скорочена декларація з пдв спецрежим оподаткування у сфері с/г

декларація, уточнення, виправлення помилок
pakarabama
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 16 січня 2012, 06:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення pakarabama »

Доброго дня! Підприємство перебуває на спеціальному режимі оподаткування ПДВ у сфері сільського господарства, тобто позитивне значення між кредитом на зобов*язанням залишається у розпорядженні підприємства (сума спрямовується на спеціальний рахунок підприємства). Наразі склалась ситуація, що сума кредиту перевищує суму зобов*язання, тобто від*ємне значення. Яким чином у розділі 3 (розрахунки за звітний період) мені показати, що підприємство планує це позитивне значення використати у наступному податковому періоді?? Рядок 20.2 не підходить - це для підприємств судно- та літакобудування.
Буду вдячна за допомогу.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

pakarabama писав:Доброго дня! Підприємство перебуває на спеціальному режимі оподаткування ПДВ у сфері сільського господарства, тобто позитивне значення між кредитом на зобов*язанням залишається у розпорядженні підприємства (сума спрямовується на спеціальний рахунок підприємства). Наразі склалась ситуація, що сума кредиту перевищує суму зобов*язання, тобто від*ємне значення. Яким чином у розділі 3 (розрахунки за звітний період) мені показати, що підприємство планує це позитивне значення використати у наступному податковому періоді?? Рядок 20.2 не підходить - це для підприємств судно- та літакобудування.
Буду вдячна за допомогу.
В Р 20.2., звідки Ви взяли, що це для підприємств судно- та літакобудування.

pakarabama
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 16 січня 2012, 06:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення pakarabama »

В рядку 20.2 є посилання (сноска дві зірочки **). Крім того мені пришло інформаційне повідомлення з податкової що цей рядок моїм підприємством не заповнюється.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

pakarabama писав:В рядку 20.2 є посилання (сноска дві зірочки **). Крім того мені пришло інформаційне повідомлення з податкової що цей рядок моїм підприємством не заповнюється.
Якщо за результатами поточного звітного (податкового) періоду платником податку визначено від'ємне значення різниці між сумою податкових зобов'язань і сумою податкового кредиту (заповнено рядок 19 декларації), така сума:
у декларації 0110 враховується у зменшення суми податкового боргу за попередні звітні (податкові) періоди з податку на додану вартість, у тому числі розстроченого або відстроченого відповідно до Кодексу (відображається у рядку 20.1 декларації), а решта зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (відображається у рядку 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду та переноситься до рядка 21.1 декларації наступного звітного (податкового) періоду);
у деклараціях 0121-0123/0130/0140 зараховується до складу податкового кредиту наступного податкового періоду (відображається у рядку 20.2 декларації поточного звітного (податкового) періоду та переноситься до рядка 21.1 декларації наступного звітного (податкового) періоду).
Рядок 20.1 у деклараціях 0121-0123/0130/0140 не заповнюється.
Якщо в наступному звітному податковому періоді різниця між сумою податкових зобов'язань і сумою податкового кредиту з урахуванням залишку такого від'ємного значення минулого звітного (податкового) періоду, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду, має від'ємне значення (рядок 22 декларації), до декларації 0110 подається (Д2) (додаток 2).

Наказ Міністерства доходів і зборів України
13 листопада 2013 року № 678 "ПОРЯДОК
заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість " почитайте там все дуже чітко розписано.

pakarabama
ПрофиПрофи
Повідомлень: 45
З нами з: 16 січня 2012, 06:09
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення pakarabama »

Дякую, дійсно все чітко розписано. Залишилось тільки пояснити це в податковій.

LyudMila76
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2373
З нами з: 30 вересня 2011, 01:43
Дякував (ла): 7078 разів
Подякували: 1728 разів

Повідомлення LyudMila76 »

pakarabama писав:Дякую, дійсно все чітко розписано. Залишилось тільки пояснити це в податковій.
Я взагалі не можу зрозуміти, що від Вас хоче податкова, звітність вона поки що однакова по всій Україні, можливо у Вас якісь є свої нюанси, а що це за інформаційне повідомлення, там в них програми з приводу надсилання автоматичних повідомлень не досконалі, краще з інспектором погороворіть.

Нитокрис
Оракул
Оракул
Повідомлень: 222
З нами з: 25 серпня 2009, 04:09
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення Нитокрис »

LyudMila76 писав:
pakarabama писав:Дякую, дійсно все чітко розписано. Залишилось тільки пояснити це в податковій.
Я взагалі не можу зрозуміти, що від Вас хоче податкова, звітність вона поки що однакова по всій Україні, можливо у Вас якісь є свої нюанси, а що це за інформаційне повідомлення, там в них програми з приводу надсилання автоматичних повідомлень не досконалі, краще з інспектором погороворіть.
У мене цей рядок заповнений дуже часто, але ніяких питань у податкової не виникає.

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

После сдочи отчетности по НДС обшей и спец. декларации приходит "Електронне повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації
з податку на додану вартість", но у них как то странно проходит проверка путаются данные общей декларацией со спец. декларацией, в итоге все время ошибки. Это только у меня или это ошибка в налоговой?
Например берут налоговый кредит с общей декларации и пишут расхождение с реестром от спец. декларацией.

Татьяна Т.
Гений
Гений
Повідомлень: 347
З нами з: 17 січня 2010, 05:57
Дякував (ла): 218 разів
Подякували: 139 разів

Повідомлення Татьяна Т. »

Танечка-Танюша писав:После сдочи отчетности по НДС обшей и спец. декларации приходит "Електронне повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації
з податку на додану вартість", но у них как то странно проходит проверка путаются данные общей декларацией со спец. декларацией, в итоге все время ошибки. Это только у меня или это ошибка в налоговой?
Например берут налоговый кредит с общей декларации и пишут расхождение с реестром от спец. декларацией.
У меня аналогично, я уже и не просматриваю эту "кашу"

Танечка-Танюша
Гений
Гений
Повідомлень: 389
З нами з: 13 жовтня 2011, 05:32
Дякував (ла): 253 рази
Подякували: 70 разів

Повідомлення Танечка-Танюша »

Татьяна Т. писав:
Танечка-Танюша писав:После сдочи отчетности по НДС обшей и спец. декларации приходит "Електронне повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації
з податку на додану вартість", но у них как то странно проходит проверка путаются данные общей декларацией со спец. декларацией, в итоге все время ошибки. Это только у меня или это ошибка в налоговой?
Например берут налоговый кредит с общей декларации и пишут расхождение с реестром от спец. декларацией.
У меня аналогично, я уже и не просматриваю эту "кашу"
Мне за июнь 2014г. пришло 12 одинаковых "Електронне повідомлення про результати електронної обробки (звірки) податкової інформації "
И я начала задумываться, что налоговая хочет от меня, исправлять нечего все заполнено #rtfm#

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”