Помилка в декларації за минулі місяці

декларація, уточнення, виправлення помилок
semkoss
Гуру
Гуру
Повідомлень: 88
З нами з: 19 жовтня 2012, 01:41
Дякував (ла): 17 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення semkoss »

Підскажіть я влаштувалася на роботу в вересні,мені передав глав.бух.всі доки але за звіти нічого не казала а зараз дзвонить і каже що звіти там не правильні з декларації ПДВ і їх треба переробить#cray# я то знайшла в 05 м. помилку вона в деку не учла одного покупця не платника пдв(здаємо звіти вручну в медок) і там на звіті в неї олівцем написана інша сума #impossibl а ще було коригування і пішло поїхало #rtfm# що ж тепер робити? звіт за 08 м.в мене прийнято! що ж це таке?може так і лишити?Хтонебудь будьласка я вже все перечитала що могла що знайшла але так нічого і не зрозуміла що ж робити при такій ситуації???#sigh#

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

Проверьте оборотку, реестр НН и декларацию, определите все ли отражено. Если не уверены, что данные в Ваших отчетах соответствуют тем, которые поданы в налоговую, подойдите/позвоните в отдел учета, сверьте начисленные суммы по НДС в лицевом счете. Сделайте запрос по расхождениям Приложения 5. В случае расхождений, убедитесь, что у Вас есть в наличии все НН/РК. Если что-либо не учтено, то нужно будет подавать уточненки.
п.с. у меня такое было, страшного ничего нет, просто заняло некоторое время, да я еще ходила в отдел НДС и сверяла свои деки с их экземплярами, поскольку досталось мне нечто.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”