраф з цієї суми 3% потрібно платить в тойже день що здаеться ур...я так розумію окремо штраф і окремо пдв

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

aduvan4ik писав:а ще по даному питаню.. пдв і штраф з цієї суми 3% потрібно платить в тойже день що здаеться ур...я так розумію окремо штраф і окремо пдв

Платила в той же день.... загальною сумою (ПДВ недоплати і 3% штрафу)

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

utya писав:
aduvan4ik писав:а ще по даному питаню.. пдв і штраф з цієї суми 3% потрібно платить в тойже день що здаеться ур...я так розумію окремо штраф і окремо пдв

Платила в той же день.... загальною сумою (ПДВ недоплати і 3% штрафу)
дякую

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

aduvan4ik писав:а ще по даному питаню.. пдв і штраф з цієї суми 3% потрібно платить в тойже день що здаеться ур...я так розумію окремо штраф і окремо пдв
Лучше подстраховаться: сегодня - оплата, завтра - УР. Кстати, а пеня???

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

popen писав:
aduvan4ik писав:а ще по даному питаню.. пдв і штраф з цієї суми 3% потрібно платить в тойже день що здаеться ур...я так розумію окремо штраф і окремо пдв
Лучше подстраховаться: сегодня - оплата, завтра - УР. Кстати, а пеня???
Даже так можна...дякую не знала. А пеня в смислі 3%??? Це самостійно виявлена помилка чи я щось не врахувала??


Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

В декларации за 04.10г. были ошибочно (по настоятельной просьбе налоговой #aggr# ) увеличены НО с целью уменьшения НК, т.к. декларация с отрицательным значением не принимались. С тех пор деятельность не осуществлялась, корректировки не производились. В феврале этого года провели возврат ранее полученных денежных средств, получили корректирующую НН . Как вернуть ране "ошибочно" отображенные НО, чтобы не платить НДС за февраль? В момент "убедительной просьбы" налоговой они рекомендовали откоретировать через текущую деку стр. 8.1, но в связи с изменением формы деки такую операцию на данный момент сделать невозможно. ПОМОГИТЕ!!!!!!!#g_cray#

Л
Оракул
Оракул
Повідомлень: 224
З нами з: 10 листопада 2011, 12:13
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 37 разів

Повідомлення Л »

лучше уточняющим расчетом: после строки 19 и в строку 20.2. а в деку за 02.2012 г. из строки 20.2 уточняющего в строку 21.1

Инна Анатольевна
Оракул
Оракул
Повідомлень: 211
З нами з: 08 лютого 2012, 02:10
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 27 разів

Повідомлення Инна Анатольевна »

Вариант приемлим, но НО пойдут уже в марте по предложенному варианту. А как-то через текущую за январь можно это сделать?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”