оплата НДС

декларація, уточнення, виправлення помилок
luga11
Гений
Гений
Повідомлень: 411
З нами з: 11 липня 2011, 03:11
Дякував (ла): 66 разів
Подякували: 48 разів

Повідомлення luga11 »

IRINAST писав:
marinna_90 писав:Помогите советом, пожалуйста : дир не платит НДС, долг висит с 15 года. Сейчас собралась платить, а инспектор говорит, что платить надо на старые реквизиты.
Подскажите, насколько она права? Сума то немаленькая..
Да, она права, зайдите в кабинет електронный, и Вы увидите всю картину, и долг, и пеня, все на старом счету и тянется
подтверждаю. мы тоже платили долг по НДС на старый НДС счет.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

Т.е. получается: подал уточненку-заплати на старый НДС счет (накажи себя по лимиту), вовремя не заплатил на эл.счет по Деке- заплати на старый НДС счет - и опять накажи себя , так как эти деньги в лимит не пойдут????

alganina
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2016, 19:29
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення alganina »

На какой счёт оплачивать обязательства по несвоевременно сданной деке? На спецсчет или НДСный?

Gella
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1277
З нами з: 10 жовтня 2011, 08:29
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 685 разів

Повідомлення Gella »

Передзвоніть в податкову у відділ обліку.

alganina
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 17 жовтня 2016, 19:29
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення alganina »

На спецсчете были деньги и они же списались, теперь мне выставляют недоимку, я хочу понять для себя, это инспектор не вовремя подала запрос на подтверждение декларации в казначейство?

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

Здравствуйте форумчане, горящий вопрос: как узнать реквизиты спецсчета по ндс для пополнения лимита???

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

iralis писав:Здравствуйте форумчане, горящий вопрос: как узнать реквизиты спецсчета по ндс для пополнения лимита???
а такий запит: J1302301 "Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку "
інформацію не дає?

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

ИнспекторПДВ писав:
iralis писав:Здравствуйте форумчане, горящий вопрос: как узнать реквизиты спецсчета по ндс для пополнения лимита???
а такий запит: J1302301 "Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку "
інформацію не дає?
Цей запит видає мені два рахунки: один відкритий в 2014р., другий відкрито в лютому 16р., але повідомлення з податкової за лютий не надходило. Підприємство платник на загальних підставах. Можливо не тільки у нас було відкрито новий рахунок???? і на який мені платити?

ИнспекторПДВ
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 12 січня 2015, 10:58
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 121 раз

Повідомлення ИнспекторПДВ »

iralis писав:
ИнспекторПДВ писав:
iralis писав:Здравствуйте форумчане, горящий вопрос: как узнать реквизиты спецсчета по ндс для пополнения лимита???
а такий запит: J1302301 "Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку "
інформацію не дає?
Цей запит видає мені два рахунки: один відкритий в 2014р., другий відкрито в лютому 16р., але повідомлення з податкової за лютий не надходило. Підприємство платник на загальних підставах. Можливо не тільки у нас було відкрито новий рахунок???? і на який мені платити?
Рахунок має бути один... але я зустрічав випадки, коли було два (підприємству було анульовано реєстрацію ПДВ а потім він знову зареєструвався)...
На старий явно платити не треба бо він "мертвий" і з нього потім гроші нереально зняти!

iralis
Оракул
Оракул
Повідомлень: 231
З нами з: 12 квітня 2016, 11:38
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 108 разів

Повідомлення iralis »

ИнспекторПДВ писав:
iralis писав:
ИнспекторПДВ писав: а такий запит: J1302301 "Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку "
інформацію не дає?
Цей запит видає мені два рахунки: один відкритий в 2014р., другий відкрито в лютому 16р., але повідомлення з податкової за лютий не надходило. Підприємство платник на загальних підставах. Можливо не тільки у нас було відкрито новий рахунок???? і на який мені платити?
Рахунок має бути один... але я зустрічав випадки, коли було два (підприємству було анульовано реєстрацію ПДВ а потім він знову зареєструвався)...
На старий явно платити не треба бо він "мертвий" і з нього потім гроші нереально зняти!
Дякую за відповідь, але нас ніколи не знімали з платника ПДВ, в податковій мене посилають з кабінета в кабінет, буду продовжувати шукати істину, відпишусь, можливо дана ситуація комусь стане в нагоді...

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”